Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
5. sep 2009

taky tak. Až teraz som mrkla do tvojho albumu a trklo mi 😀 .

basado
5. sep 2009

tvoji už spinkaju? naší ešte nie. a kde byvate? niekde na dedine?, tam kde vaši?

gabuliik
5. sep 2009

No štupli už spia.Monika ráno vstala už o 6,10 a boli sme u našich,tak ju mama unavila.A Andrej cez obed spal 20min. takž odpadol jak haluška 😀 . Ja byvam v Modranke.U našich ostala segra.Vydala sa a majú krásne dievčatko-1,5ročné.

vladkaz1
5. sep 2009

baby jaj nemam silu sa potit na cudzom tele 😀
,Basado torticky su nadherne obdivuje vas pecem, ale na taketo nadhery ja nemam trpezlivost, takze klobuk dole .. fakt ked budem chcet tortu tak sa ozvem ale ja moc marcipanove nemusim.. robis aj ine?
Mala bude mat 2R. tak potom dam vediet alebo das mi radu na nejku dobru ovocnu 😀 mnam .. co by som nepokazila ..
normalne mam zatecene v usoch dala som si paralen mam sople necitim hrdlo total zahlienena som nechapem vcera rano mi este nic nebolo len kycham a boli to 😖 ☹

gabuliik
5. sep 2009

Vladi,tak behni na pohotovosť.Dajú ti atb. a ulaví sa ti.....

vladkaz1
5. sep 2009

baby a kam do galanty? 😅 satu v TT je pohotovost zrusena uz 3 ti tyzden 😝

gabuliik
5. sep 2009

To vážne? O tom neviem .... Ty kokso a ja sa vždy spolieham na pohotovosť,lebo moja dokina je o ničom,tak som skoro vždy išla tam..... ☹ 😒

vladkaz1
5. sep 2009

ale suseda bola na pohotovosti s malou teraz pred 2 mi tyzdnami a povedali je v TT je zrusena, musia ist do Galanty aj isli tak snad by neklamali preboha

gabuliik
5. sep 2009

Fúha,tak to idem prešmejdiť.Lebo sa mi to nezdá.Segra bola na pohotovosti tiež nedávno a nehovorila nič.

vladkaz1
5. sep 2009

no tak presmejdi som na to velmi zvedava ale vravela mi to aj segra ,ja som smejdila a nasla som len zbnu pohotovost ze maju zrusit ale normalnu nie potom napis co si nasla 😉

gabuliik
5. sep 2009

Vladi,,tak zatial nič. Nikto o tom nič nevie....

vladkaz1
5. sep 2009

tak ja neviem potom dam ruku do ohna ze museli ist na pohotovost do Galanty ..

gabuliik
5. sep 2009

Teraz som debatil s jednou kamoškou z FB a tá mi hovorila,že niečo o tom počula ,ale na 100%to nevie.Fakt ma to totál zaskočilo.
Si predstav,že máš decko choré v horúčkach a máš sa s ním trepať do Galanty..... No hroza.

vladkaz1
5. sep 2009

ano ved to povela aj suseda ze skoro odpadla ked sa museli trepat do galanty a lepsi pripad je ze maju auto a co my ked nemame? mam sadnut na vlak? 😠

gabuliik
5. sep 2009

Tak my sme tiež ten lepší prípad,bo auto máme,ale aj tak je to na prd.
Ja mám moju dr. takú starú babku a ona nič nevie.Tak,ked som bola chorá vždy som išla na pohotovosť,aj ked som si to zacvakala,ale bola som si istá,že mi niečo dajú.Nie ako tá moja dr.A teraz čo budem robiť neviem.Asi hladať novu dokinu ☹

vladkaz1
5. sep 2009

ved jnoducho mozes prestupit inej dokine nie?
ved este nic neni iste .. ja neviem ale ja som bola fakt v tom ze pohotovost nefunguje no som zvedava a to bude teda

gabuliik
5. sep 2009

Vieš,len ktorej?Nikoho nepoznám a ževraj ani moc pacientov nechcú brať.Ved uvidím. Furt mi tá pohotovosť vrtá v hlave.Zajtra zavolám segre nech rozhodí siete .... 😀

vladkaz1
5. sep 2009

😀 oki dobre rozhod siete moja . neviem ti poradit .. ohladom doki

zazalienka
5. sep 2009

tu som

zazalienka
5. sep 2009

aaa ahojte mamicky aj cakatelky ..

vladkaz1
5. sep 2009

oki fajn ... aby nas tam nezrusili ze kecame o TT 😀

zazalienka
5. sep 2009

xixi ok.. inak my sme specialne hladali tento koniec, Jiraskovu alebo Nerudovu.. a zatial sme nenadavali.. ked by som sa kazdy den mala trepat na Hospodarsku alebo Prednadrazie, asi by ma seklo..
ozik.. akemu doktorovi chodis? ja zacinam mat traumu z porodu, z cisarskeho.. chcela by som sa dat uspat komplet, ale neviem ako to dopadne..

vladkaz1
5. sep 2009

ja chodim Kovacicovi ,sice nema sono ,ale chodila som na dono jeho dcere do nemocnice po konzultacii , pred tym som chodila Ilavskemu su naneho same chvale ale ja som bola maximalne nespokojna..
Ked ste vy skojny s byvanim neni co riesit 🙂 my sme v pezotackom byte takze tak

zazalienka
5. sep 2009

no ja som chodila Kovacicovi kedysi davno, ked som mala 18.. potom som presla k Navratilovi, tam som bola do maja.. ale velmi dlho sa tam caka, je to vzdy na cely den a aj tak o nervy.. tak som si vybavila Novaka odkedy som tehu a zatial som spokojna.. uvidim v utorok na UTZ, ci sa krpec ukaze, ked nie, tak som objednana do HC..

vladkaz1
5. sep 2009

pojdes na 3D? do HC? ja som nebola ale segra bola .. ja som mala celkovo nejak divne moje tehu vypocitane .. lebo som mala termin4. okt. a rodila som 13 teho nov. 😀 😝 no a lezala na rizikovke to bolo na nervy ☹

zazalienka
5. sep 2009

jasne, ved sa nemozem dockat ze co to bude.. uz by som rada nakupovala.. a vsetko bezove nechcem.. Dr. Brestansky v HC je kamarat s nasim kamaratom, tak to kamos vybavi.. je tam vsetko krasne vidno, aj tvaricku.. ja teda rizikove nemam chvalabohu, ja si pripadam jak celebrita, ze mi nic nieje a uzivam si to.. chvalabohu..

vladkaz1
5. sep 2009

no tak to mas teda super zavidim ,ja som zvedava co pri druhom jak dopadnem veru 🙂 , mam s tho aj strach ale este cakam e.. akurat som si citala to pripoistenie k rodicovskemu aby som mala narok na maresku kedze som nemala odpracovane tolko, no a bola som s toho uplny debiale nakoniec som zistila ze som to pochopila spravne 😀 troska som sa zhovadila ale co uz nevadi 😀 stava sa..
3D je pekne ale napr, segre sa nedali spravit foto stale sa nejako maly tocil .. 😀

zazalienka
5. sep 2009

a cakate druhe, ci sa snazite?

vladkaz1
5. sep 2009

nie necakame este len sme sa zacali snazit a ochoreli sme tak teraz to je nejake pase 😝 😀 ale ked som sa uz dozvedla o tom pripoisteni pojdem si to tento mes. vybavit a budem to platit tak pockam aspon mesiac, aby som mala narok na materske a splnila tych 270 dni

zazalienka
5. sep 2009

ahaa.. no ono je to potom tak aj s podporou po skonceni rodicovskeho prispevku.. kamoske nedali podporu, lebo mala potom odpracovane dva roky a nie tri.. po rodicovskom.. my sme sa brali v novembri, a velmi som uz chcela byt mama.. podarilo sa az v aprili.. vdaka aj za to.. planujem si to uzit cele tri roky pekne doma s krpcom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre