Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

krtko.
13. aug 2009

nastastie to nebyva casto,inak by som neprezila 😝 ja chodim spavat aj tak okolo pol noci ale toto ma zlomilo 😠

gabuliik
13. aug 2009

No,tak u nás to bolo za posledné 2 týždne 2x 😠 a horšie teraz bolo,že MM je a bol na nočnej.Tak ma nemohol vymeniť!

lulinak
13. aug 2009

tak u nás to je tak že ked je aj doma tak,tak ma bud nevymení,alebo vymení,ale nezaberá to a je to ešte horšie 😠

lulinak
13. aug 2009

krpatá je asi tak týždeň v kuse každú noc hore vypýta si mlieko a potom si ju už musím nechať pri sebe a prehadzuje sa,mrnčí a nemôže sa uložiť,to trvá asi tak dve až tri hodiny

gabuliik
13. aug 2009

u nás je to tiež občas tak,ale som nekompromisná.Šak nech si užije aj on.Ono je to väčšinou tak,že malý je už totál unavený,tak mu je v podstate jedno kto ho dorazí k spánku.A kedže ja som po tých troch hodinách ko,tak je s nim MM.Či chce alebo nie 😀 😀 😀

gabuliik
13. aug 2009

Ja som zaviedla to,že žiadne nosenie detí do postele.Platilo to aj pri Monike a neustúpila som ani teraz.A inak,Andrej sa tiež v poslednej dobe furt mrví a mrnčí....žeby náhoda? 🙂

lulinak
13. aug 2009

možno,ale možno sú to stoličky nie a nie sa pretlačiť ☹

lulinak
13. aug 2009

bola som ešte povešať prádlo a neskoršiu večeru dve broskyne,ale sú výborné mňam 😀

lulinak
13. aug 2009

pozerala som foto krpček je jak černoch 😀

lulinak
13. aug 2009

no ,nič idem do hajan dobrú 😔

timotej
13. aug 2009

Ahojte, no my máme úplne iný režim malý ide spať každý den 22.30 a potom do 10. spíme jak zabití obidvaja tak ja som taká vyspaná že sa my do polnoci nechce. Cez den spíme len raz 2,5 hod približne. Ale vyhovuje mi to len môjmu mužovi moc nie ale aspon si užije malého.

bubaczik
14. aug 2009

Ahojte.. ja mam len otazku 🙂 nechcem nejako narušať vašu temu 😅
Neboli ste naaahodou niekto v tej Zoo farme v Modrovej? 😕 chcela by som tam isť cez vikend,len neviem či sa tam oplati isť,či je tam aj program nejaky a tak podobne... 🙂 dakujem 😵

krtko.
14. aug 2009

basado tu spominala ze tam bola

lenkahrehusova
14. aug 2009

ahojte baby. Ja vám sem vpadnem 🙂 Môžem sa k vám vterknúť? 😅 Už som do vašej témy písala ale to bolo vééééééľmi dávno 🙂
krtko.aj my máme Lenku a má tiež pol rôčka 😉

krtko.
14. aug 2009

vitaj lenka 🙂 museli sme sa v porodnici stretnut,lebo lenka je 3 a tvoja lenka tusim 5 ze?

vladkaz1
14. aug 2009

cfte nove kocy jasne ze mozete ... 😀 😉
lenka mala je rozkosna aj s tatuldom v tej zoo pekne fotecky 🙂
mala mi spinka ... dosla mi kamoska s UK a idem vecer von na malinovku nech pokecame som ju tolko nevidela ani nepamatam moj este nevie 😀 ze som mu spravila varovaci program hahaha

krtko.
14. aug 2009

na malinovku? 😉 😎 😵

vladkaz1
14. aug 2009

ano na malinovku ved ja nepijem, inak macka by chcela ostrihat napis jej do IP 😉

lenkahrehusova
14. aug 2009

krtko. ja som bola ale v pôrodnici v Galante 😉
Ale &Lenka sa narodila 5.2.
Ďakujem pekne za pochvalu. Je to náš malý anjelik 🙂

lenkahrehusova
14. aug 2009

baby, nemáte náhodou niektorá skúsenosti s trnavským materským centrom?
Dnes som ho objavila na nete a vyzerá to celkom v pohode...

krtko.
14. aug 2009

ja tam chodim a celkom sa mi tam paci od septembra zacinaju nove aktivity ale neni to este v programe.kazdy den tam je nieco.

stankatt
14. aug 2009

cafte 🙂 🙂

vladkaz1
14. aug 2009

co ste kde ste vsetci? my sme boli dost dlho vonku mala este nespi a spekuluje....

gabuliik
14. aug 2009

Čaute!Mne štupli zaspali pred chvílou.Idem ešte žehliť-nechcééééééé sa mi,ale musím ☹ 😠

vladkaz1
14. aug 2009

jaj nezehli ja som ako vzdy len poskladala do skrine mala mi teraz prdka na nohu s pusinu je chutna

lulinak
14. aug 2009

čaves,mi ideme s MM kukať saw 4,alebo 5 už neviem tú poslednú už teraz sa bojím 😝 ,Miška išla spať k svokrovcom a zajtra ideme do jaskyne Driny

lulinak
14. aug 2009

ožehli aj mne 😀

gabuliik
14. aug 2009

Už som dožehlila.... 😀 Som si to zlahčila,návliečky som len poskladala a bolo.A tie malé veci idú lahko ožehliť.No a takú trochu som si nechala na zajtra bo budem ešte prať 😝 😀
Jaskyna Driny ...., tam som bola naposledy ako decko. 🙂

Vladka,ešte prdkáte 😀

gabuliik
14. aug 2009

Už ste išli spať,či čo?tak idem aj ja.brúúúúúúúúúúúúú 🙂

bubadlo27
14. aug 2009

cavte,
vladi som ta zas videla aj s MM tvojim , ked sme isli domov 😉 to si isla s kamoskou?
inak sa vam musim pochvalit, vcera mi konecna prisla jedna vyhra co som vyhrala parfem, je to Sarah Jesica Parker, sice sa mi to zda dost silna vona ale aj tak potesi
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre