Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
24. sep 2009

Pekné od teba lyon 😀
V poslednej dobe to tu fakt nejako flákame.Mne sa dnes totál nič nechce.Štuplíci zaspali okolo pol deviatej .Mala by som žehliť,ale som totál lenivá.... no čo už.Ved práca neutečie... 😀 😝

stankatt
24. sep 2009

Gabi fakt to tu flakame, asi preto, ze deticky uz tolko nespia cez den 😉

lyongirl
24. sep 2009

ja som si dnes poobede pospala. MM slúbi, že ožehlí, ale nevládze, tak neviem, kto to ožehlí, ja na to nemám náladu a síce som poobede spala, ale asi pôjdem tiež.

timotej
24. sep 2009

Ahojte, Vladka gratulujeme! To sa teda podarilo šup-šup. Budeš mať rozdiel medzi deťmi tak akurát. Mne už Timko chodí spávať iba raz od 11.30-13.30 spí a potom ide okolo 8. Mení sa mu režim lebo ked spával 2x tak vyvádzal do teraz...

vladkaz1
25. sep 2009

ahojte dakujem vsetkym ,mne mala spava uz len chvilku po obede aj to musim narobit krik na nu aby isla normalne sa somnou hada nie a hotovo .. no takze tak ale mne to dost pomoze ked si pospi sak to poznate . 😅 aspon chvilku klud ..
Timi ano rozdiel tak akurat dufam ze Lucka bude rozumna ,no neviem si to teraz momentalne predstavit vsetko pri najnovsom je moje ,akoze jej a je taka rozmaznana pritom ja sm na nu pristna .. ale aj MM .. normalne si robi co chce a nepocuva .. vcera som skoro odpadla po ceste z kauflandu baby este ze bol somnou MM.. doslo mi normalne zle a zistila som ze sa nemozem rozculovat na malu lebo vtedy mi je strasne .. ved este je skoro neprezivam to nijak ze som tehu uvidime co povie doktor .. ale budem mat nieco s tlakom lebo ked sa rozculim boli ma brucho ☹

vladkaz1
25. sep 2009

baby no kde ste ? 😕

bubadlo27
25. sep 2009

cavte, my sme tu 🙂

bubadlo27
25. sep 2009

a prave sme porodili 😀 😀 😀 😀

stankatt
25. sep 2009

vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Martinkovi 😉 😉 😉 😉

lyongirl
25. sep 2009

aj my želáme drobcovi všetko najlepšie, hlavne zdravíčko a nech poslúcha maminu 😉

Vladi, mne bolo pri obidvoch tehu zle už od začiatku, to znamená, že ešte som nemala ani šajnu, že som tehu a začalo mi bývať zle, pri druhom som to už tušila hneď, ako mi zostalo zle 😀 , takže som bola možno tak v 6-7tt.
Lepšie povedané, Alexa sme splodili 3-4. 9. a okolo 25. 9. mi už bolo takto 😝 😝 😝 Som nechápala čo sa deje, lebo ma ani vo sne nenapadlo, že som tehu 😀

vladkaz1
25. sep 2009

jeee bubi vsetkoooo naj naj naj 😵 😵 😵 😵 hlavne zdarvicko
lyon no ani ja som netusila ale splodili sme 3 tieho ,nasi uz vedia ale tato mi dohovaral naco to rozpravat ze sa nemam chvalit lebo neviem co sa moze stat troska ma to zamrzelo ale viem ze to myslí v dobrom ..

lyongirl
25. sep 2009

aj MM sa s tým pochváli hneď každému okrem svojej rodiny a potom to vyzeralo blbo a mali blbé reči - že už aj vrabci čvirikali na ich ulici, že som tehu... 😠 ☹
A tiež som mu hovorila, nech to nerozkrikuje, lebo sa náhodou niečo stane...

Končne sa mi dopieklo kura a zemiaky, hladná som, že ani nevidím, idem papať, mňamky

A ináč chcela by som sa dať na "dietu" - chcem vynechať všetky mliečne výrobky a neviem, či to zvládnem, resp. neviem, čo budem jesť. Paštéky a salámy sú nezdravé a čo si vieš dať na chleba? Som smutná, lebo jak študujem, tak študujem, na nič neviem prísť. Máme teraz super luskovú mliečnu polievku a ja jej odolávam...

vladkaz1
25. sep 2009

no my sme nepovedali nikomu len sem som napisala .. taze tak .. a mne je to srdecne jedno ci niekto bud evravoet ze vrabce na ulici cvirikaju alebo nie .. akoze mam na salame 😀

stankatt
25. sep 2009

ste tu? 😉

vladkaz1
25. sep 2009

caf ja som tu ,ale len priebezne

lyongirl
25. sep 2009

aj ja som tu, ale už zdrhám 😀

bubadlo27
25. sep 2009

ja som tu neni 😀

marcelkatt
25. sep 2009

Všetko najlepšie Martinkovi, hlavne nech je zdravučký!!! My sa teraz tešíme, už sme bez dudky. Sám zahodil do koša, som nechápala. A to bol závislák veru. Takže pokoj od plienok ok 18 mesiaca úplne a od včera bez dudla. Už len časom fľašky sa zbaviť a bude super. Ale aj to príde postupne, nemienim nič siliť. Aj na dudel mi veľa ľudí pindalo, že je veľký, mne to nevadilo, a nechcela som mu na silu brať dudel, vraj to nie je dobré. Tak uvidíme. Erik je celkom dobré dieťa, spí dobre aj v noci aj poobede, ale je jedoš a nervák niekedy. Keď má deň blbec, tak to stojí za to. Piští, plače za všetko. Potom je zas pár dní ako vymenený a poslúcha, rozdelí sa s deťmi. Fakt ako kedy, no nemožem chcieť od neho iba anjelika poslušného a zvlášť keď on je moc živý. Ale veď to poznáte.

Vladka, aj Erik mal obdobie "moje" "daj" to tak asi má byť... a je rozumná, na súrodenca si zvykne uvidíš moja, bude Ti pomáhať a keď ju od začiatku zapojíš do pomáhania bude sa cítiť dôležitá a užitočná. Zvládnete to 🙂 držím palečky, aby všetko dobre dopadlo a bolo v najlepšom poriadku. Hlavne sa šetri, nevravím, aby si to nejak prežívala, ale prvé 3 mesiace sú dôležité a treba si dávať asi viac pozor. Uvidíme kedy ja oznámim druhé tehu... papa maminky.

tehulka4
26. sep 2009

caute maminecky... tak aj ja som konecne nasla trochu casu, vas tu aspon pozdravit a martinkovi dodatocne prajeme vsetko naj k 1. rociku.. 😉

mrnus spi, tak idem nieco porobit..aj ked sa mi v poslednej dobe niiiiic nece...a mala by soma jnieco uvarit ale nai za panajana netuism co..🙂...inak baby, co takto dat buduci tyzden stretko?

marcelkatt
26. sep 2009

Ahojte, my sme prišli z vonku, boli sme na dvore spolu s Vladkou a jej princezničkou Luckou. Deti sa zahrali, trochu aj jedovali, hlavne odbiehali kam netreba... Ale bolo fajn. My sa chyystáme k dedkovi do Prievidze, asi iba do pondelku, i keď nás Erikov krstný / môj brat/ prehovára na dlhšie. Dlhšie smwe sa všetci nevideli, moja rodinka je v Prievidzi a sestry s rodinami zas v Uk, takže tu v TT mám iba Vladku a vás cez net. Manželova rodina, radšej sa nevyjadrujem. Ale som rada, že mm to vidí a stojí pri mne a synčekovi, vie ako to všetko v skutočnosti je. Ale čo narobíme? Rodinu si nevyberieme.... Som spokojná, že my s mm sme šťastní aj s Erikom a hotovo. Čo viac treba, no nie? Idem ešte povysávať kým malý spí a umyť podlahy, vyvesiť prádlo. Nech môžeme ísť, keď manžel príde z práce a keď sa malý vyspinká. Tak zatiaľ papa.
Vladka, Ty si moje slniečko, ktoré mi vždy zdvihne náladu a podporí ma v ťažkých chvíľach a mojich blbých !depkách". Ďakujem Ti.
Inak to stretko nie je zlý nápad.

lyzenka
26. sep 2009

ahojte,

vladi, gratulujem moc-moc!....nech všetko prebieha OK... 🙂

timotej
26. sep 2009

Ahojte aj ja chcem prísť na stretko! Pricestujem vláčikom za vami. Ale okrem stredy. Nemohlo by to byť v utorok okolo 10?

vladkaz1
26. sep 2009

baby tak dajte navrh na stretko pojdeme radi kde kedy mne je to jedno moj ma cely tyzden poobednu .. takze od 13 tej mozem kedykolvek 🙂

gabuliik
26. sep 2009

Čaute.
Tak dneska zas nikto?Ja som práve dožehlila,zajtra ma čaká ešte pranie asi 2 práčok 😒 ,tak asi zas budem žehliť.No čo už.Dneska sme boli so segrou a s detmi v kamenáči.Štupli sa vyšantili,pokukali labute,kačice a hrozne velký úspech mali kozy.Monika nazbierala za igelitku gaštanov - neviem čo s tým bude robiť 😀 .
Hmm,a počúvam,že malý mi nejako pokašliava,dúfam,že na nho niečo nelezie.Idem ho skontrolovať. zatial papa

marcelkatt
26. sep 2009

Tak my sme u dedka v PD už. Erik sa moooc tešil a dedko ani nehovorím... Papapa.

vladkaz1
27. sep 2009

macka sakra ani si nedala vediet ,ja ze aspon zavolas ze ste v PD ,si nevedela ci pojdete ... 😀 no ty si rychla 😀 😵

gabuliik
27. sep 2009

Baby,kde steeeeeeeeeeee? 😕

timotej
27. sep 2009

Ahojte my sme mali tento víkend hody. Tak sme boli stále vonku alebo u babky a tak. Bola som s Timkom dokonca na vláčiku. Velmi sa mu páčilo. Dokonca jedol aj kačicu.

marcelkatt
27. sep 2009

Vladka, písala som to o 12.57, že ideme a aj na skype. Ale písala som, že iba do pondelku, no ja s Erikom ostávam až do nedele 4.10 a Robik ide do TT, keďže musí pracovať. A aspoň vymaľuje kuchyňu, nebude mu nik zavadzať a može si pospať....

vladkaz1
27. sep 2009

aha oki moja to co tu budem robit????? sama???? pomoooc no skoda chcela som ist na tu socku s tebu pojdem sama ... oki tak si to uziteeeeeeeeeee 😀 😵 😵 😵 na skype mi nic neprislo 😒 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre