• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
a nazor na ceptru?vcera mi dosla zmluva..tak to este z muzickom rozoberieme...ja mam obavy,ci to nie je len biznis...
5. jan 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to biznis ja mam tiez doma zmluvu ale este som ju neposlala a asi ani neposlem, lebo hovoria, ze oni to sice uskladnia ale lekary nevedia so s tym
5. jan 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak toto..a vraj ak firma zanikne,tak ti vratia transplantat...a kam ho dam?do mrazaku medzi maso?
5. jan 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som priklonena ze nie.
5. jan 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som toho nazoru..dam radsej malemu na ucet...alebo kupim drahy kociar..
5. jan 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dohodnute... :grinning: ja zas rozmyslam ze pojdem rodit druhe do topolcian...ale tebe pri stvrtom to je asi jeno, ze?
5. jan 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby si niekto nemyslel,ze mi tu ide openiaze...omyl..ja by pre svoje deti dala vsetko na svete..a nie niekomu,co sa na ukor rodicovskej lasky obohacuje...nikto mi zatial nedal istotu,ze to o paru rokov bude fungovat....
5. jan 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani nebol pripad cloveka na ktorom sa to skusilo, to je gol, len sa to zistilo.
5. jan 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne a jedno?omyl...aj ked raz to voslo dnu tak to musi vyjst aj von..ale uz mam strach...a este ked ta vasa nemocnica je tak smutne preslavena...ja som mala pri poslednom porode najmilsiu lekarku asi v ke,a tak to pomohlo..aj ked porod trval ibanecele 3hod..
5. jan 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni len citovo vydieraju rodicov...
5. jan 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zas to tu take hrozne nieje predsa je najlepsia v okoli.
5. jan 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a za to,ze to ma kramar a spol.sa nepokakam...oni to maju tak ci tak gratis,len sa usmievaju na reklame ceptry..
5. jan 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este im za to aj zaplatia...ja som to fakt chcela ale neham na intuiciu ta je zatial ze nie
5. jan 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ju mozno otestujem v maji...ak ina moznost nebude...len by ma zaujimalo,ci je tam baby rooming,alebo nejake izby za priplatok..a ako funguje to s otcom pri porode..aj ked nie som nadsena tejto verzii,muz tam chce byt so mnou..
5. jan 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ked pojdem na poradnu ti pozriem kedy su otvorene hodiny zadarmo pre verejnost a mozme sa tam ist spolu pozriet, co ty na to?
5. jan 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz na temu ceptry vyjadrovat ani nechcem,skusim hodit nejake otazky na server,a ak sa najde niekto,kto ma presvedci...zatial som vemi ale velmi skepticka...fnuk
5. jan 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to tam budeme ako na exkurzii?ok.
5. jan 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sice byvam uz v Nitre, ale chodim casto do Trnavy, lebo odtial pochadzam. Len sa chcem spytat, ci je v TT nejaky dobry obchodik s tehu oblecenim. Alebo kde nakupujete? Ja uz pomaly budem musiet pozriet dake nohavice.
5. jan 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
psychooo su tu dobre ale drahe a to parne kupele, potom kupis v jednote, potom za trhovou v bude ako sa ide na pesiu zonu.
5. jan 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zatial staci to,co mam v skrini..ale uz nemam toho moc na vyber...ale mne do postele aj tak nic netreba...
5. jan 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mna zaujima obchod z kocikmi a postielkami..musim zacat uz teraz
5. jan 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na kociky je dobry aj oproti poliklinike za parkoviskom
5. jan 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis,tam by ma ani nenapadlo..ja poznam iba max..ja by som potrbovala nejaky katalog,a kopu penazi :grinning:
5. jan 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nemam doma este nic...hamba...
5. jan 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ja tu poznam dobre... :grinning:
5. jan 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulka
5. jan 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez nic okrem odsavacky nemam
5. jan 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nech sa stadial uz konecne odstahujem,ma slak trafi,zas suseda,babka demokratka nema co robit,tak chodi bonzovat mi na deti...
5. jan 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aspon to mas..a po malom nic?
5. jan 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vsetko porozdavala..sak naco mi to bude?ne?od postielky az po fusak...anio oblecenie mi nejde,to malo kazde nove,ale postielka?kopec penazi...co sa mi pozdavala tak 5 tis...
5. jan 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok