Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
5. jan 2007

a nazor na ceptru?vcera mi dosla zmluva..tak to este z muzickom rozoberieme...ja mam obavy,ci to nie je len biznis...

melory
autor
5. jan 2007

je to biznis ja mam tiez doma zmluvu ale este som ju neposlala a asi ani neposlem, lebo hovoria, ze oni to sice uskladnia ale lekary nevedia so s tym

bubaczik
5. jan 2007

sak toto..a vraj ak firma zanikne,tak ti vratia transplantat...a kam ho dam?do mrazaku medzi maso?

melory
autor
5. jan 2007

ja som priklonena ze nie.

bubaczik
5. jan 2007

aj ja som toho nazoru..dam radsej malemu na ucet...alebo kupim drahy kociar..

melory
autor
5. jan 2007

dohodnute... 😀 ja zas rozmyslam ze pojdem rodit druhe do topolcian...ale tebe pri stvrtom to je asi jeno, ze?

bubaczik
5. jan 2007

a aby si niekto nemyslel,ze mi tu ide openiaze...omyl..ja by pre svoje deti dala vsetko na svete..a nie niekomu,co sa na ukor rodicovskej lasky obohacuje...nikto mi zatial nedal istotu,ze to o paru rokov bude fungovat....

melory
autor
5. jan 2007

ani nebol pripad cloveka na ktorom sa to skusilo, to je gol, len sa to zistilo.

bubaczik
5. jan 2007

mne a jedno?omyl...aj ked raz to voslo dnu tak to musi vyjst aj von..ale uz mam strach...a este ked ta vasa nemocnica je tak smutne preslavena...ja som mala pri poslednom porode najmilsiu lekarku asi v ke,a tak to pomohlo..aj ked porod trval ibanecele 3hod..

bubaczik
5. jan 2007

oni len citovo vydieraju rodicov...

melory
autor
5. jan 2007

tak zas to tu take hrozne nieje predsa je najlepsia v okoli.

bubaczik
5. jan 2007

a za to,ze to ma kramar a spol.sa nepokakam...oni to maju tak ci tak gratis,len sa usmievaju na reklame ceptry..

melory
autor
5. jan 2007

este im za to aj zaplatia...ja som to fakt chcela ale neham na intuiciu ta je zatial ze nie

bubaczik
5. jan 2007

vsak ju mozno otestujem v maji...ak ina moznost nebude...len by ma zaujimalo,ci je tam baby rooming,alebo nejake izby za priplatok..a ako funguje to s otcom pri porode..aj ked nie som nadsena tejto verzii,muz tam chce byt so mnou..

melory
autor
5. jan 2007

ja ked pojdem na poradnu ti pozriem kedy su otvorene hodiny zadarmo pre verejnost a mozme sa tam ist spolu pozriet, co ty na to?

bubaczik
5. jan 2007

ja sa uz na temu ceptry vyjadrovat ani nechcem,skusim hodit nejake otazky na server,a ak sa najde niekto,kto ma presvedci...zatial som vemi ale velmi skepticka...fnuk

bubaczik
5. jan 2007

a to tam budeme ako na exkurzii?ok.

psyxooo
5. jan 2007

ahojte, ja sice byvam uz v Nitre, ale chodim casto do Trnavy, lebo odtial pochadzam. Len sa chcem spytat, ci je v TT nejaky dobry obchodik s tehu oblecenim. Alebo kde nakupujete? Ja uz pomaly budem musiet pozriet dake nohavice.

melory
autor
5. jan 2007

psychooo su tu dobre ale drahe a to parne kupele, potom kupis v jednote, potom za trhovou v bude ako sa ide na pesiu zonu.

bubaczik
5. jan 2007

mne zatial staci to,co mam v skrini..ale uz nemam toho moc na vyber...ale mne do postele aj tak nic netreba...

bubaczik
5. jan 2007

a mna zaujima obchod z kocikmi a postielkami..musim zacat uz teraz

melory
autor
5. jan 2007

na kociky je dobry aj oproti poliklinike za parkoviskom

bubaczik
5. jan 2007

no vidis,tam by ma ani nenapadlo..ja poznam iba max..ja by som potrbovala nejaky katalog,a kopu penazi 😀

bubaczik
5. jan 2007

sak nemam doma este nic...hamba...

melory
autor
5. jan 2007

to ja tu poznam dobre... 😀

bubaczik
5. jan 2007

sikulka

melory
autor
5. jan 2007

ja tiez nic okrem odsavacky nemam

bubaczik
5. jan 2007

joj nech sa stadial uz konecne odstahujem,ma slak trafi,zas suseda,babka demokratka nema co robit,tak chodi bonzovat mi na deti...

bubaczik
5. jan 2007

no ale aspon to mas..a po malom nic?

bubaczik
5. jan 2007

ja som vsetko porozdavala..sak naco mi to bude?ne?od postielky az po fusak...anio oblecenie mi nejde,to malo kazde nove,ale postielka?kopec penazi...co sa mi pozdavala tak 5 tis...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre