• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
ajojky, no tak akurát mi volali že kuriérovi zložila tel pizda jedna a viac mu nezdvihla, ale aspon sa mi tovar vráti aj ked som už dva krát zaplatila za kuriéra:frowning2:(( :frowning2:
baby z facebook som aj ja somar, stale mi chodili niečo ako že chceš byť moj kamarát a ja som stále zadávala že ano ano ano a teraz mi ludia vypisujú že kto som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyongirl - ďakujem pekne za info, ja len som si to nevedela predstaviť. keď ale vravíš, že sa dá tak je to ok, ďakujem ešte raz!
29. júl 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik, brinzulka je uz mamina..maly mal 4220g a 52 cm... :wink:
29. júl 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monicka,ja som lezala tiez na rizikovom 5 krat,ale teda tiez by som neisla na nadstandartku(samotku).
lyon ma pravdu.predsa ked ste dve ten cas aj skor prejde a mas s kym pokecat :wink:
29. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Tehu,dík za info.Super,gratulejem!Konečne to má za sebou.
Tehu,ten FB som trochu prelúskala,ale ešte nechápem jednu vec.Že ked chcem nezávazne si s niekým písať,ako sa k tomu dopracujem?

Baby,dneska mi malý spal za celý den 1 hodinu.Skoro ma šlahlo.MM došiel z roboty okolo pol šiestej,bol s ním hodinu a tak bol vynervovaný,že až.A potom mne sa čuduje,že čo som nervózna. :angry: Tak ma nasral,že až.
29. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som vam zabudla napisat ale uz to viete brindzul mi poslala sms .. ze ju aj maly ocura a ze sa strasne tesia aj tatinko aj maly :grinning: zajtra ideme do BA .. tak som zvedava ako dopadneme dufam ze fajn ma byt zevraj nehorazne teplo
29. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte. Vladi a co v BA?
baby tak na najblizsom stretku si pokecame o FB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne zas chodia hocijake pozvanky a ja neviem po ang.. tak ich ignorujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko ideme sa fotit do casopisu cela rodina :slight_smile:
29. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do časopisu?A akého? To ste nejaký populárny či čo :grinning: :slight_smile:
29. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie proste ked bude po tom poviem oki? nechcem rozpravat po predu ked neviem ako to dopadne ..cele :grinning:
29. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uuuuuuuuuu :confused: ,niečo tajné :grinning: Ale dobre,daj potom vedieť v akom časáku to bude,kúpim si ho :slight_smile: :grinning:
29. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeej mame tu star :confused: a nezabudne v interviu spomenut aj nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( dobra vterka som , ze? ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niesom star ale prosimta .. len jednorazovka .. :grinning: no v septembri to bude uverejnene poviem vam potom
29. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že jednorázovka .....,šak sa pochvál a povedz si : budem star :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra vecer nam uz o tom povies? ked uz bude po :wink:
29. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano poviem nie star baby hahaha normalny rozhovor a cela rodina :slight_smile: ja mala boris
29. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúha,tak si to užite.A potom nám povieš čo a ako. :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to poriadne uzite :wink:
29. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak preto novy uces :slight_smile: do casaku :slight_smile: Uzite si to a tesime sa :wink:
29. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki moje pekne no mam strach ze sa zhovadime alebo tak
29. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no, veď sa pekne usmievaš, Vladi... :grinning:
29. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si do časáku jak stvorená... :sunglasses: :wink:
29. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NEZHOVADITE sa. Ste obaja inteligentní a sympatickí mladí ľudia!!! A Lucička je princezná dvora :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dakujem bodaj by to tak bolo :grinning:
29. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne Vladi, vsetko bude OK. Budete suprovi, neboj :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka mi doniesla tabletky na hnacku tak ma boli brucho :grinning:
29. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka má pravdu moja. O pár dní to bude pre vás spomienka a vcerím že milá a skúsenosť...
29. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano o nic nejde v podstate len male vzruso .. :grinning:
29. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak... urobíte si výlet, získaš skúsenosť aj v inej oblasti a možno časom budeš star.. i ked pre niektorých ľudí, ktorí Ťa majú radi si star už dávno!!!!
29. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si moj poklad :wink:
29. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok