Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

kukona1
12. aug 2009

tak už máme našu žabu doma....vraj neajký vírus to bol iba

basado
12. aug 2009

kukona tak to je super, hlavne že je v poriadku. 😉

zabkatt
12. aug 2009

jéj super.
Ja od zajtra beriem MM auto a prášim k svokrovcom do Trebatíc, pomôcť s varením, upratovaním ešte čosi dokúpiť a pod. Takže ozvem sa asi až po víkende.
Malému dáva doktorka mesiac nato aby začal chodiť inak sa máme nahlásiť 😒 Neviete ako to chce riešiť? Nejaké cvičenia alebo podobne? Ja si myslím že je len lenivý lebo v pavúku behá o dušu, ale sám nechce no neviem 😔

jastrab
12. aug 2009

ahojte, prosim neviete odporucit cvicenia pre tehotne/cvicenia s babatkami v TT? viem len o cvicku v Nukleone v stredu, ine tipy? dakujem aj za linky...

gabuliik
12. aug 2009

Čaute.Dneska sa mi celý den točí hlava.Mám hrozne nízky tlak-som si merala.Kruci!
zabka,mozno je problém,že je v beháku.Ved on je už podla mna na to velký.Asi je malý spolahnutý na to,že s behákom sa všade dostane a potom sa mu nechce chodiť.A ako to chce riešiť dr.,tak to fakt netuším.....

stankatt
12. aug 2009

cafte, zaby jako co chce riesit? 😕 sak kazde dieta zacne behat inokedy.... sak aj Mon len skusa.

lyzenka
12. aug 2009

achojte,

Andrejko je chory...dostal antibiotika...chudátko vrackal večer ....mal 38,5 .........a to ráno sme boli u dokiny (zastupujúcej, lebo naša má dovolenku) a tá, že zo zúbkov...no prdlajs zo zúbkov......na pohotovosti, že to má nejaký zápal..... bo tú teplotu má už od soboty, síce bola len 37,2 ...a až túto noc vystúpila na 38 ....a ani nurofen nezaberal.....
no, prvýkrát je chorý...... 😖

jastrab, v materskom centre sú tuším pondelky nejaké cvičenia o 10,00 s fitloptami.....ale pozri si to na webstránke.......

gabuliik
12. aug 2009

Presne tak Stanka,každé dieta je indi.... A nebojte,nič nezmeškajú.Ten môj je všade a je to hrozné 😀

Lyzenka,prajeme skoré uzdravenie...... 🙂

lyongirl
12. aug 2009

ajojte 😉
aj my prajeme Andrejkovi nech sa skoro uzdraví
žabi - tiež nechápem, čo chce dr. riešiť, veď čo ho ako donúti...on je taký malý macko, tak asi je aj lenivší...skús mu zobrať ten behák

gabuliik
12. aug 2009

je tu niekto? pridala som nejaké foto,tak kuk 😉

stankatt
13. aug 2009

cafte 🙂 dufam ze ste uz vsetci OK 🙂

macka7
13. aug 2009

to co je jake pocasie sak je leto 😠 ja nechcem este zimuuuuu

timotej
13. aug 2009

žabka beháky sa ževraj neodporúčajú aj my sme ho mali a som ho predala lebo malý je potom stále len na špičkách a takto je donútený sa plaziť a chodiť za ruky timi je ešte mladší ako tvoj malý, ešte nechodí, máme len chodítko čo sa pridržiava ale ešte s tým nevie narábať.

anesim
13. aug 2009

Moja malá začala sama behať týždeň pred tým ako mala 15 mesiacov, dovtedy sa bála pustiť, za ruku chodila normálne a nikto nič neriešil. 😉
A neviete prečo dnes na Družbe nie je teplá voda, 😝 snáď to nebude trvať dlho 🤐

basado
13. aug 2009

macka ani ja nemam rada zimu 😠
zabka ja si tiež myslím, že je to v poriadku ked nebeha, naši tiež behali až po roku aj 2 mesiace. chlapci su trošku lenivejší. 🙂

jevel
13. aug 2009

ahojte

zabkatt - malému dá len mesiac na to aby začal chodiť?? to máš doktorku nejakú sekeru nie? 😅
ja som začala chodiť ako 15 mesačná 😉 . akú máš doktorku ak smiem vedieť? ak nechceš sem tak do IP 😉

gabuliik
13. aug 2009

Čaute,čaute.Včera ste to tu trocha odflákli... 😀
Dneska mi malý spal za celý den 90 min.O 19tej odkvacol jak haluška.Aspon som si umyla zem a ospršila sa.Ostatné urobím zajtra.Jáj a v noci sme boli zas od 24tej do 03tej rána hore.Takže som spala cca 3,5 hodiny 😝

stankatt
13. aug 2009

Gabi napodobne... ale mala zalomila o 19,45 🙂
Jaj uz ani nepamatam, kedy naposledy bola mala v noci hore 😉 klop klop- teda ked neratam obcas, ze jej idem dat dudel...- teda cca 2x do tyzdna 😉 ale zas vstavame o 6tej 😝
Dnes sa mi podarilo predat monitor dychu. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii teda ked sa mi to podari zajtra poslat na dobierku

gabuliik
13. aug 2009

Supiš.Môj štupel je hore furt.Okolo polnoci pije mlieko a ešte potom raz sa zobudí na dudel alebo čaj.Ale už ma to štve.Aj ja sa chcem vyspaaaaaaať.Stanka ,neboj aj naši vstávajú o 6tej.

stankatt
13. aug 2009

este pije v noci mliecko? moja od 8 mesiacov nie... som jej postupne znizovala nocne davky a potom prestala....

gabuliik
13. aug 2009

No furt ho cucá,ale čím dalej menej.Možno ho úplne odstavím a bude.Musím to vyskúšať čo to povie.Už nad tým uvažujem dlho,ale neviem sa odhodlať.... 🙂

krtko.
13. aug 2009

caute.aj ja som tahala nocnu 😠
od 02:40 do 04:50 ☹ lenka by aj spala ale ja ju kocikovat v noci nebudem 😒

gabuliik
13. aug 2009

ešte je tu niekto kto mal nočnú? 😀

tehulka4
13. aug 2009

ty kokso baby, ja vas normalne obdivujem...zla by som bola jak milion certov keby mi maly takto v noci buntosil..my sa zobudime nadranom alebo okolo 2 scucne caj podudle dudel a spi..

lyongirl
13. aug 2009

aj ja by som nervy chytala pri nočnom vstávaní...ja som v noci hore častejšie jak deti, behám na WCko, potom som sadná a tak...
tehu, kedy môžem dobehnúť pre podklady naz nakovanie?

lulinak
13. aug 2009

čaute,aj ja mávam nočnú a vposlednom čase dosť dlhú 😒

tehulka4
13. aug 2009

lyon, cicus kedykolvek...zajtra sme cely den doma tak kludne dobehni, pripadne sa mozem s malym poobede prejst a doniest ti to..ale je mi to v podstet jedno..zajtra na 13:00 cakam opravara ale sme doma..tak kludne kedykolvek..🙂

tehulka4
13. aug 2009

chudiatka moje...fakt vam nezavidim a je mi vas uuprimne luto..my zasa posledny tyzden a pol sme hore uz o pol 7..som si od toho odvykla, lebo mrnus zacal stavat ako normalny clovek v hranici od pol 8 do 8..a zrazu ze interval od 6 do 6:30..

tehulka4
13. aug 2009

baby, idem cumnut do chladnicky a potom do telky - davaju NCIS tak sa tu potom este stavim..🙂

gabuliik
13. aug 2009

Lulinak, a prečo dlhú?Buntošíte..... Dneska ste kam išli v tom daždi....?
Tehu,inokedy by som bola aj ja ako čert,ale dneska som až na počudovanie kludná.A ani spať sa mi nechce - to asi od kávy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre