• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
aj môj má už vlasy šedivé ako si malý obzerá TV a rozmýšla ako sa k nemu dostať, lebo ako chodí v pavúku, tak mu porozkladá hračky po zemi, aby sa k telke nedostal :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak sa vrátime z dovolenky tak ju chce dať na stenu že aby nedosiahol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to by u nás nebolo možné.Steny volné nemáme :frowning2: .Takže telka je v obyv.stene a to je nizko.Čo už,ked pristavíme tú izbu,tak potom možno.... :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi maju 110 sinu a mala nic akurat cumi do toho jak teliatko ... fakt je to zabijak na oci ked neni dostatocny priestor .. nam staci nas stary :grinning: zatial ja chcem auto .. tak do 2 rok... uz lebo nikam sa neda ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no my mame uz telky vo vsetkych izbach na stene akurat v nedelu vesal poslednu v spalni :slight_smile:
28. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci ini TV manici :grinning: , moj ani za svet nedovolil telku do spalne... ze v spalni sa ma spat a nie pozerat telka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to su chalpi no .. my mame len v obyvacke taky 5 rocny zatial staci ja uz telku nekukam ked nejde panelak momentalne a ostatne ma nebvi ale moj tak isto cce plazmu .. ale v nedohnedne je to u nas aktualne .. teraz mi leze na nervy s tym telefonom :stuck_out_tongue_closed_eyes: som mu povedala nech aspon pocka kym mu skonci akcia naorange len poznate chapa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valdka a co zas si dala hnedu ta blond nebola dobra?Ja som zas asi pred tyzdnom dala zlatu cokoladu a na blond tak tiez zmena velka , ale muz povedal ze to mam dobre a mne sa to paci :slight_smile:
28. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka prepac za schomolenie :grinning:
28. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no macka bola som jak debil inak mam aj odlozenu foto sa namne zasmejete .. dam vam ju sem? nebolo to dobre :unamused:
28. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka hod foto hnedej :slight_smile: som zvedava ale ty si kocanda tebe to pojde .. podla mna.. ja som si dala ladovu hnedu sa mi paci ta farba...
28. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi tam dat tu fotku :frowning2:

vladi daj tu blond nech kuki
28. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uspesne je tam ta fotka :wink:
28. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa budes rehnit na mne som tam jak debil tak pockaj dam ju tam a tebe to fakt svdeci!!! lepsie nez blond!!!
28. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dik uz som tam dala aj blond
28. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko no mas ju tam ale hned mazem ..
28. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak pekna farba, ale takto to mas lepsie si taka vyraznejsia :wink:
28. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este dlhsiu ofinu by som si nechala a na nu dat bielu to by malo smrnc :wink:
28. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to my povedal aj moj MM preeesne a mne vadi nie ze vadi ale chybaju mi tie moje dlhsie kotletky ...asi len tolko mam vyhrady ,, no mohla si povedat ze si kadernicka :slight_smile: v podstate ked das do tych hnedych este blod bude to super celkovo si myslim
28. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som kadernicka urcite to tak bude paradne
28. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak kaderníčky sú tu....super....a mne čo by šiklo?... :grinning:
28. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyzenka v prvom rade musis mat ty nejaku predstavu :wink:
28. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.Ako sa máte?Ja som s nervami v p...li.Už mám všetkého po krk,som unavená a nič ma nebaví.Nemáte nejaký dobrý recept na únavu :sweat_smile: ?

Macka,aj mne by bodla rada,čo sa týka vlasov... :slight_smile:

Tehu,nevieš čo je s Brinzulkou?
28. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli dneska na slavii.
čo sa tyka vlasov, veru aj mne by sa niečo bodlo nove :grinning: . ja už mam dost vyrostene, ale rozmyšlam že si to necham vyrast, no len neviem či to vydržííííím :grinning:
28. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maci ale najprv vymysli nieco pre mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gabi odporucam vikend bez deti a bez roboty :grinning:
28. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka,to bol vtip :grinning: ?Neni šanca.U MM v práci je odstávka,takže majú roboty vyše hlavy a ide aj v sobotu.No a ešte máme oslavu Andrejkových narodenín,takže zas len stres,práca a žiadny oddych :angry:
28. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my budeme oslavovat. v piatok u segry budeme grilovat a v sobotu u mm bratanca- zas grilovacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nam ten rok utiekol...
28. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuuuuuuuuuu,ani nehovor.Strašne rýchlo.My zas oslavujeme v sobotu u našich a o týžden v sobotu zas tu u nás.Prídu sestry MM s rodinami a bude sa grilovať.Takže tak. :slight_smile:
28. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky..ja tiez nejak nestiham..furt sme volakde a furt nieco...

gabu, dnes som ju videla este doobeda na facebooku, tak zatial neviem...ale podla mna to uz kazdu chvilu bude... :wink:
28. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf tehu, jak mas?
28. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No slava, Mon prave zaspala.... neviem co mala dnes... si volakde dala na tajnaca redbull ci co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok