• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
myslela som tym v Trnave... dakujem
5. okt 2009 o 15:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

macka ako jazdy? nikoho si nesprešovala?? :grinning:

petulienka - neviem neporadím :unamused:
5. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si neni istá , ale sa mi marí, že som stretla dnes na poliklinike lyzenku. ak si mala kárované nohavice tak si to bola ty. ja som bola v čakárni u šimekovej a ty si tam chvíľu bola , ale potom si išla preč.
5. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale baby taaaakto nahusto píšete?? :sweat_smile:
5. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute. To fakt sem už nikto nechodí?Som si myslela,že ked už je počko o ničom,tak sa to zlepší,omyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

No dneska sme zase ráno plakali .... :frowning2: :angry: .Dochádza mi trpezlivosť.Malý si rozbil pusu.Išli sme na bicíku a on okusoval rúčky a ked sa s ním MM pohol,tak nastal plač a krvííííííííí hrozne vela.Boli sme pri dome,tak som utekala namočit uterak,zakusol do nho a hned mu to prestalo tiecť.
5. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pristahovali sme sa do Trnavy a nikoho tu nepoznam. Hladam kamaratku na pokec o zivote a detoch. Mam 6 mesacneho syna Alexa a cez den dost volneho casu. Byvame na severe Trnavy, nie daleko od Teska. :slight_smile:
5. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte ja som tu , som pozerala 112 :frowning2: a to som chcela ist na medinu :fearful:
gabi, to je mi luto ze mala si este nezvykla, ja sa toho tiez bojim

brezicka skoro vsetky tu byvame okolo tesca :grinning:
5. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, tak ked budete robit stretko, rada sa pridam. :slight_smile:
5. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, na Limbovej bude burza od 14-17.10, chcela by som tam nejake veci po detoch zaniest, neviete ako to funguje, musim si tie veci nejako oznacit?
dakujem
5. okt 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte .. uz mam konecne dovarene .. Bubi skoda ze som nepomohla vybil sa mi inak fon jak sme volali a nemohla som sa prinutit vstat s postele hned som zdrbala aj MM la chudak si to odniesol hahaha...
No Brezicka jasne ja pochadzam tam z veternej .. 30 to je s kriza tesca teraz byvame na druzbe no to stretko by smme veru mohli dat kym sa negulam a kym je pekne pocko ... ale zajtra mam doma segru .. a ideme mame gratulovat Vierku mala meninky .. inak nic nove len ze mi je na hovno som vulgarna jak cert ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gabi to je mi fakt luto ze to az tak prezivate preboha neda sa ju nejako motivovat na tu skolku ? Pochybujem ze nasa Lucka bude mat taky problem ta ked zbada deti konec mama neexzistuje .. horsi bude spanok v skolke ja si musim k nej lahnut doslova ju uspat aby zaspala .. :sweat_smile:
6. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ked som tu ja tak nikto sakris :grinning: pojdem kukat panelak konecne som dovarila
6. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
po sto rokoch, mám konečne čas na koníka :slight_smile:
petulienka, spol.šaty požičiavajú aj na Františkánskej :slight_smile: ale neviem či aj pre tehotné.
ahoj brezicka, ja mám 8 mes. Lenku. Bývame na Spartakovskej 1, môžeme niekedy pokecať, prípadne spolu povoziť :slight_smile:
Ozaj, nemáte náhpdou niekto účet na facebooku?
6. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na facebooku Lenka napis IP napisem ti meno :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi, ako sa ti darí? bruško rastie :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no rastie rastie mam slaninku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nafucana som takze ako keby som mala uz pupik teda :grinning: a vy ako? co nove ? a strasne sa mi prelievaju creva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka je strasne nadherna v tych body micky mause upny pokadik mate pekne foto .. aj s bruskom .. ja brusko fotit teda nebudem asi len pre seba by ste sa zlakli :sweat_smile:
6. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi, ďakujeme :slight_smile: máme sa dobre. Lenka je úplný pokladík. V beháku poletuje po celom byte ako šarkan :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džavoce o 100 - 200 :slight_smile: už má 4 zúbky.
Práve teraz sme sa vrátili z prechádzky a spinká. Tak mám na minutku voľno :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jasne no nasa je potom pravy opak Lenky .. ta je certisko hahaha :grinning: :grinning: akurat musim ist pre nu do vane a som sa rozculila zajtra pride segra som varila na vela aby sa aj oni najedli na obed a moj mi na veceru zozral polku ryzde baby to ste este nemali takeho pazrosa doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša je kľudná - to je po mne :slight_smile:
6. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom, ty si pri malej toho užiješ :wink:
6. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute jevel nikoho som nespresovala a dufam ze sa mi to ani nepodari :grinning: 19.10 mam skusky tak drzte silno palceky
6. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka - budeme držať palce neboj zvládneš to :wink: . Keď som to zvládla ja, tak ty musíš určite. Ja sa doteraz čudujem ako som mohla spraviť jazdu, celý čas som išla tuším na dvojke :sweat_smile: .

MAlá sa má ako? dostala antibiotiká ,alebo ste sa im vyhli? No ja som bola u doktorky aj včera - Aďo je chorý, tak ma tu poráža. si vieš predstaviť, keď dieťa vynechá školu , všetko dobiehať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vladka - jej aké pekné foto v pase, len ťa tam moc nie je vidno. to ste boli v nejakom časopise? sympatická rodinka :wink:
6. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby.
Vladi,na malú už som vyskúšala všetky finty.A nič.Slúbila som jej hocičo a aj tak plače.Dnes ale celú cestu neplakala,až ked sme prišli do škôlky,tak videla plakať druhé dievčatko a začala aj ona.NO čo už,snád ju to časom prejde.
Baby,pozeráte superstar?Bo ja áno a včera ma to totál naštvalo. :angry:
6. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik - mňa to vytočilo, že vypadla Deborah. škoda jej. :unamused:
a malá ti takto plakáva od septembra? Nám pomáhalo keď som mu naslubovala cestou do školky hory doly (prídem pre teba skoro ...) a hlavne musel mať svoju oblúbenú hračku. držím palce nech si čoskoro zvykne.
6. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to naštvalo aj mna,že vypadla :angry:
Hračky nosíme aj my a slubovať už moc nechcem,bo ona si všetko zapametá a potom musím kupovať,ked nechcem byť klamárka. :sweat_smile:
6. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj,a plače od prvého dna.
6. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudiatko a nevracia z toho plaču? alebo plače keď ide do škôlky a po chvílke prestane a skludní sa?

moje krsniatko malo problém v škôlke a museli vymeniť škôlku. ona normálne vracávala a hovorila, že učiteľke smrdia nohy :grinning: vymenili škôlku a bol pokoj
6. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jevel no teda :sweat_smile: a vazne jej smrdeli nohy??? :grinning:
gabi to je mi fakt luto chuda moje male :cry:
6. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vy ale píšete :wink:
ja som tiež pozerala superstar a skoro mi oči vypadli, keď vyhodili Debie, bola zlatučká a nádherne to odspievala...
Moniky mi je tiež ľúto, chuďatko malinké, ja by som asi plakala s ňou :frowning2:

brezicka a kde presnejšie bývaš?
7. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok