• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Aj Ty moj!!!! :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerob lebo budem plakat :dizzy_face:
29. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale este nemam nachystane veci na zajtra staci ti?
29. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale neplačkaj, chystaj veci moja...
29. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som ti parve pisala ze idem sa do toho dokopat a rano skoro vstavame pojdem spat ..
29. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj jasné mojko papapapa
29. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nocku všetkým maminkám, papapa.
29. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som ešte neodišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tí čo s nimi ideme kým sa vymotajú tak bude aj zajtra. Malého som uložila lebo chudiatko on je zvyknutý chodiť o pol 8emj spinkať a my sme ho držali do 10tej, lebo tu už mali byť, ale že prídu až za hodinu, no hrôza. Neviem neviem a ževraj sú pobalený až po vrch tak som zvedavá kam dajú naše veci a malého ani nehovorím no coment či jak sa to píše :sweat_smile:
29. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak sa lúčim, vypínam PC a opatrujte sa mi aj detičky za mna vyboškávajte. CMUUUKKKKK pa pa :grinning:
29. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme doma bolo super velmi mily ludia a profesionalny pristup .. mala troska vyvadzala tak si kupte septembrovu rebeccu alebo ako sa to spravne pise .. a tam budeme :grinning: netrvalo to dlho a mam dobry pocit s toho este som zvedava na ten clanok tedarozhovor o finaciach .. :slight_smile:
30. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.Vladi,určite kúpim :wink:

Baby,dneska mám za sebou totál blbý den.Málo som spala,deti skoro hore a celý den upištané.Andrejko bol taký zlý,jak čert :angry: ,furt plakal,pýtal sa na ruky.No hrúza.Ráno zbil Moniku,tá mu to vrátila aj s úrokami - no hrozné.A MM sa dovalil s práce o 18,30,že čo si nervózna?Tak som vynadala aj jemu,aby mu nebolo ľúto :angry: :grinning:
30. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj gabi no nic si s toho nerob plne ta chapem mala cely den place celyyyy den som obaja taky ustaty a s nervami na pokraji az no .. to to teplo a zacala neeee neeeee neeee vsetko co sa jej opytas ne a plac akoze som uz ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ti verim ako ti je na hovno
30. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon niekto kto ma chápe,lebo v poslednej dobe oporu nemá tuším v nikom.Idem hodiť sprchu,potom sa sem vrátim. :slight_smile:
30. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no dnes sme boli v senci bolo fajn malej som kupila taky maly bazenik tak sa tam v nom clapotala , ale potom uz bola upistana.No vcera sme boli bez nej a to bola pohoda a klud :slight_smile:
Zajtra chceme ist vecer do kina na Bratislava som zvedava ake to bude
30. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som tu. :slight_smile:
Macka ,závidím to kúpko a kino hrooooooooozne.Ja som nebola v kine odkedy máme deti.Teda,ked tak rozmýšľam,tak od kedy ich máme som nebola vlastne nikde :frowning2: .Nemal kto varovať alebo nebolo s kým ísť.
30. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vladi kupim si to :slight_smile:
Dnes sme boli na poradni, tak slecinka ma 9150g :wink: , min tyzden sme ju doma merali a ma cca80cm... modelka to bude :slight_smile:. Ockovanie v poho a poobede sme boli u kamosky na chate a mala spi jak dudek :grinning:
Este pecem na zajtra muffiny :slight_smile:
30. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muffiny,mnam.Daj recept! Spravím aj ja,ked si kúpim formu :grinning:
30. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka peknucke :dizzy_face: no bude modelka :wink:
macka jak vam bolo fajn teda .. aj mna vola serga do kina uz dlho musime si spravit cas nech MM starazi malu a pojdeme kino vinko a tak.. chvila pre seba
gabi neboj takych nas je viecej co to chapeme
30. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chvíľa pre seba ..... znie to dobre ....... :slight_smile:
30. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi ty a vinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kino je fajn.
Gabi pecem bezlepkove, ale su suproveeeeeeeeeeeee mnam mna uz sa napchavam :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka,chápem prečo,ale nemáš recept aj na obyčajné?Fakt ho hoď do placu.
A nerob chute :grinning:
30. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved dam si dzusik alebo tak segra vinko ..
:grinning:
30. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi recepty berem z netu. na mimibazare, tam ich je vela :grinning:
30. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja varím a pečiem z netu :grinning:
30. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Vladi si sa prekecla s tym vinkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som prave dojedla hahaha mna ja to neviem piect nemam formu ale zevraj je to mnam :grinning:
aj ja sa pridavam, tieeeež :grinning: ako stanka z minibazaru :grinning:
A hlavne je to veeeeelmi jednoduche... nic sa neslaha, len sa to zmiesa a je to hotove za chvilu :slight_smile:)))) ja mozem len taketo jednoduche veci piect, bo mam ruky obe lave na varenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pečiem tortičky a formu mam len gulatu a srdcovu, ale da sa aj bez formy, mužovy som robila cez víkend prsia :grinning: :grinning:
POTŘEBNÉ PŘÍSADY

1 horká čokoláda (100 g) ,125 g másla,troška soli,75 g práškového cukru,1 sáček vanilkového cukru
3 vajcia,225 g polohrubej mouky,1 prášok do pečiva,2 lyžice mlieka

POSTUP PŘÍPRAVY

Čokoládu nahrubo nasekáme. Z masla, soli a oboch cukrov a žĺtok vymiešame hladký krém. Postupne potom pridáme múku s práškom do pečiva pridáme mlieko, posekanú čokoládu a nakoniec vyšľahané bielka. Pečieme pri teplote 150 °C asi 25 minút.
Prajem príjemné pečenie a vôňou zaplavený byt!!
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok