Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
1. aug 2009

stanka my tam chodíme, ma tam novu sestričku, taku blondínku, proste otras 😀 .

gabuliik
1. aug 2009

Čaute babeny.
Stanka,aj ty máš hrooozne zlatú dcérku.Taký malý anjelik 🙂
Dnes sme boli celý den u našich.Decká totál unavené,ale zaspať za ten svet nie.Eštelen teraz sa to podarilo 😖

tehulka4
1. aug 2009

stanik, vdaka..uz do toho cumakujem..a boli drahe? neviem ako je to, ci po kile alebo ako...

vladkaz1
1. aug 2009

basado jaka nahoda my mame na seba dobre stastie, ze? inak dnes je strasne teplo ,y sme vsetci pospali a zobudili sme sa vecer haha no to je pekne uzity den co? 😀

gabuliik
1. aug 2009

Tehu ,ja som tej pani písala tiež.Sú dosť drahé.A Stanka mi hovorila,že dala za jednu tuším 35eur.Pokial si dobre pamatám.No a takú nejakú orientačnú cenu mi písala aj tá pani.

basado
1. aug 2009

vladka že? 😀 😀 😀 išli sme na kupko, bolo super

basado
1. aug 2009

tehu, pozri si tu na modrom koníkovy recepty- marcipanove tortičky, je tam jedna vola sa alionuška ta je z hlohovca a robí velmi krasne tortičky 😉

vladkaz1
1. aug 2009

alinonuska je kamoska jee ona je velmi zlata ...kocka ..
no basado my zas nasim a na nakup inak bolo hroozne teplo ja na kupko som uz nebola lebo mala ma od tial nonstop hnacku aka bola voda v detskom cista?

basado
1. aug 2009

vieš čo naš maly ani v detskom ani nechce byt, on len vo velkom 😅 ale davam ho tam len na chvílku

vladkaz1
1. aug 2009

aha aj mala chce byt vo velkom len ona je dost studena ta voda aspon vtedy bola teraz su horucavy tak ani nie ... no ale bojim sa lebo po kazde ako od tial prideme ma hnacku alebo teplotu ale upal nemala

basado
1. aug 2009

viem že je studena preto ho tam nenechavam dlho 😉 . maly zatial hnačku nemal no dufam, že ani nebude mat 😝

vladkaz1
1. aug 2009

😝 no tak si zaklop ale chceli by sme niekam vyrazit len skoda fakt ze nemame balkon by som ju tam supla a ma klud a rosamboo

tehulka4
1. aug 2009

gabu, podla mna 35 euro za tortu eni ani vela..ci ej? ja som tak normalne davala okolo 900 korun volakedy..tak neviem..

skusim kuknut aj tu alionusku, ale ta pani z bohdanoviec robi ozaj velmi pekne torticky...

vladkaz1
1. aug 2009

tehu mne sa to zda vela teda 🙂 podla toho aka gramaz

basado
1. aug 2009

vladka čo budeš zajtra varit?

basado
1. aug 2009

muž mi poradil aby som spravila gulaš z knedlu 😝

vladkaz1
1. aug 2009

zlatko citas mi myslienky robila som dnes mexicky gulas moj si rozkazal inak robim ho dost casto lebo ho lubi .. no a to sa je s chlebikom alebo s ryzu ..
ale ja si chcem spravit leco s vajickom mam na to nenormalnu chut .. 🙂

gabuliik
1. aug 2009

No,neviem.Ale mne sa to zdá tiež vela.Myslím,že Stanka hovorila,že bere 10euro za kilo.A to je dosť nie?Pozerala som tu alionušku,celkom pekné ich má tiež.
Ja som doteraz bola ochotná dať za tortu max.20euro.Teda ani tak nie ja ako môj MM.Ja by som deckám dopriala aj tie drahšie,ked majú z toho radosť,len MM s tým nesúhlasí a zatial sa mi ho podarilo presvedčiť len raz. 😀

basado
1. aug 2009

no neviem či mi uveríš ale ja som ho včera robila 😀 😀 😀

basado
1. aug 2009

oki idem si lahnut som unavena, dobru nocku 🙂

vladkaz1
1. aug 2009

dobruuu co si robila leco?
no za tortu pre mna stop je 20 E baby viacej nedam a ake dopriatie nedopriatie? ved ja to aspon tak beriem ze dam spravit nadhernu velmu my nezjeme .. a pre malu sme mali pecenu doma ja nerobim oracie okolo toho .. chutila lepsie nez z obchodu haahaha ,,

tehulka4
1. aug 2009

tiez som ju pozerala a uz som jej aj pisala nech viem nieco viac..ja sice piect viem ale tea trotu by som si netrufla, a urcite nie na 1. narodeniny maleho pre nasu celu velku rodinu... 😉 ..bohaca, baby, to moje zlaticko sa nejka nevie ulozit a furt mrnka..

tehulka4
1. aug 2009

ja som tiez mala vcera leco..strasnu chut som mala na neho asi 3 dni.. 😀

vladkaz1
1. aug 2009

tehu to s toho tepla nie? moj MM ma uz chce vyhodit pooomoooc po dlhej dobe chcem s vami kecat a nemozem 😀

tehulka4
1. aug 2009

asi ano, vsetko mame otvorene a nic sa tu nepohne..ziadny vanok aniic...vladi, nedaj sa...vyhod ty jeho.. 😀

vladkaz1
1. aug 2009

no uz nadava 😝
nevadi baby idem spat asi ..
Tehu zlatko no aj my mame doma aspon chladok .. ale nic moc to neni chclo by to klimu asi aj kupime na buduci rok neviem ako sa to pise ..

marcelkatt
1. aug 2009

Ahojte maminkyyy

marcelkatt
1. aug 2009

No asi som samomluvec.. 😉

marcelkatt
1. aug 2009

Tak papa... Dobrú nocku..

tehulka4
2. aug 2009

caute maminky, no napisala mi alionuska ohladom tej torty..ze berie 10 E na kilo...no a kedze ja by som chcela asi 3 kg, tak ma to vyjde rovnako ako v tych bohuniciach ci kde to..ale aj tak sa mi celkom pozdavalo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre