• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
no baby ja oki , ale mala ma zapal stredneho uska ako jej tiekla ta krvicka pri cisteni sme jej zaniesli infekciu :frowning2: tak uz mam dvovod preco je taka zla a neda si ani chytit uska chuda male :frowning2: :frowning2: :frowning2: za tyzden na kontrolu a uvidi sa ci dostane antibiotika alebo nie zatial ma len kvapky a nurofen .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte no letela som do stanku ze uz vysiel casak Rebecca tak si kupte ja ho mam uz doma mame tam pekne foto a super na zasmiatie clanok :grinning: :grinning: sa tesime
26. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a popijame sampano s MM lom ja som vipila pol pohara a uz sa mi toci svet :sunglasses: :grinning:
26. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypila :confounded: :grinning:
26. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka čo ste oslavovali?
26. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten casak ze to dobre dopadlo :grinning: ,teraz varim mala konecne zaspala aj s MM lom ja dovarim masko sa stave a ryzu a idem hajdy k nim tusim ryzu sparvim az vecer ved to je za chvilu :slight_smile: v trube
26. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste cele dni?
26. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes jak ovata :unamused: nist sa mi nece.... len sa poflakujem... aj vonku som bola s Mon len hodinu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak isto .. ale je mi zle to som dnes zjedla len polievku .. a je mi na hovno ledvaj funim.. mala nesmie ist na slnko ani do prievanu.. koly tomu usku
26. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi tak veselo :frowning2:
cakam kamosku, mala dojst o 18,30 a este jej neni :angry:
26. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no veselo .. veru ja som mala vcera zakaznicku na obocku som jej povedala nech necha tak a dnes mi priniesla 2E :slight_smile:
26. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zlata baba
26. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no potesi lucka bude mat nieco :slight_smile:
26. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co pride kamoska na kafco? ci len poklabosit ja som teraz vypila kafco .. a je zas na draka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poklabosit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len nejak nechodi, tak neviem ci nezaspala :grinning:
26. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no super. Ja som dnes bola pol dna v TT v meste. Bola som pozrieť v robote kolegynu a zagratulovať k meninám a ona ma pozvala na obed. Malý išiel druhý krat na vlaku. Mal zážitok.
26. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha super baby vam troska zavidim my nemozeme ist cez den von na slnko :frowning2: no a malu doma poraza a teraz sa mi uz nechce .. mam nejake vyhadzane celo nikdy som nemala,... nechapem
Timotej super mal zazitok nie? my ked sme isli do BA vlakom mala vrestala jak tur nehccela byt v kociku ..
26. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malý práveže len pozeral s otvorenou pusou na jednu stranu a na druhú ani nemukol. Síce bývame len jednu zástavku ale aj to stačilo. Vladi prečo ti je stále zle?
26. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem :frowning2: nic mi nezistili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi asi viroza, ne?
26. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem to by som mala nejako casto virozu ne?
26. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmmm tak neviem... :frowning2:
26. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby! :slight_smile:
Tak Vladi,zas viróza,či čo?Máš to nejako často .... My sme boli dnes skoro celý den bud na dvore alebo vonku.Ale bolo príšerné teplo.Fuj!O piatej sme nasadli na bicíky a išli sme sa trochu povoziť.Ale len na hodku.Bo deti boli dáke oťapené,zaspali o 19,15 :grinning:
Stanka,kamoška už dorazila?
26. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem moja skor mam oslabeny zaludok .. si mysim najem sa s chuti nepravidelna strava a potom grcam .. alebo hnackujem :frowning2: vzdy som mala s hnackami problem, veru ale negrcala som teraz nejako casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, zaspala.... teda asi... :angry:
26. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda :sweat_smile: jak mohla zaspat je tehu?
26. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba si myslim, sak mi povie... neva, nabuduce :wink:
26. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt zaspala ?To by ma nas..lo .... :angry:
Vladi,skús sa teda pravidelnejšie stravovať a pi nejaký čaj na žalúdok.Mne pomáha ten klasický žalúdočný.
26. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi neviem co jej do toho doslo. ale ona by to pre nejaku blbost urcite nezrusila, tak neva
26. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: no to mi dnes poradila segra ked ja do seba do obeda nic neviem narvat :frowning2: potom som uz hladna nieco zobnem na veru malicko a v noci je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stanka no ved nabuduce ale poznam to ked niekoho cakam a nepride ... mohla som sa venovat niecomu inemu
26. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok