Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lulinak
9. sep 2009

aj moj povysáva aj poutiera prach,nie vždy ale poteší 😀 akurát odišiel na nočnú,tak kraľujeme s babami samé 🙂

lulinak
9. sep 2009

tu sa goooool ozývalo po celom sídlisku a my máme pootvárané okná tak som tŕpla či sa nezobudia babi a sused hučal tiež jak besný to je katastrofa že sa to nekontroluje šak je to len hra 😝

gabuliik
9. sep 2009

Presne tak.Kontrolovať by sa mohli.Ja som pre istotu okná zavrela 🙂

Bubi,kedy požičiaš? 😀 Môj MM také záchvaty nemáva.Teda raz za pol roka ho chytí vysávacia mánia,ale to povysáva fakt všetko.Ešte aj nábytok odtiahne.Ale inak nič.... ☹

gabuliik
9. sep 2009

Tak baby,prajem vám dobrú noc.Idem zalomiť. papa 🙂

bubadlo27
9. sep 2009

gabi neboj dohodneme sa 😉
ale zas napr.ten moj by nic nestaval myslim okolo domu ☹ , to by radsej zaplatil firmu ☹ a dirigoval 😀

lyzenka
9. sep 2009

tak môj vysáva každý týždeň a ja umývam podlahu - máme to zadelené....ja neznášam vysávať a on umývať podlahu... 😀 😀 ešte keby rád žehlil... 😀

bubadlo27
9. sep 2009

a zajtra asi pojdem poobede kuknut aj s krpcami na jarmok, dufam ze tam este nebude vela ludi 😉

lyongirl
9. sep 2009

čafte, tak môj nerobí ništ, akurát deťúrence okupkal. Nerád vysáva, nerád umýva, ale aspoň ožehlí. Vidím, že každej manželík robí rád niečo iné 😀

vladkaz1
9. sep 2009

baby co??? to akoze fakt? 😀 😀 no tak u nas nehrozi ani riady umyt ,no vo febr. si idem kupit novu pracku aj umyvacku som povedala ... a mam na salame .. 😀

bubadlo27
9. sep 2009

a zas goooollll

vladkaz1
9. sep 2009

ano pocula som .. 😀 😝

lyongirl
9. sep 2009

vladi, musíš lepšie vychovať a nie stále obskakovať 😉
a najviac ho nasereš, keď mu povieš, čo všetko kamoškini manželia robia 😀 😀 😀

lyzenka
9. sep 2009

presne si to vystihla lyon 😝

bubadlo27
9. sep 2009

inak mam tooolko zehlit, ale sak neutece, pocka ma to
dnes boli det extremne zle, ale strasne, neviem, maly je na mne stale zaveseny, ani na zachod nemozem ist, mame v byte zavesenu hojdacku, tak hojdam o 106 😀 😀 😀
a zuba inak maly nema ziadneho 😒 , tak mozno uz nieco vylezie 😉

lyzenka
9. sep 2009

bub,

Ajčovi tiež prvé dva zuby vyliezli až v roku - presne na deň - a rovno dva naraz 😀

vladkaz1
9. sep 2009

to moj ma odpoved na vsetko to ste nezazili . takze argument nezaberie.. ja uz neskacem teraz mam doma vybuch .. sere ma to ,ale snad by mi sibalo, aby som este o 10 tej upratovala ..o nic .. 😅 😝
akoze fak umyvacku kupim aj keby som sa poskladala do rolicky haha ale az po novom roku horsie je ze ju nemam kam dat .. ani vstavanu lebo sa oia 45 ja mam skrinku 40 tku 😒 tak neviem co vymyslim ..
a pracku potrebujem jak sol uz mi neodteka nadrzka na avivaz a 4 rocna pracka 😝 .. ani pradlo tak pekne nevonia pritom periem v persile ,avivaz mozemdat aj plnu flasu a nevoni v pradle .. nuz prack pojde do kosa

lyzenka
9. sep 2009

bru nocku, a chce sa mi cikaaaaaaaaat...tak papa....vypínam PC....a zajtra pojarmočte kým sa dá hýbať.... 😎

bubadlo27
9. sep 2009

inak lyz, pojdes na zapis do tej novej skolky na spartakovskej? 🙂
alebo aj ostatne?

lyzenka
9. sep 2009

no normálne nad tým uvažujem....veď čo keď mi ho budúci rok nevezmú? a na ostatné škôlky až v marci, či?

lyzenka
9. sep 2009

a ty ako čo spravíš? kam zapíšeš, píš,píš

vladkaz1
9. sep 2009

baby aj ja chcem dat uz malu do skolky .. tam na spart. zoberu mi ju? asi nie ze?

bubadlo27
9. sep 2009

ja ju tam pojdem urcite zapisat, aj ked sanca asi zadna, ze vraj tam budu vacsinou take vacsie deti, ale nech je radsej zapisana 😉
najhorsie je ze ani neviem ako to funguje na takom zapise, a kolko to trva, lebo aj tam budem musiet ist s oboma a si to viete predstavit 😠 a este to trtli aj na mestky urad , no ma porazi 😠

lyzenka
9. sep 2009

počuj, kedy to presne je ten zápis?

lyzenka
9. sep 2009

a na ostatné pôjdeš až v tom marci, nie?

bubadlo27
9. sep 2009

a ze je len pre 84 deti 😠

lyzenka
9. sep 2009

no tak to nula bodov....veĎ tento rok nezobrali 223 detí v trnave.....

tehulka4
9. sep 2009

nooo zeny, co sa tyka toho mojho MM tak som an tom ako vladka...nic..hluchy, slepy, nemy..a vsetko si vyargumentuje..takze ja makam ako srobik a on sedim bud za pc alebo pri telek..ja sice umyvacku mam, ale furteky ju nemam namontovanu, uz mi zavadzia v obyvke a nema mi ju kto zapojit.. tiez idem zajtra poobede pozriet na jarmok, a doobeda na ockovanie..nieco namna lezie, som cela vyhadzana, vsetko ma boli..no hruuza.. 😠
a ozaj sa tu ta stanka dlho neukazala..a ani som ju dlho nestretla v meste..

bubadlo27
9. sep 2009

http://www.trnava.sk/new/aktuality_read.php?rea...

a urcite pojdem v marci, ale ja chcem ist od marca do roboty, tak uvidim, zde kam ich dam ☹

tehulka4
9. sep 2009

tzakz to aby som malemu vybavovala skolku uz teraz ci ako?

bubadlo27
9. sep 2009

no tehu uz teraz v marci na zapis 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre