Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
23. júl 2009

jake sisky? 😀 no chuda malinke a va takom teple mala je uplakana som na nervy

lulinak
23. júl 2009

čaute,aj Lianka bola stračne uplakaná od 5.45 bola hore a zaspala 10.45 tak mám chvíľu klud ,MM išiel s Mišulu da NAY-ka tak trošku relaxujem
MM nás po obede odvezie k sestre do Voderad a hurá do bazéna a on do roboty chudák 😒

mitinka
23. júl 2009

ahojte baby nejak sa to tu dost pomenilo 😀 😀 😀 len by ma zaujimalo kam utiekli tie stare trnavačky 😀 😀

vladkaz1
23. júl 2009

ani Mel uz nechodi neviem .. ani som ju straasne davno nestretla ... sama na sebe vidim ze nemam cas pisat .. 😀

mitinka
23. júl 2009

veru hej,... ani ja ale teraz zasa mám lebo som cele dni doma na pn ☹ a mala je velka a kym bude druhe tak oddychujem 😀 mala od septembra do školky tak zasa bude časuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀

gabuliik
23. júl 2009

Čaute.Dneska zase nikto? Ja som sem len nakukla,bo musím poumývať izbu po malovke a ešte idem riady umyť.Žehlenie si nechám na víkend,lebo má byť chladnejšie 😝
Lulinak,ako bolo vo Voderadoch?

macka7
23. júl 2009

caute konecne som sa sem dostala aspon na chviku furt som len na vodicaku a nejako mam malo casu ☹ Jessica je furt mokra jak mys a je z toho cela nervozna ani jest nechce , ale to asi vsetky deticky 😒

gabuliik
23. júl 2009

macka a ako zvládaš vodičák?Ja som sa furt neodhodlala. 😅

vladkaz1
23. júl 2009

ahojte moje zalticka ako? ja po starom 😝 😀

gabuliik
23. júl 2009

nestíhaš? 🙂
Aj my po starom.Umyla som izbu.Malý sa mi stále budí,máme tu hrozne teplo.Robím aj prievan a nič 😠

vladkaz1
23. júl 2009

baby bie ze nestiham ale ja som nervozna vycerpana unavena nevyspata no vsetko sa namna vali .. vazne mam toho plne zuby .. 😔
gabi aj my mame teplo .. a deti su spotene? mala je hrozne vcera sme ju v noci sprchovali co plac ze ona chce sa kupat 😀

gabuliik
23. júl 2009

Sú,obidvaja.Malý má mokré vlásky a Monika .... ani nehovorím.Aj som im ozmývala vlasy a išli spať s mokrými,že nech sa im lepšie spí a prd z toho.Pozerala som na teplomer v izbe a máme tam 28 stupnov 😲 .Fuj,to sa fakt nedá spať.

vladkaz1
23. júl 2009

no ved chudence deti a ze malo prsat prd 😝

gabuliik
23. júl 2009

Možno cez víkend sa dočkáme ... 😀
Mrzne mi PC,tak to balim.Asi mu švihá z toho tepla 😀 .papa a dobrú nocku

vladkaz1
23. júl 2009

papa aj ja 😉

lyzenka
24. júl 2009

achojte,

včera sme sa stretli s Domčou v Kamku...boli pekne celá rodinka.... ja som bola s malým a babkou....babka behala s Ajčom a ja na deke oddychovala... 😀

basado
24. júl 2009

ahojte
tak my sme dneska na kupko neišli, chcela som si poupratovat, spravit mužovy tortu. napustila som im bazen na balkone a je to 😀 😀 😀
mame tu na varovke synovca, viete si predstavit aky tu je cikrus 😝
lyzenka ty si mi nejaka znama, odkial si?

lyzenka
24. júl 2009

basado,

neviem...som z Družby...ale pôvodne z Prednádražia 😉

gabuliik
24. júl 2009

Čaute 🙂
Kde ste?

macka7
24. júl 2009

caute no ja dufam ze dnes nebude taka vychrica ja som sa strasne bala vcera ☹

gabi ten vodicak je super ja som sa nemohla odhodlat a furt som to len odkladala , ale som sama so seba strasne prekvapena ide mi to bola som este len na cvicisku druhy krat a isla som jak sumacher 😀 instruktor mi neveril ze som nikdy nejazdila 😉 fakt som normalne prekvapena ake je to jednoduche a hlavne ma to bavi

basado
24. júl 2009

ahojte, tak my sme boli dneska vonku aj s bratom, stretla som jevel ale ona si ma ani nevšimla pritom sme boli blízko seba 😉 , ale šak to neva, druhy krat ju asi kopnem 😀 😝

vladkaz1
24. júl 2009

cafte áj ja som sa vecra bala my tu tmu jak v rohu von nevidis nic nesvietia lampy moj prisiel az v noci ako v zdy .. a este tu nejaky rogor padol pod okna som myslela ze umrem .. mam stale migrenu musim ist dokimu ..
No macka super ze si zvladla ved si sikulka jasne ze na tom neni nic extra tazske..
Basado no mala si ju tuknut haha
gabi tu sme 😀

lyongirl
24. júl 2009

čafte, došla som vás pozdraviť, ale len pozdraviť, lebo už pôjdem búvať, teče zo mňa jak z vola a to som bola v sprche...

lyz - no bolo super, síce sme boli len chvíľku, ale bolo fajn, až na to, že som večer nemohla spať, ked som si spomenula na Alexa jak sa ponoril, bolelo ma brucho z toho a ešte k tomu tá víchrica, zaspala som asi až okolo 1 v noci 😝

basado
25. júl 2009

čaute. no kde ste stratene 😀

basado
25. júl 2009

no vidím nikde nikoho

basado
25. júl 2009

dneska som robila mužovi tortičku, no ale nemožem ju sem dat pretože su to prsia

basado
25. júl 2009

naši ešte nespia, spravila som im večeru, tak si možem trošku popísat 🙂

basado
25. júl 2009

no ale asi sama 😀 😀 😀

vladkaz1
25. júl 2009

cafte my cely den vonku dnes ohromny upech lucka ani jednu nehodu cely den 100 perc cikanie kakanie do serblika aj vonku do travicky sa tesim uz som na hnedo prefarbena nemala som to dobre biele kazdy ma kritizoval a to ja neprezijem 😀

basado
25. júl 2009

vladka maš farbu alebo šampon, hod foto som zvedavaaaa 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre