Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkaz1
20. sep 2009

elizabetka ja mam 26 🙂 ano mame Lucku trvalo rok kym sme zarobili nas pokladik 😵 a pred tym som mala zdravotne problemi ,mam aj teraz z maternicou ,tak cim skor chceme druhe potom uz nemusi byt ked bude neskoro ... ale zatial vsetko v poho .. snazime sa chvilu asi mesiac .. a meska mi menzes som zvedava .. ale test bol neg. 🙂
A kolko rockov mas ty? kolko sa snazite? nejako som to prehliadla
Timi uplne skvele ze ste sa bavili ,chapem ta ze bez maleho ako bez srdca aj ja som to vcera tak pocitovala bez malej aj ked priznam sa veru dobre to padne po 2 rokoch .. varovka .. 😀 ale stale som vyvolavala strazila sa prvy krat a dedkom boli skvely je jeho milacik a posluskala .. rano zaspal do parce 😅

basado
20. sep 2009

ahojte.
vladka kde maju detsky den? 😨 neni som nejako v obraze 😅
Na druhy tyžden v nedelu príde svekruša z talianska aj so švagrinku aj maly aj s mužom. svekruša tam pracuje, bola tam pol roka, maly sa už nevie dočkat aj ja sa teším aj na maleho. 🙂

vladkaz1
20. sep 2009

basado to bol pezotacky detsky den teda program pre deticky 😉 , mala bola uplakana chcela len dojit kravicku 😀 aj baba jaga cesta roz. lesom bola celkom faj az na vrtochy malej 😀

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabuliik
20. sep 2009

Čaute.My sme boli dnes gratulovať švagrovi,mal 45rokov.Bolo celkom fajn,až na to,že malý bol taký umrnčaný.Bolo tam vela ludí na nho.Domov sme šli o 18,15 a zaspal v aute.Tak sme ho len preložili do postielky. 🙂
No a Monika ide zajtra po týždni do škôlky a už teraz pred spaním plakala,že ona tam nejde.Tak sa teším,čo ma čaká ráno. ☹
Vladi,ty si bola na Desmode?A kde bol koncert?

gabuliik
20. sep 2009

je tu niekto?

lyongirl
20. sep 2009

ja som tu 😉 , po dlhej dobe 😀

gabuliik
20. sep 2009

Tak vitaj. 🙂 Ako sa máte?

lyongirl
20. sep 2009

celkom fajn, ale nič sa mi nechce. Rišeno je dosť náročný, tak som KO a ináč sme soplavý ako vy, teda hlavne Alex a ja.
A vy ako, ešte soplíte?

gabuliik
20. sep 2009

Tak nič moc teda.
Monika už ide do škôlky,ale ešte furt je chuchmavá.Ale soplík jej už netečie,tak nech ide.No a Andrejkovi posledné dva alebo tri dni zas tečie.Ale len taký vodový.Nič hrozné.
Inak,aj ja sa cítim nejaká unavená.Asi na mna niečo leze alebo čo. ☹

lyongirl
20. sep 2009

mám pocit, že teraz je toľko ľudí soplavých...to máme zase z blbého počasia, raz teplo, potom zima a bacilov asi všade plno ☹
Ja mám vkuse zapchatý nos a dnes cítim tak nejak čudne v hrdle, neviem, či si niečo na noc nedám, len neviem, či niečo môžem. nevieš, či môžem napr. Nurofen, alebo Acilpirin keď kojím, Asi nie, že? Zabudla som sa dnes opýtať v lekárni...
Monika už lepšie znáša škôlku?

gabuliik
20. sep 2009

Nurofen ani acylpirin nie.Ja som si dávala Medypirin,že je slabý tak raz za čas sa môže.A sestra,ked bola tehu,tak ochorela a povedali jej,že polku paralenu si môže dať.

No a škôlka .... teraz bola týžden doma kvôli tomu soplu,takže zajtra to bude ťažké.už večer plakala,že ona tam nejde.Ale predtým v poho,len to jedenie.Nič tam nechce.

lyongirl
20. sep 2009

Medypirin som si minule dala, ale to je o ničom ☹ . Snáď to teda prejde samé... aj Paralen sa môže, to viem, len ja som chcela niečo lepšie 😀 , no tak nič...

Držím palce, nech si Monika zvykne a nech je lepšie, nás to tiež čaká, len neviem ešte kedy mi ho zoberú, možno až o rok.

Idem hajať, tak dobrú nocku, MM ma už volá spať a bolí ma hlava z toho zapchatého nosa 😠

vladkaz1
21. sep 2009

cafte ,Elizabetka budem ti drzkat palce urcite daj vediet co a ako ... 😵
Gabika mas IP a boli sme v amfiku ,skoda ze nikdo nepovedal ze chce ist mali sme este 2 listky na viacej .. bolo super
Domi ty sa cim skor daj dohromady .. no nic moc ked ochorie maminka s 2 mi detmi 😒 drzkam palce 😵

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubadlo27
21. sep 2009

cavte,
mne krpci spia, idem asi poumyvat a zajtra s malou an kozne, ma na prstecku asi kurie oko a sa jej to zvacsuje, tak som zvedava na ten rev 😠 😠 😠

marcelkatt
21. sep 2009

Ahojte, nik tu nie je? My sme mali dnes uplakaný deň. Erik sáva poobede 2-3 hodinky a dnes spal iba 30 min, zobudil sa na kamion, bola som vonku a on mi v kočíku menej spáva, ale bola som u švagrinky a zdržala som sa, tak reku cestou zaspí. Zaspal no prebral sa. Som sa čudovala, lebo malý od narodenia, je naučený spinkať aj pri hudbe, Tv a možem aj vysávať. Sme ho tak zámerne naučili, aby som mohla aj porobiť kým spí. No doma lepšie spáva v postieľke ako v kočíku. Ešte kým bol menší tak do roka, tak aj v kočíku spinkal na balkone... Teraz potrebuje viac pohodlia. Má dobrý režim, spí večer od 19.30h-20.00h do cca 9tej, potom od 12.30 do 15.30-16.00 ako kedy. Stáva sa, že niekedy potrebujem ísť mimo domu a tak spí v kočíku, no ako píšem menej. Do 5 mesiaca bol plne kojený a budil sa 2x v noci, potom nabehlo um mlieko a spí celú noc. Ale ľutujem, že som nekojila dlhšie, no mlieko som stratila z noci do rána a to som mala hisáky, nemala som doma nič, nenapadlo ma, že zo dňa na deň stratím mlieko. No čo už. Nechcem to zakríknuť, ale antibiotiká bral iba 1x. Plánujeme druhé, tak uvidíme kedy sa podarí, či nebudeme čakať zas dlho.... Juj Bubi, aj ja musím na kožné, ale so sebou. Už rok sa neviem zvbaviť ekzému. Nikdy som to nemala, ani ako dieťa. V rodine to máme, no ja to mám 1x až teraz. A vtraj to je chronického povodu a dedičné. Malý sa s tým narodil, no nevedela som že to zdedil. Beriem lieky, maste zmizne to a potom to mám zas...
Elizabetka, držím palečky a prajem moooc úspehov! RP si našla?

lyongirl
22. sep 2009

ajojte, mne deťúrence spia, lebo ráno buntošili. Alex chcel ísť s MM a zobudil Rišena, tak dospávajú. ináč Alex je na ATB a totálne mu zatekajú sople na pľúca a celý chrčí ☹ . Včera z toho vracal, dnes už tiež ☹
Tak sa trápime, snáď to R nedostane...

lyongirl
22. sep 2009

poriadne to tu flákate 😀
mne ešte malý spia, teda Alex ešte a Rišulo konečne...

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulinak
22. sep 2009

Ahojte,sme tu asi všetky na tom podobne.Mišula dostala v noci horúčky 39,5 aj ráno mala 38,6 a poobede 39,1 no katastrofa teraz má 38,3.Ráno máme priniesť moč.Hrdlo ju nebolí,len má pozatekané sople tak jej dala pamykon zatiaľ,ale asi nás neminú antibiotiká a ja som totál nakapatá stále soplím a kýcham.
Všade kde prídem všetci kýchajú.

gabuliik
22. sep 2009

No čaute baby.
Vladka dík za radu.Pomohlo. Ako si na tom? 😉
Inak nič nestíham.Monika už druhý večer štrajkuje a zaspáva okolo 21ej.Čo mi moc nevyhovuje,bo nič neporobím.Teraz som trocha požehlila,ostatné zajtra.Inak,po týždni včera šla do škôlky a katastrofa.Skoro celé doobedie tam preplakala a jedla sa zas nechytila.Dnes plakala už len ráno,jedlo nič.Som z nej zúfalá.Ale učitelka ju chválila,že je šikovná a odvážna 🙂 .Ale ostala papulnatá a niekedy až nepríjemná ☹
No a Andrejko ... dnes lámal rekordy.Začal sa hádzať o zem 😠 .Ked mu niečo zoberiem alebo zakážem,buchne sa o zem a reveeeeeeee jak tur. 😠

Lulinak,prajeme skoré uzdravenie...... 🙂

timotej
22. sep 2009

Ahojte ja som bola dnes na poradni a Dr. hovoril že sezona soplov začína. Timko mal soplík iba 3 dni bez teploty. Nemal vakcínu mal ho štepiť tak mám prísť v najbližšej dobe.... Všetky pozeráte asi ordináciu alebo panelák že ?

gabuliik
22. sep 2009

Ale to už skončilo,tak by sa tu mohol niekto ďalší objaviť 😀

bubadlo27
22. sep 2009

cavte,gabi aj ja sa tesim na tie skolkovske stavy.
ja som bola dnes s malou na tom koznom, vypalovala je to kurie oko, na prste 😠 skoro ma drblo z toho cakania u peciovej, aj sme boli objednani, aj tak sme tak v tej perfektej zostave dochodcov a exemakov cakala skor hodinu a tie ich poznamky, no des, mala bola strasne nervozna 😠
samozrejme som jej ani nezaplatila 😀

gabuliik
22. sep 2009

Bubi,neteš sa .... 😀 😝
Ani ja by som jej nezaplatila,a za čo?Ved vás mala prednostne zobrať a čakali ste.....

bubadlo27
22. sep 2009

gabi , ako je to s tym papierom, co porebujem na zapis do skolky, potvrdenie o zdravotnej sposobilosti, ci ak sa to vola, kotre vypisuje pediatricka.
lebo chcem ist dat malu teraz zapisat na spartakovsku, a sa mi zda divne, aby som im tam priniesla nejaky papier, ked aj tak chcem dat malu do skolky az za rok 😕

gabuliik
22. sep 2009

no u nás to chceli hned na zápise.Podla mna je to formalita. Aj tak tam dr. napísala len ,že je zdravá a môže ísť do kolektívu.
musím ísť,malý štrajkuje.dobrúú

vladkaz1
22. sep 2009

🙂 cafte ,gabi nemas za co moja 😉 , ostatnym aj deturencam prajem skore vyliecenie ..
Baby jak som na tom? meskaju mi 4 ty den 🙂 tak uvidime nechcem zas vyhadzovat prachy za test minuly tyzden som si robila a nic moze to by aj ze som bola chora tak mi meskaju ,. no nevadi ale ak som tak mam s tym pripoistenim smolu som si to chcela teraz zacat platit z vyplaty lebo teraz tento mes. som na to nemala na viacej sak to poznate stale nieco ... tak uvidime ale sak co budem sa tesit a prachy niesu vsetko nejako to zvladneme ako do teraz 🙂
Vcera som robila leco 18 poharov skoncila som v noci a lahla som jak kabela ..4 mi nechytili bolo by ich viacej tak sme mali dnes na obed aj na zajtra bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre