Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
2. jan 2007

mam dve flasky 😀

mitinka
2. jan 2007

😲 😀 😀 tak to je ozaj moc 😀 mne stale nejdu tie fotky 😖 ☹

melory
autor
2. jan 2007

mas ich velke spytaj sa veroniky je tu teraz

palvinka
2. jan 2007

ahojte 🙂 ,
mne zas fotky idú ale nemááám čas 😉.
inak babule všetko dobré do Nového roka 😉 .

melory
autor
2. jan 2007

pavlinka ty ma nechci nahnevat a daj fotku hanicky

mitinka
2. jan 2007

ona mi uz pomahala a nic aj bob mi uz pisal no ten neviem ci na tom pracuje ci nie citala som teraz nove pravidla foto no ja mam foto ktore tam patria davala som malu fotit v ateliery su zlate fotky ako malinka 😀 a nejdu mi tam 😢 veron mi napisala ze dolu by som mala mat napisane co si mozem vybrat ci jpg,....a ja to tam nemam ☹

mitinka
2. jan 2007

ahoj palvinka vdaka aj tebe vsetko dobre aj malinkej a daj foto do eteru 😀

palvinka
2. jan 2007

no už som jednu fotku vložila. Chcem urobiť nový album ale dnes asi nie. Hanka sa o chvíľku zobudí a ideme kúpať, papať, uspávať. A ani sa nenazdám a už začne znova kolotoč prebalovanie, papanie, uspávanie.... 🙂 . Teraz sa jej asi niečo pekné sníva, lebo sa usmieva 🙂 .

melory
autor
2. jan 2007

pavlinka to je super dievcatko, spokojne, krasnunke, uz by som si ju aj popestovala...na jar dame stretko ?

palvinka
2. jan 2007

mel môžme, ozaj a Vy ste sa aj stretli?

melory
autor
2. jan 2007

vobec sme sa nestretli, ved to sa neda pred vianocami, aspon mne nie.

zuzka111111
5. jan 2007

kocky mate nove cislo mama a ja??? je tam prieskum porodnic a teraz tam je Trnavský kraj...je tam nemocnica v dunajskej strede,ňpiestanoch,Skalici,Trnave 😀

melory
autor
5. jan 2007

zuzka vazne? a pozitivne ci negativne o nas?

mitinka
5. jan 2007

ano mel je to tam ako pozitivne ale niektore veci co tam pisu nie su ani pravdive!!!!!!!!!!!!!!!viem zo svojich skusenosti!!!!

melory
autor
5. jan 2007

ved ja si zacinam vybavovat topolcany dako sa mi sem nechce

mitinka
5. jan 2007

mel urobis velmi dobre aj ja som uz m,uzovi povedala az by som ostala tehu co uz nechcem tak jedine do topolcian!!!!

melory
autor
5. jan 2007

ale nemozes ostat pri jednom dietati, inac aj tam su doktory svine hlavne o tom najvyssom sa to hovori.

bubaczik
5. jan 2007

to je az tak strasne v tej trnavskej nemocnici?preboha nestraste,kam pojdem rodit?

mitinka
5. jan 2007

to uz neviem ja by som si zobrala tohoto svojho z tt boli sme tak dohodnuty od zaciatku ale nakoniec to bolo tu pytal dost vela a to sme momentalne nemali inak by som ich dala!!mel mozem pretoze nieje penazi a to sme ako som spomynala zobrali velku pozicku.a na buduci rok sa maju stavat domy niekde v tt davali to aj v trnavsku kompletny ho davaju uz teraz za 1 200 000sk a chcela by som ho tak zasa rozmyslame a hypo ale nevieme co s malou pretoze by som musela ist do roboty!!chcu najprv 500 000sk ako zalohu no chcem sa osamostatnit a ked to bude aj financne ok tamk mozno porozmyslam ale to bude asi az za 10rokov a to uz pochybujem ze v 30tke by som sa dala nahovorit 😉 😒

melory
autor
5. jan 2007

ja som pisala doktorovi do topolcian o mojom porode a pozval ma k nemu a napisal kedy mam prist

mitinka
5. jan 2007

bubaczik az take nie ale je to otras a hlavne sestricky ziadny zaujem o teba ani nic take je to tvoje staraj sa boli ta mas smolu nemali ste si spravit a tak.ked natrafis na doru smenu tak to je ok.az niektora z takych ma dovolenku inak hroza!!!

melory
autor
5. jan 2007

a kde si rodila 3deti?

mitinka
5. jan 2007

tak to mas ok trosku si tam asi skor polezis aby ked ta to chyti mohla hned rodit ale inak to mas dobre 😉

bubaczik
5. jan 2007

mel v kosiciach...tam tiez ziadna slava,len za ten cas co som tam lezala(s kazdym 5mesiacov) som si zvykla...

melory
autor
5. jan 2007

to je tak ze prides na kontrolu a oni to vyvolaju

mitinka
5. jan 2007

bubaczik mozem vediet kolko mas rokov?len tak pre zaujimavost 😉 4 deti to uz je co povedat klobuk dolu 😉

bubaczik
5. jan 2007

vsak o tych sestrickach svadsi jedna co ju poznam..vraj tam robila vrchnu,ale riadna atrapa to je...drza a protivna...

mitinka
5. jan 2007

vies ako sa vola alebo ako aspon vyzera??poviem ti ci tam este je 😀

melory
autor
5. jan 2007

s kazdym 5 mesiacou? to si taka pekna ze ta doktory nepustili? teraz si v trnave? tu byvate?
vrchna sestra je teraz jedna uzasna zena, tmava s kuceravymi vlasami vedie aj kurzy na cvicenie tehotnych

bubaczik
5. jan 2007

mitinka 32 a uz bked sa podarilo,co mam robit?ha?tie 3som chcela,a k tomu mi dopomohol tatransky vzduch..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre