Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
27. dec 2006

to uz davno a robim aj ked som tehu zacala som ked mi brusko ani vidie nebolo a teraz vypadam ako pred porodom.

melory
autor
27. dec 2006

idem hajat dobru noc.

mitinka
27. dec 2006

dobru uz aj ja idem pa

mitinka
28. dec 2006

caute je tu niekto?? 😒

melory
autor
29. dec 2006

dnes sme sa chystali na sankovacku a kym sme sa najedli sa to roztapa a roztapa.

mitinka
29. dec 2006

a v trnave je moc snehu??v majcichove napadalo len tak ako posypka nic moc ☹ a vecer som sa tesila ze rano vstanem a pojdeme sa sankovat a nic 😠

melory
autor
29. dec 2006

na sankovacku to nieje.

melory
autor
30. dec 2006

baby vcera sa mi na jednej vianocnej navsteve podarilo vybavit pre drobca skolku a zoberu ho zrejme od januara.

melory
autor
30. dec 2006

dnes mi babo kope ako o preteky.

lyzenka
31. dec 2006

Ahoj Melory,

vsetko dobre do Noveho roka 2007! nech sa vam v bytiku dobre byva....a deticky nech vas obdaruvaju usmevom... 😀 A kam sa ti podarilo drobca prihlasit? 😎

melory
autor
1. jan 2007

lyzenka uplne nahodnou protekciou ide do skolky ktoru vidim z balkoma a mam k nej minutu az dve. maju 15deti, tak ho snad zvladnu. zoberu ho, lebo maju malo.
dakujeme, v bytiku sa citime velmi dobreee 😀 , musim si zvyknut este na prednadrazie, ale inac v pohode, je to celkom o.k. do measta, ved od tesco som mala dalej.

bybi
1. jan 2007

Stastny novy rok aj do Trnavy 😉 😀

melory
autor
1. jan 2007

ahoj bybi, tusimm by si tu mala byt - v trnave! nie?

bybi
1. jan 2007

ahoj mel, boli sme doma na Mikulasa a teraz sa chystame zase v lete na 2 tyzdne. Uz teraz sa tesim 🙂

Ako malinka, poslucha?

melory
autor
1. jan 2007

jeeej mala kope o dusu a hugo je v kupelni a umyva si zubky, mame sa dobre a to ti verim, ze sa tesis do trnave, ved tu je fajn.

bybi
1. jan 2007

uz mate vybrate aj meno, ci este nie? Boze, ako to leti. Uz si v 28tt a ja si pamatam, este ked si bola v 12tt 😕 😨

melory
autor
1. jan 2007

bybi meno mam len take falosne ktore nadam, a to liliana, ale ozajstne vobec, vobec a vobec.

bybi
1. jan 2007

A preco Liliana nie? Pekne, mne sa paci.

melory
autor
1. jan 2007

lebo sme ju dali pri hugovi a je uz taka otrepana a navyse mam dllllhe priezvisko.

bybi
1. jan 2007

Aha, no mne sa pacia kratke mena, dievcenskych mam vela, co sa mi pacia. Chlapcenske ani jedno. Ale ja mam este cas. Najprv treba babo do brusina 😔

melory
autor
1. jan 2007

ja som pri hugovi mala same dievcenske a chlapcenske ani jedno a teraz ako naschval naopak.
bybi si mlada babo prileti a rok 2007 ma byt stastnym rokom 😉

bybi
1. jan 2007

No dufam ze tento rok pride. Mame s mojim v horoskope, ze je idealny cas na zalozenie rodiny, tak uz na tom pracujeme 😀 Aby sme nieco nepremeskali 😝

melory
autor
1. jan 2007

jasne aj ja som pocula na rok 2007 same super veci.
ja sa mam venovat rodine a budem musiet 😀

bybi
1. jan 2007

ja sa idem venovat mojmu, nech to babo do konca roku stihneme 😀

melory
autor
1. jan 2007

tak vela stastia, papa

melory
autor
2. jan 2007

mohli by sme si pisat kde maju vypredaje pre deticky a tehulky.

mitinka
2. jan 2007

ahoj mel ano mohli no nemam prehlad pretoze este nie su peniazky ale uz len par dni a ideme na to az vies nieco daj vediet potom dam aj ja vdaka 😉

melory
autor
2. jan 2007

mitinka kde ti zmyzla tvar 😲

melory
autor
2. jan 2007

dnes som bola v meste a na nic som praveze nenatrafila a uz od noveho roku som si povedala...zacni sa pripravovat na dieta.

mitinka
2. jan 2007

ja neviem mel ☹ a este k tomu mi nejde ani nacitat ☹ uz ano mala by si pomaly zacat aby si potom nemala toho vela naraz 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre