Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
5. jan 2007

jemu to zistili ked mal pol roka 🙂

bubaczik
5. jan 2007

no maly uz ide do skoly v septembri..len lutujem ucitelky...tie zo skolky si otvoria sampanske,ked odide...ale nejako to zvladneme..ja sa tiez tesim na pondelok,vsetci nastupuju do statnych zariadeni...a ja budem mat konecne pokoj...

melory
autor
5. jan 2007

ja som casto v teme AHDH a to je ze hyperaktivne deti, lebo moj je a ma na to papier.

bubaczik
5. jan 2007

aj miske to zistili tak na 7mesiacov...robili mu biopsiu?ak ano,kedy?tesne po hnackach?lebo to skresluje vysledky...vzdy ak mojej robili tesne po,tak mala zle vysledky...potom jej lekarka urobila odber v klude a vysli vysledky v poriadku...a od vtedy tam chodime iba raz za rok...

melory
autor
5. jan 2007

nam posielali krv na specialne vysetrenie do sukromneho laboratoria, museli sme to zaplatit, a robili to ked bol zdravy a mal rok

bubaczik
5. jan 2007

aj ja mam na to papier,najprv si mysleli,ze je hluchy,potom autista nakoniec je len hyperaktivny...to je vyhra,co?

bubaczik
5. jan 2007

boze,dnes sa uz plati aj za take vysetrenia?kam to spejeme?sak aj ja som bola v soku,ked lekar vypytal odo mna najprv 200sk za usg a potom500 za nejake meranie,ktore by podla mna malo byt zahrnute v povinnych vysetreniach..ale ja mam celkom divneho lekara,nejako to zvladnem...

melory
autor
5. jan 2007

to mam zadara, ale toto bolo ze vedeli ze mlieko ale nevedeli aka latka v nom a to sa platilo 1300,- sk

bubaczik
5. jan 2007

3deti som mala gratis,toto bude asi tuzexove... 😀 😀 😀

bubaczik
5. jan 2007

a uz zzistili?v mliekuje x latok,tak sa mozno trafia...

melory
autor
5. jan 2007

tak to je doba co?
ja mam doktora co ma sono v ambulancii tak neplatim nic, len za fotku 50sk

bubaczik
5. jan 2007

a kde si bola na 4d usg?ako bolo?

bubaczik
5. jan 2007

praveze aj ja mam takeho...a ani fotku mi nedal...

melory
autor
5. jan 2007

a on pytal peniaze? to je divneee, az moc divne! bola som v hlohovci za 600,-

bubaczik
5. jan 2007

sak to,ostala som v nemom uzase...aj potvrdenie mi dal...odvazny...aj som chcela ist na urad nad zdrav.dohladom,ale budem sa hadat...

melory
autor
5. jan 2007

napis do IP koho mas ak nechces tu

bubaczik
5. jan 2007

urad na dohlad nad zdrv.starostlivostou

bubaczik
5. jan 2007

aj ja idem do hc,len cakam,kedy mi daju termin...cakala si dlho?

melory
autor
5. jan 2007

preco cakas, ja som zavolala a dali mi termin

bubaczik
5. jan 2007

lebo sa tam neviem dovolat..furt obsadene...mam cas...aj tak teraz moj muz velmi nemoza sa uvolnit z prace,lebo sef ma dovolenku,a maju toho teraz v bohuniciach fofry

bubaczik
5. jan 2007

a pisem ako madar 😀

melory
autor
5. jan 2007

bubacik ani ja som sa nemohla dovolat ale dovolala som sa o 8hod rano

bubaczik
5. jan 2007

a pockamdo pondelka..zavolam tam..a aky si mala pocit z toho vsetkeho?dali ti aj cd?ci iba fotky?ja neviem ako to chodi,chcela som ist najprv do novych zamkov,ale dozvedela som sa o hc,tak je to predsa blizsie

melory
autor
5. jan 2007

doniesla som si DVD a oni mi nahrali 30minutovy zaznam, fotky som dostala dve a tie co su v albume som si vystrihla ja z dvd

bubaczik
5. jan 2007

takze si tam mam doniest aj ja dvd-medium..dobre vediet,dik..a ta sestricka u teba?

melory
autor
5. jan 2007

tam je vela sestriciek a poradnu nerobi ta starsia ta je uz u doktora, on to ma na dve casti rozdelene, ze zeny na vysetrenie a poradna.

bubaczik
5. jan 2007

no a ta sestricka to je presne ta atrapa,co ju poznam..asi jej zavolam,a dohodnem sa...sak mi je co to dlzna...ale inak,je to strasna zenska..poznam ju az velmi dobre,skor zo sukromneho hladiska ako z pracovneho...preto som ju neprosila o pomoc..ale asi budem nutena...

melory
autor
5. jan 2007

ved ale ona nerobila vrchnu v nemocnici nie? ci ano ? ja neviem!

bubaczik
5. jan 2007

tak mi tvrdila...sak aj tebe mozem povedat,ze som gen.riaditelka slovnaftu....

melory
autor
5. jan 2007

vies co moze byt, lebo ja som nemala predtym gynekologa az ked som otehotnela a to bolo pred 4 rokmi a to tam robila kde teraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre