Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
16. aug 2009

😀 😀 tehu tak si vsetko stihla co si naplanovala veru ze? 😀

tehulka4
16. aug 2009

no jasne...dokonca aj cukrovu vatu a gofri..a kedze som bola tehula s obrovskym apetitom tak som zozrala aj kacicu a lokse, co ja kacicu vooobec nemusim.. 😀 a u nasich v nedelu vecer udene maso..sak co bojis, potom sa mi rodilo dost blbo, furt osm blinkala.. 😀

vladkaz1
16. aug 2009

😀 😀 no teda apetit bol ozaj dobry ale ja sa ani necudujem ja som zas na ciganske ... kacicu a lokse mnam ... vatu neznasam .. to fak eee

gabuliik
16. aug 2009

Tehu,tak my to máme naplánované od 18tej a dokedy neviem.Ale moc ponocovať nechcem,bo MM ide v sobotu do práce a neviem,či by som bola schopná vstať.Obdivujem ťa,že si fičala.....A horšie je,že neviem ako sa dostanem domov 😀 ,asi brnknem bráchovi nech mi urobí taxikára....

gabuliik
16. aug 2009

Booože,nerobte tu chute s cigánskou - mnam aj to gofrti by nebolo zlé... 😀

gabuliik
16. aug 2009

ups preklep - gofri 🙂

vladkaz1
16. aug 2009

no baby na co sa ponahlat ved si to uzite aspon ..dame stretko? 😀 bez deti?
no tento rok nemusim byt ani tehu a apetit bude taky isty myslim 😅

bubadlo27
16. aug 2009

😀 tehu ja si pametam na tu tvoju cukrovu vatu a gofri a nezabudnem ti ze si ma nepockala 😀
inak cavte 😉
som prave dozrala kukuricu 😝
a rozrazat s kamionom mozem bud ja alebo dominika 🙂

vladkaz1
16. aug 2009

domnika tusim predava na nete kamion oki .. co to stretko? baby ja by som si dala cigansku veru zajtra spravim 😀

bubadlo27
16. aug 2009

nemalovali ste niektora na stenu nejake detske motivy?
chcem objednat nejaku sablonu a potrebovala by som konzultaciu 🙂

tehulka4
16. aug 2009

vloadi, ja som ako tehula mala fakt obrovsky apetit..sak som aj pribrala 26 kg..🙂

a tiez som sa domov nejak neponahlala...na co..sak maleho som okupala nakrmila, tato uz iba uspal a to som v tristvrte uspavania odisla a vraj maly 5 minut na to zaspal..tak s nim nemal ziadnu robotu..
noooo, stretko bez malych? moja, to jedine tak vecer..🙂a urcite nie teraz lebo 19. poobede odchadzam do tatier a takejto aktivity by som sa rada zucastnila.. 😀 😀 😀

bubadlo27
16. aug 2009

predava? ja ani neviem musim is posmirovat 🙂 , tak rozrazam len ja 😀

gabuliik
16. aug 2009

Ozaj,baby poradte mi nejaké dobré stránky.Chcem predať ohrádku....

tehulka4
16. aug 2009

bubi, no a ten moj nadstavec na vysavac nie? 😀 😀 😀 je mi luto, ale ja som ta volala, ze pridi mam volneho fleka na izbe.. 😀 😀 😀

a ano domca kamion predava, ale vraj boli na nom asi tak 5-6 krat.. 😀

tehulka4
16. aug 2009

gabu, bezplatne skus na minibazar. sk alebo babybazar.sk..na mimibazari to ams myslim uz spoplatnovane.. 😉

vladkaz1
16. aug 2009

daaj na MMB .. alebo baby bazar ..skus ..
No tusim dominikin som zahiadla tu na MK bazare
jaj stretko oki nebude ja nahovorim macku nech ideme si dat do nosu ciganu a burcak staci poharik a som jak lolo forgo pri tom mojo piti 😀 nepiti ..ale musi byt taky sladky

gabuliik
16. aug 2009

Tehu,ja pri uspávani nebudem vôbec 😀 a toho s on bojí najviac 😅

tehulka4
16. aug 2009

inak babi strasne ten cas uteka..este si pamatam na ten minuly jarmok a o chvilu tu bude dalsi..a este aj prcek uz neni babatenko, ale chlap..vcera sme mali 11 mesiacov..🙂

vladkaz1
16. aug 2009

este ze sa mala uspava sama ... 😎

gabuliik
16. aug 2009

dakujem.Dala som to sem na kona a aj na babybazar,tak uvidím či sa podarí ....

vladkaz1
16. aug 2009

podari neboj .. 😉

gabuliik
16. aug 2009

Vladka,tak to závidíííím 🙂

bubadlo27
16. aug 2009

ale ano nadstavec na vysavac teiz pametam 😉 , ale ked tomu mojmu sa nechcelo ist von, ale aj tak sa nakoniec zlakol vyvolavacky 😀

tehulka4
16. aug 2009

gabu, neboj, zvladne to...teda neviem ako to funguje u vas, ale u nas tak ze ho mm sprosto naucil zaspavt u nas v posteli teraz v lete lebo tam bolo najprijemnejsie a sa mu tam lepsie zaspavalo a potom ako taka truba ho vzdy prenasam..ale v zime bude chlapec musiet zasa sam zaspat v postielke svojej..

tehulka4
16. aug 2009

no a moj zasa utekal o nieco skor... 😉 ale sak bolo nacase..aj tak z neho bol dobry slon... 😉

bubadlo27
16. aug 2009

tak u nas sa najnovsie uspava v obyvacke ☹ pri telke, a jediny krat/ teda ak neratam porodnicu/ uspaval tato malych a bolo to vtedy, ked mi vladka trhala obocie a aj tak to dopadlo, ze si zavolal na pomoc susedu a ked som prisla , tak mala spala v pohode , a maly jej spal na rukach, tazke u nas tato uspavac, nula bodov 😠

vladkaz1
16. aug 2009

bubi tak to potesi praveze aj u nas tato na prd uspavac .. 😒 ale mala si zvykla nejako sama zaspat ,, horsie je ked je unavena fakt to vyrevuje .. aj hodinu . kope nohami necham ju tak a zaspi sama ajstak .. len jej donesiem vodicku potulkam ju to je este horsie naucila som sa to ignorovat a ona zaspi v poho sama aj ked mi to zo zaciatku trhalo srdce veru

gabuliik
16. aug 2009

Noo,môj MM to zvládne,to som si istá,lebo skoro každý večer on uspáva malého a ja Moniku.Ale výhoda je tá,že Andrejko zaspáva na flaške mlieka v postielke.Ale niekedy ho chytia húle a prebere sa a vtedy reve za mnou.Potom nastupujem ja ... 🙂 Monika vcelku problémy nerobí,len štupel ... čo už,bude to musieť zvládnuť 😀

tehulka4
16. aug 2009

gabu, neboj, zvladne..a ked nie, zavola susedu..🙂 alebo tvoju vrelomilovanu svokru.. 😀 😝

gabuliik
16. aug 2009

No,tak to by on nikdy v živote neurobíl.Radšej by naložil decká do auta a povozil by ich po Modranke a oni by zaspali.Bo u nás platí,že sadneme do auta a deti do 5 minút spia 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre