Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
17. aug 2009

peacocks 😉

gabuliik
17. aug 2009

Ďakujem Vladi,aj za cmuk aj za popis obchodu.Snáď to nájdem.... 🙂

gabuliik
17. aug 2009

Bubi,perfiš,tak teraz to už určite nájdem.... 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
17. aug 2009

no bubi jasne nemohla som na to dojst ,, mal chrape ja by som si dala kavu a cigu ..jaj nezaspim 😀

bubadlo27
17. aug 2009

ja som si tam pred dovolenkou kupila super plavky, este vyleposit postavu do nich, ale sak po jarmoku idem na to 😉
a dnes som bola u neurologa, tak mam naordinovanych 5 injekcii, a musim uzivat aj veral ☹ , tak si idem zajtra do lekarne po ne a samoska aj striekacky a ihlu kupit ☹ som zvedava, ze kam idu tie moje prachy, co platim do zdravotnej 😠

vladkaz1
17. aug 2009

no fakt super a kolko to stoji? preboha ..
neboj ved schudnes pozri sa ka si pekna do tvare hocikto nema taku peknu plet a mozu ti zavidiet veru .. oci zuby plet ... tak bud hrda ..
ja som dala dole 3 kila .. tak isto sa trapim ale co narobim .. ked som neni spokojna ale poviem si som nadherna zena a hotovo nech mi kazdy leze na hrb ..

vladkaz1
17. aug 2009

a kde ste ? 😀 ma stvete som tu sama jak prst 😅

bubadlo27
17. aug 2009

ja som tu , len mi mm za chvilu zobral notebook,
neviem kolko to zas bude stat 😠
a s tou dietou, ked som naposledy zacala drzat, poctivo 90 dnovu, tak som za prve 3 tyzdne shcudla 6 kg, islo to super dole, len som vtedy nevedela som som bola uz tehu 😉
tak bacha na diety 😀

vladkaz1
17. aug 2009

no teda ja nedrzim dietu veru .. 😉
jaj co ti bere tvoj notebook ? ja som unavena jak svina .. vsetko ma boli som sama mala chrape je mi smutno nejako ☹

lenkahrehusova
17. aug 2009

ja som si hodila sprchu a tak ma to unavilo 🙄

no, tuším rozoberáte kilá..... ja som pol roka po pôrode a tiež mám čo dohánať 😠

vladkaz1
17. aug 2009

no my stale aspon ja 😝 idem hajat ja ledvaj kukam moj dojde neskoro som off nepouzitelna pa 😀

krtko.
18. aug 2009

marcelka pisala som ti do ip

vladkaz1
18. aug 2009

cafte este len je rano a uz zomna tece jak z vola .. no dnes bude zas riadny hits ....

macka7
18. aug 2009

caute ja som nepisala dlho , ale citam vas a na vodicak sa nejako neucim sa mi nechce sak mam jednu jazdu za tyzden ja uz neviem ci to budem aj do vianoc mat strasne to ide pomaly ☹ Ale inak v pohode nikoho som nezrazila a celkom mi to ide. Potrebujem ostrihat lebo tak mam znicene konce az no ☹

Dnes vybehnem asi na slaviu okolo jednej na kupko nejdete na chvilu?

vladkaz1
18. aug 2009

macka keby som stihala tak by som isla veru ale nemam sancu stihnut to o 13 tej nevadi..
a preco ide tak pomali ten vodicak?
ved si skulka preco by si mala niekoho zrazit haha .. super ze ti to ide 🙂

macka7
18. aug 2009

tak dojdi neskor ja tam budem tak do 16-17

vladkaz1
18. aug 2009

no nemozem mojko prave som sa dohodla so svagrinu posiela mi nieco autobusom s holica tak musim byt na stanici o pol 16 tej je mi luto na buduce ale isla by som veru .. sakra

macka7
18. aug 2009

no tak nabuduce 😉

bubadlo27
18. aug 2009

cavte, co spite?
my sme tu zas mali pod oknami havarku, strasne 😠

bubadlo27
18. aug 2009

boze skoro by som zabudla, uz chodime 🙂
sice prejde tak pol izby, potom sadne oddychne a ide zas, ale tesim sa 😉 🙂

vladkaz1
18. aug 2009

Bubi gratulujeme uplne super .. maly je sikovny veru
aka havarka boze nejako casto tam su havarky 😔

bubadlo27
18. aug 2009

vladi servus, na prechode zas niekto nestihol zastavit a vpalili so seba, rana jak...
inak uz mi to lezie na nervy, furt nejake havarky, asi napisem peticiu na retarder 😀
a ten prechod je tiez uchvatny, nevidis vobec nic, to musel nejaky prudko inteligentny clovek vymysliet prechod na zakrute 😠

vladkaz1
18. aug 2009

no ved ja ked tade ideme si davam sakra bacha to je ako na studenskej na konci tak isto hruza sami mrtvy furt 😔 ☹ ...co ste dnes robkali? ja som ulietana bola som pre ten oblek a saty na stanici .. a u segri na predbadrazi a potom domov do lidlu a teraz odpocivam troska mala este pozera na dobru noc rozpravku a ide spat este ma 15 min cas a zalomi ako vzdy 🙂 som nejaka utapnuta ..neviem nic ma nebavi .. stale do oklola to iste u mam koncept toho clanku velmi milo je to napisane som sa smiala .. 🙂

bubadlo27
18. aug 2009

my nic, tiez kazdy den to iste, ja som vdacna za kazde odreagovanie, lebo inak by som skoncila uz v pezinku,
mam to teraz perne, maly viacej chodi, mala ho sem tam aj zhodi, som si bola pre injekcie rano, tak mi sestricka co byva nad nami ich picha, a z nej som tiez nejaka ocapena ☹
ja sa uz tesim, ana koniec augusta , bude v utorok SNP a volno, MM povedal ze si berie na pondelok dovcu, tak budume mat 4 dni volna 😉

vladkaz1
18. aug 2009

siper aspon si uzijete no verim ti ale ze nic moc lebo musis byt v strehu .. ked maly chodi a mala spekuluje ale ona mi pripada take zlaticko kludne ..Sofinka .. poslala som ti ip .. 😉

macka7
19. aug 2009

caute aj my behame jak dabel a uz aj utekat skusa 😀 😀
vcera som bola na tom kupku asi do pol piatej bolo fajn aj detsky bol napusteny 😉

vladkaz1
19. aug 2009

mate sikovne deticky ,no ja ked na to spominam sa smejem mala bola taky stuplik 8 mesacny jezis .. a chodila pekne sama ... vsetci len kukali po nas ze jaky trpaslik a uz chodi jedna radost mala je na pohyb do teraz sikulka ..
Macka super ze bolo dobre ... ja som bola ulietana ále oblek ma moj super z HM velmi pekny bude riadny fesak aj koselu ma HM je jak taky talian v tom 😀 bude krajsi nez ja .. ja som dostala dnes menzes tak hruza no povedzte budem tam skapata boli ma brucho musim ist do drogisky nakupit arzenal .. 😖 budem nesvoja ani tancovat nebudem moct ..dufam ze do soboty budem mat slabsie 😝

tehulka4
19. aug 2009

caute maminky..my dnes odchadzame do tatier...stihla sompobalit seba a malemu stravu a veci okolo toho..este ho tak pobalit, ale to az ked pojde o chvilu spinkat..inak tiez v najblizsich dnoch ockavam MS tak som z oho cela happy..hlavne ked mame naplanovany aquacity poprad alebo tu tartralandiu..noo super.. 😠 my este nechodime, co mi je aj trochu luto ale tak co by som chcela, konecne lozime a o vsetkos a staviame, takze zatial to je ok..aspon nieco..ale verim ze v dohladnej dobe budeme tak ficat aj my.. 😉 idem dat malemu najest nech zasa nieco porobim, a potom vam sem este nakuknem..:_)

vladkaz1
19. aug 2009

tehu tak si to uzite s tym menzesom nic moc teda

lyzenka
19. aug 2009

no baby, mna včera ráno drapla takáá migréna...som ležala od 11 (čo malý zaspal), potom prišla babka...a to som ležala až do večera do 9 aj keď už bol muž doma.....a potom som len dala malému mlieko a potom som zas ležala...musím podotknúť...že z toho ležania som ani minutu nespala....zaspala som až dnes ráno o 3-tej....čo mi tak trešťala hlava....no našťastie dnes už OK....popritom som včera aj vracala úplne z ničoho, len vodu...a nič nejedla....bleeee 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre