Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
3. aug 2009

bubi, viem ze sme to tu uz riesili, ale chcem sa ta spytat ohladom toho sterilizovania..
ked si uvarim aj zeleninu aj maso a vsetko ot vymixujem a dam do pohara, musim dat do plna? a ako dlho na kolkych stupnoch to sterilizovat? dakujem..

vladkaz1
3. aug 2009

bubi akurat sme isli okolo ked bola havarka aj s macku sme sa vencili aj s chlapmi deti nam spali v kocikoch no fajn ze ste sa mali super jaj jak vam bolo dobre .....!!!!!! suuuuper prajem vam to 😵

bubadlo27
3. aug 2009

tehu ak mixujes, tak ano, ja uz nemixujem, normalne som uvarila ako po kazdy krat, naplnila do poharov, do plna, a sterilizovala asi cca 20 min , neviem kolko stupnov ja som dala na varic a ked zacalo viet tak som stopla 20 minut a bolo 😉

macka7
4. aug 2009

caute no som kadernicka , ale take ucesy na svadbu a tak to nerobim 🙂 ja len tak ostrihat a zafarbit 😉

vladkaz1
4. aug 2009

dobre ranko ci den 🙂 nic sa mi nechce lialo jak s krhle nejako sa vycasuje malu poraza doma .. nevarim varila som v noci kung pao s kuracieho 🙂

basado
4. aug 2009

čafte
vladka čo sa ti spat nechcelo 😕 . no mne by sa nechcelo v noci varit 😅

vladkaz1
4. aug 2009

co ja viem ci sa mi spat nechcelo boli sme z kamosku aj jej MM na kofce a pivku v zoske celkom je to tu pekne ani som nevedela ze taky velky podnik mame tu za roho hmm.. decka sa tam hrali na hupacke celkom pekny dvor ale dost draho teda ale to je jedno raz za cas neuskodi ..
a boli sme sa este prejst decka uz spali v kocikoch tak sme boli len po polikl. a tam bola akurat ta buracka prisli sme domov a ma pochytila variaca ... neviem dnes sa mi nechce nic som prechladnuta s kupka teda troska ma pobolievaju vajecniky aj mala stale cika a uz asi do vody nepojdem alebo aj zenske veci hned s tej vody po jednom dni mam no prd.. ja neviem co som taka precitlivela na vsetko 😝
mala spi doma mam vybuch nejako na vsetko kaslem mam averziu na upratovanie .. nic sa mi nechce len by som spala a zrala 😀 😀 😀 neviem co zajtra varit nic ma nenapada hlavna vec ze mam plny mrazak masa inakode ked nemam by som vyvarala a teraz neviem co...poradte 😒 🙂

gabuliik
4. aug 2009

Čaute.Tak my sme mali dnes padací den.Najprv mi malý vyliezol na stoličku a nestihla som ho chytiť-bola som pri šporáku a capol. A potom sa vyštveral na húpacieho koníka a tiež padol.Ale to ho už mal na starosti MM.Takže mal pekný narodeninový den. ☹ Ale aspon jednu radosť mal,dostal od nás tatrovku.Taký bol natešený.MOnika ho tam hned posadila a vozila ho po izbe... 🙂
Vladka ,z kúpalisk mávam aj ja ženské problémy.Bud ma lapne mykóza alebo vaječníky.
Inak,ked máš žravú a chce sa ti spať,nie si tehu 😀 😀 😀 😀 ?

basado
4. aug 2009

ahojte ja mavam tiež mykozu,veru je to dost nepríjmne 😖
gabulík prajeme všetko naj.. Andrejkovi hlavne nech je zdravučky 🙂

gabuliik
4. aug 2009

Ďakujeme ............ 🙂
Už som si myslela,že tu nikto neni.Nejako to tu vymrelo,či čo.

vladkaz1
4. aug 2009

gabi akurat to preberam so sergu a s macku ty si telepat? je mi na grc bohaca ze by? ale nie menzes som mala v poho 😕

vladkaz1
4. aug 2009

inak to kupko bola som len raz vo vode na chvilu no porazi ma nemam mykozu len taky hlien ide zomna .. gabi ma strasis s tehu 🙂

gabuliik
4. aug 2009

Neboj,neni to nič hrozné ..... 😀

vladkaz1
4. aug 2009

no ved viem ale neni som na to pripravena .. nevadi ale podla mna som neni len nejaka nechut do zivota 😀

gabuliik
4. aug 2009

Uuuuuu,tak to som mala aj ja nedávno..... Ale to tehu by bolo lepšie,nie? 🙂 😀

lulinak
4. aug 2009

čaute,Gabi všetko naj drobcovi 🙂

Bohača teraz tu nejaký debil vrta,to neni normálne.

A aj ja som dnes nejaká odrovnaná,ale mne akurát končí menzes,asi to počasko.A čo sa týka kupka tak aj ja mávam mykozu no neni tým chlapom dobre ,človek si nemôže ani zaplávať.

gabuliik
4. aug 2009

Ahoj.Ďakujeme.
Aj Lianke dodatočne všetko naj.Nejako som na to pozabudla.Prečo nemáš v pase fotto? 🙂

Ten vŕtač má do 22ej čas .... 😠

lulinak
4. aug 2009

Dakujeme,jaké má čas šak sú tu malé deti do kelu,to nemôžu tolerovať?Foto nemám preto,lebo som ho zmazal a chcela som si dať novú a nejde mi zmenšiť tak aj na to mám nervy.

gabuliik
4. aug 2009

Šak ja viem,že máš malé deti.Ale takí sú ľudia.Buď je blbec a vrtá alebo je normálny a nerobí nič.A proti blbcovi môžeš zakročiť až po 22ej. ☹
Chce to klíííídek.Mne ked niečo na PC nejde,zavolám MM 😀

lulinak
4. aug 2009

MM išiel na nočnú,ale už sa podarilo

lulinak
4. aug 2009

nemáš foto z oslavy?alebo ešte nebola?

gabuliik
4. aug 2009

Jedna oslava bola v sobotu u našich.Len som zabudla doma foťák,tak to fotil švagor a tie ešte nemám.No a druhá oslava bude teraz v sobotu zas s MM rodinou.Potom dám foto.
Idem do hajan,už ma to nejako kláti.papa

tehulka4
4. aug 2009

caute maminky...tak ja som mala dnes stresovy vcer.boli sme s malym na pohotovsti..sedel pri mne na izbe a ja som bola na pc,on chrumal chrumky a hral sa tu ked sa mi zrazu zacal dusit, a grcat..tak som si myslela no fajn, asi nam zabehla chrumka, ked zrazu maly ocervenel zacal strasne silno plakat a vracat a vracata vracat az vracala j krv a dost jej z neho islo..a zrazu mi vyvratil kusok z toho ako sa zalepuju vlhcene obrusky, z tej lepky..no bohaca, tak rychlo obliect a hybaj na pohotovost..fakt som netusila co sa deje,. je to moje prve ideta a ke z neho isla aj krv, co ja viem ci nieco nema poskodene vo vnutri alebo kde..no a najlepsie na otm bola ta lekarka napohotovosti..nejaka dr. Laskova, ci Laskava...no hruuuuuuuuuza...jej by som nezverila nai psa nieto este cloveka..pristup asi taky ze co panikarim, sak sa nic nedeje...a ze to co mam na podbradniku nie je krv ale vygrcnuty banan..tak jej hovorim, ze to banan neni, a ona ze je ze to krv nie je ze vysusena krv vyzera inak...tak reku mi banan nelubime a urcite sme ho ani nejedli..olovrantoval mi maly jogurt a potom zul chrumky, tak ta p...mi zahlasila, ze to su tie chru mky.a ja ze to chrunmky nebudu lebo som ho videla na vlastne oci a ruky ako vracal tu krv..a ona brzda ze tak to bude banan..no hruuuza..co to tam zamestnavaju..a to som jej este hovorila ci by malemu nemohla kuknut do hrdielka, lebo ja tam nic nevidim a mne sa malyy furt hmiri, na to prevratila ocui ze co ju s takou banalitou otravujem a dost neochotne mu pozrela..akoze no dovi dopo..zajtra idem s malym k nasej lekarke, len dufamze sa mu nic chudacikovi mojmu v noci nestane..no nasrata som este teraz, co vam poviem a to som mu uz aj vytepovala cely koberec v detskej a nezabralo to ...

jevel
4. aug 2009

ahojte

tehulka - no to je strašný prístup 😠 . sa ti nečudujem , že si sa zľakla ☹
prajem kľudnú noc

jevel
4. aug 2009

macka - ano je to z tej strany Senca. len si hovorila, že je to tam dosť strmé k vode a čo sme boli my , tak tam to nebolo také strmé.

tehulka4
4. aug 2009

jevel, dakujem velmi pekne... 🙂

jevel
4. aug 2009

a myslíš, že ho mohol ten kúsok obalu tak podráždiť (nebodaj poraniť), že vracal krv?

tehulka4
4. aug 2009

jevel, myslim ze ano, lebo to je dost tvrde a tie kraje su take ostrejsie ako obycajny igelit...neviem si vysvetlit z coho by to ine mal.,...a bola to krv urcite, ved som to videla a j mm to videl..len neviem ci to mal iba podrazdenealebo je v tom nieco aviac..

jevel
5. aug 2009

tehulka som zvedavá , čo povie vaša doktorka. Dúfam, že v noci ste mali kľud.

vladkaz1
5. aug 2009

tehu klud ..boze ale ten pristup by som tu dkoki do pi... poslala ked je taka mudra 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre