Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
16. aug 2009

Baby ,idem do hajan.MM ma vyháňa.Tak dobrúúúúúúúúúúúú

vladkaz1
16. aug 2009

aj ja bruu nocku 🙂

bubadlo27
16. aug 2009

dobru a zajtra mi napiste na to malovanie co som sa pytala 😉 , asi ste prehliadli 😉

vladkaz1
16. aug 2009

aha ja som malovala od oka nie podla sablony bubi .. segra chvali ze dobre je malovat podla projektoru si niekde pozicat a podla toho je to ovela jednoduchsie a krajsie 🙂

lyongirl
17. aug 2009

ahojte, tak vidím, že ste ma tu včera ohovárali 😀
Síce som vás prečítala len tak letmo, lebo kto by vám stíhal, ale áno, kamión predávam...Alex sa nejako rozchodil a celkom slušne už prejde, ale aj sa rád povozí, len mne sa s tým nechce teperiť, veru tak zložito som si súrodenecký kočík nepredstavovala 😅 . No a Rišulo pravidelne zaspí tesne pred tým ako ideme von, takže ja ho dám hneď do kočíka a ide sa, kamión je v pivnici a kým by som tam malého doniesla už by bol aj hore 😒
Ináč sme boli včera na oslave u švagrovcov, bolo perfektne, decká sa člapotali v bazéne na záhrade, aj Riško bol fajn a ja som si oddýchla, lebo ho tam popestovali druhý. Len ma bolela hlava jak hovado a večer som zalomila ani neviem kedy, išlo mi ju roztrhnúť, no až v posteli som zistila, že som nemala kafé, tak žeby z toho? A Alexa poštípala včela ☹ , tak bol taký ufňukaný.
No idem niečo poribiť, aby sme mohli ísť s deťmi von, zas tam vyzerá hic.

vladkaz1
17. aug 2009

ahojte Domi neohovarali len konstatovali 😀 😉 , no neni nic moc vcela ja som alergicka na vceli chudacil maly 😵 😵 super ze ste sa mali dobe ja som prave uvarila ryzu a idme robit tu cigansku ..mam uz nachystane masko napacovane ..
no dnes bude hits moj ma poobednu takze budeme sami chcem poupratovat ,, lebo mame doma roadnu uz bombu nejako na to v poslednej dobe kaslem skor sme stale niekde vonku

lenkahrehusova
17. aug 2009

ahojte 🙂
no dnes bude riadne teplo. Aj ja tiež letím poupratovať, ešte rýchlo oprať návlečky a idem von.

lenkahrehusova
17. aug 2009

juj vladka, cigánsku by som si dala 😉
no dobrý nápad k obedu 🙂

vladkaz1
17. aug 2009

Lenka tak sprav keby som mala zemle tak spravim do nich ale nechce sa mi ist do obchodu uz mam hotovo ale cakaju ma este ostatne veci ako pradlo a tak tak nemam moc casu pisat neskor sa ozvem ked mala zaspi .. no to je tak ked som na vsetko tyzden kaslala teraz sa to vsetko namna navalilo

stankatt
17. aug 2009

cafte, tak ja dnes prcham aj s malu na chatu... ale ked pridem poctivo vas docitam 🙂
mnaaaaam ciganska by bodla... a k nej burciacik... nech uz je jarmok... min rok som na jarmoku kocikovala mrna 🙂 spala jak dudek ani hluk jej nevadil... ne jak teraz 😝

lyongirl
17. aug 2009

Ajojte, tak mne deťúrence pospali a rýchlo robím pyré a rybu, už som hladná, tá cigánska by bodla 😀
Bola som v Tescu a ako som dopadla? Pokúpila som malým toľko handier čo ešte nikdy 😀
Majú super výpredaje, ale skôr pre Alexa, takže som mu kúpila 3 tričká s dlhým rukávom, 3 tričká s krátkym, ale to už na budúci rok, 2 pyžamá a ešte chcem tielka, ale to už som nestíhala. A pre Rišulka 3 bodynká, jedno za 75 Sk, ale ďalšie 2 z výpredaja neboli, ale tiež fajn cena za obidve 250 Sk.
Ešte potrebuje Alex tepláčky, ale tie sa mi tam nejako nepáčili, čudný strih, taký mrkvákový a tepláky na 2-3 veľké moc a na 1,5-2 zas malé, také čudné číslovanie...teda bolo by fajn, ale keby mu sedelo.
A keď decká vstanú ideme do Galandie, ešte sme tam neboli, tak budeme mať malý výlet...

jevel
17. aug 2009

ahojte

dnes sme cestou k dokine stretli basado aj jej chlapcov. 😉
sme mali poradňu v dvoch rokoch a aj očkovaná mala byť. očkovanie sa chvalabohu zrušilo, tak plač nebol.

to je tam aké horkoooo? ledvaj som sa doplazila domov.

malá spí, malý je u kamoša a ja si tu kávičkujem v klíme. pohoda 😵

lyongirl - ja sa tiež chystám do tesca , hlavne chcem kúpiť kačicu, lokše a hrozno - mňam . to k jarmoku s pravím potom kapustu a knedlu .
a aj ja chcem pokúpiť handry hlavné malému do školy, tričká s dlhým rukávom a tepláky , nejaké tenisko prezuvky - hlavne nech tam nemusím nechať majland. uf šatiť dve deti , to je o držku. Iné bolo, keď som kupovala len malému . teraz aj malej , ale hlavne syn potrebuje do školy veci, na von veci, slušné sviatočné veci, na telesnú veci....... 😝 😝 😝

vladkaz1
17. aug 2009

aj ja idem do tesca baby telepatia no.. 🙂

jevel
17. aug 2009

ja pojdem až v stredu - je akcia na kačicu 😀

timotej
17. aug 2009

Baby ked sme už pri tom jarmoku ja som rodila v sobotu na jarmok celý den od rána som bola v porodnici a večer to išlo a to som chcela ísť sa prejsť na jarmok. Teraz je Timino už velký 11 mes. chlap. Teraz sa momentálne vyvalujeme v Rajeckých T. Tehu však my sme boli spolu v pôrodnici. Dala by som sem aj fotky ale vôbec to nejde stále mi to ukazuje že je to vela mb viac ako je dovolené. Tento rok pôjdem na jarmok s kočíkom ale asi vo štvrtok okolo obeda ked nebude ešte vela ludí. Lebo cez víkend budeme oslavovať rôčik.

jevel
17. aug 2009

timotej - najskôr si fotky uprav - zmenši (napr. 60% z pôvodnej veľkosti ) a potom pridaj do albumu.

my na jarmok moc nechodíme, fakt len okolo obeda vo štvrtok. nechce sa mi predierať sa davom 🙄 . Muž chodí so synom , aspoň si užije kolotočov. ja obehnem stánky a nakúpim medovníky a rôzne sladkosti. malú dám možno na nejaký detský kolotoč. doteraz mám v pamati, keď mal syn cca 2 roky ako som musela zastavovať kolotoč a ratovať ho, lebo sa bál a plakal 😀

tehulka4
17. aug 2009

timi, zevraj ano, ale ja si ta vobec stadial nepamatam..☹ mozno ked by si dala foto, tak skor..My tiez budeme oslavovat cez ten vikedn, konkretne v tu nedelu a tiez by osm sa isla pozriet v ten stvrtok ked nebude este tak vela ludi, lebo s kocarom to bude ais o nervy..

vladkaz1
17. aug 2009

ahojte tak v tescu som nic nic nekupila ale bola som v arkadii ten anlicky obchod maju riadne zlavy aj na detske veci kupila som si 2 tielka velmi pekne a super material ..
inak to nove zlte tricko nike co som si kupila mi MM zafarbil su tam cervene flaky 😖 no co uz ..

krtko.
17. aug 2009

vladi to ti predal zafarbene tricko?

vladkaz1
17. aug 2009

co? nechapem ..
minule som si kupila nike zlte tricko a MM mi ho pral a zafarbil .. nie dnes .. takze je znicene neviem co s nim .. to uz nedam dole jedine zafarbit na cerveno ale to nemam odvahu
Dnes som si kupila 2 lebo nemam co nosit ..

krtko.
17. aug 2009

ja som to zle pochopila 😵 prepac.
a uz ti presli tie nevolnosti?co to bolo

vladkaz1
17. aug 2009

ano preslo neviem co to bolo ... nebola som u doktora-- ale uz je pohoda dakujem za opytanie

krtko.
17. aug 2009

a kde je macka,dlho tu nebola

vladkaz1
17. aug 2009

pisem si snou na skype .. boli sme dnes spolu sme spolu kazdy den 😀 chcela ostrihat ved som ti pisala ze je mas napisat

marcelkatt
17. aug 2009

No tu som 🙂

vladkaz1
17. aug 2009

aj ja 😀

gabuliik
17. aug 2009

Čaute. My sme mali dnes den blbec.Malý mi vyliezol na gauč a postavil sa.Spravil krok a podol s uškom rovno na hranu stolíka.Taká rana to bola,že podskočilo sklo na nom.MM sedel vedla neho,ale nestihol ho chytiť.Tak začal plakať,že sa nemohol nadýchnuť,až bol fialový.Rýchlo som ho capla po chrbte a potom spustil.Naštastie má len odratú kožu za uškom a opuchnutú ušnicu.No a má tam modrinu.Fuj,až nám bolo z toho zle.... ☹

No a macka sa asi učí na vodičák 🙂

Vladka,a ako sa presne volá ten obchod.Potrebujem malej kúpiť čo to do škôlky.Ked už pôjdem do tesca,behla by som aj do tej arkadie.

krtko.
17. aug 2009

mne to je jedno kedy,hociktory den poobede

lenkahrehusova
17. aug 2009

ahojte
ja som bola dnes u kaderníčky. Juj, mala som aspoň hodinku pre seba 🙂

vladkaz1
17. aug 2009

Gabi no hruza az mi stoja chlpi na ruke booze posielame cmuk ..
ten obchod ten anglicky neviem jak sa to sakra vola .. take veke za bankomatom ..nieco na P .....ach jaj ale pre moju malu take nadherne saty bluzocky 5E a tak velmi pekne veci co ked mame uz vela veci na leto ..
Lenka super ,, aj ja som mala pekny den 🙂 mala ma troska sople este hlavne ked spi .. no co uz tak pojdem este odsat to bude kriku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre