• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
lenka dakujem uz bola nakoniec som zohnala len cisto farebne cierne .. ale pohoda bola som fakt cool zaujimava .. az na tie sumky .. :grinning: neva MM bol uplne super chodil za malu ja som tancovala mala potom zaspala a my sme sa bavili tulkali az do rana no bola som naozaj prekvapena dlho sme si tak neuzili
Inak Bubi som zabudla malej prajem zo srdiecka vseeetko naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj ved este mam tyzden cas na gratulaciu :grinning:
23. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som ti isla pisat, ale aj tak dik :slight_smile:
23. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu s vami pisat nebudem, hadzem inzeraty :grinning:
23. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki hadz hadz moja .. ja idem asi chrapat som jak keby ma preslo stado ... :grinning:
tusim som uz stara na take tanecky :sweat_smile:
23. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
buby co predavas?
24. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz som konecne popratala cely byt varit nemusim hcvala bohu pojdem sa dat do kopy a do obchodu nakupit ... inak som jak mechom ochmelena .. :grinning:
24. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
stanka, veci po malej, po malom, vsak kukni na bazar, teraz sa to dobre vyhladava aj podla mena :slight_smile:
24. aug 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si prave vydrazila na ebayi autosedacku :slight_smile:
24. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buby si sikula :slight_smile:
co porabate dievcence?
24. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a vyhrala som tenisovu raketu :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buby ty furt neco vyhravas :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto sutazi, aj vyhrava :wink: :grinning:
24. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: cafte ja som prave dosla od mami bola som pomahat na oslave mala este dnes kolegine .. ale pohoda
bubi gratulujem super veru sa ti dari sutaz sutaz oplati sa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babenky.Ja som dnes úspešne predala ohrádku :slight_smile: ,aspon som malej čo to išla pokúpiť do škôlky.Ešte mi chýbajú dáke tepláky,musím ešte niekam zbehnúť. Dnešný večer som si krátila žehlením :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,neznášam to!!!

Tehu,ako bolo v Tatrách?Dnes som stretla tvoju sestru a hovorila,že si mala nejaké výhrady na reštiku :grinning:
24. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste? :confused:
24. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :wink:
24. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko... :slight_smile:
25. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nedame stretko? Kym je este teplo :wink:
25. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som navrhovala stretko uz davno... :grinning: vcera som total uprata byt ,vsetko vydrhla dnes rano jak keby u nas bomba vybuchla som bola taka nasrata tak na novo ..a to sme len 3 ja a ja som cely den bola u mami ..akoze nechapem ..
25. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,prepáčte,vladka,aj Ty-zlatko,Ty sa na nás hneváš?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste? :confused:
25. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu.Ale v poslednej dobe to tu všetky dosť flákame,že? :grinning:
25. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu aj ja :slight_smile: sme cele dni vonku... teda poobedia... malu treba unavit, aby vecer zaspala...
25. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm,Stanka,tak to poznám.Ale niekedy to nevychádza.Posledné dni má malý totál rozhádzané spanie.Doobeda už málokedy.Potom odkvacne okolo 11tej a spí podla toho,že či ho niekto zobudí alebo nie do 13tej. Ale tieto dni ho fakt furt niekto budí.dnes Monika,spal pol hodku.Tak som ho išla o tretej znova uspať a spal do piatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Naštastie odkvacol pred pol hodkou..... :slight_smile:
25. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja kukam velmi krehke vstahy mala uz spi chvalabohu dnes bol den blbec veru a robili nam tie merace len som sa nevedela dostat z bytu lebo mi mala schovala kluce nasla som ich za postelu ani by ma to nenapadlo ze vyleze na botnik a pobere kluce
25. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúj Vladi,tak to sa stalo aj mne,ked bola Monika menšia.Odvtedy ich vešiam na vešák s bundami :grinning: .Andrej zas schováva krémy a mobily..... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gabi pekne tak kremy mam na policke tam sa nema ako dostat veru a vesiak na bundy mame zatial provizorny len taky kovovy kym nemame chodbu dorobenu .. :frowning2:
25. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre rano idems malu dokine lebo kasle jak stary tur ... tie sople nie a nie nam prejst a ja som 3X v noci grcala je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu Vladi nezavidim...
Mon uz spinkaaaaa :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok