Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
9. okt 2009

Vladi, veď k potoku sa nedostane 😀 , budeme na ihrisku, ale výber nechám na vás 😉

vladkaz1
9. okt 2009

no akoze nedostane ? ved moze sa tam dostat ona je expert .. ale je mi vyber v podstate jedno .. prisposobim sa ajstak za nou aj na ihisku budem lietat tak ci tak

nikkka
9. okt 2009

Ahojte..
nechodite niektora k dr.Piknovi? na inej teme ho baby moc nechvalili...

lenkahrehusova
9. okt 2009

Kľudne môže byť aj ihrisko pri štadióne 😉 ( a ktoré, Vladi myslíš pri futbalovom? to pri "ružáku" )
Zatiaľ čakám návrhy a potom to dohodneme tak, aby to vyhovovalo každej 🙂

O 16,30 je už trošku neskoro. Ale Lyongirl tak sa k nám pridáš neskôr 😉

vladkaz1
9. okt 2009

ano myslim pri futbalovom ,ale v podstate mi to je jedno .. aj to tam mam tak po ruke 😀

macka7
9. okt 2009

aj ja sa pridam ak mozem 🙂 mne je jedno kde to bude 🙂

macka7
9. okt 2009

aj na slavii je fajn 😉

vladkaz1
10. okt 2009

tak dajte vediet ,mne je to v podstate jedno ,kde a nabudici tyzden mozem kedykolvek po 15 tej prisposobim sa len nech neprsi ,v tom pripade nepojdeme ,nech neprechladnem ja a ani mala

lenkahrehusova
10. okt 2009

tak zatiaľ to ostáva na stredu o 15 - 16 na detskom ihrisku pri futbalovom štadióne 🙂

Sledujem predpoveď počasia a ak by bolo zamračené a pršalo, tak to preložíme na inokedy 🙂)))

gabuliik
10. okt 2009

Čaute baby. 😉
Dneska mám volný PC ,lebo je futbal.... tak keby tu niekto bol,môžeme pokecať.

vladkaz1
10. okt 2009

ja som tu ja mam tak isto vonlny PC pre ten isty dvovod ako ty 😀 ako moja mala v skolke?

gabuliik
10. okt 2009

Ajoj.Kukala som si poštu,tak meškám. 😀
No posledné dva dni boli vcelku v pohode.Ale v pondelok zas bude zle ... po víkende.
Inak dnes som prešla celé mesto a nezohnala som nič s mickey mousom alebo minnie.Ešte som nebola pod stĺpami a na prednádraží.Skúsim tam vybehnúť.Ked nič nebude,tak kúpim Kitty a bude.

vladkaz1
10. okt 2009

a co zhanas ? v tescu mali ja chcem bundu a nemozem zohnat to je hruza a nemam co nosit -- sak ja mam vsetko take odprdky ..

gabuliik
10. okt 2009

Monika chce buď tričko alebo mikinu.Tričko mali min.týžden v Tescu a sprostá som ho nezobrala.Išli sme tam včera a už som ho tam nenašla.Tak plakala chúďa moje.Rada by som jej ho kúpila ,ale ked ho nikde nemajú .....
Hmm,s tým nosením veci mi niečo hovor.Ja mám už všetko také staré,opotrebované,že až.Vždy kúpim niečo deckám a mne sa nič nepáči.Ale už som si povedala,že teraz budem na rade ja.Potrebujem tričká s dlhým rukávom a nejaké gate.Tak uvidím či niečo na seba nájdem,bo pre mna nič nevyrobili ako hovorí môj MM 😀 😝

timotej
10. okt 2009

čaute baby my sme boli s MM a Timkom dnes poobede v Maxe, bol škaredy den a vymyslela som že sa tam pôjdeme pohrať. Dali sme ho na ten vláčik a sedel jak 5 penazí a to som myslela že bude vyskakovať a plakať a jemu sa to páčilo. Tak išiel viac krát za sebou. Aj na tej helikoptére bol raz a bolo mu tam super to som ho tam nechcela dať že je maličký. Ozaj ked už hovoríte o nákupoch v Maxe sú parádne výpredaje v značkových obchodoch dokonca až 80 % ale letného tovaru. Ale tričká sa hodia celý rok.....

vladkaz1
10. okt 2009

no moja uplne ja , ja som pobehala cele mesto nic nasrata som bola jak pes .. nohavic mam dost ale potrebujem jesennu bundu doktorovi nemozem chodit v sustiakovej preboha ked bude prsat alebo v saku .. tych mam dost veru .. a potrebujem jesenne boty nizke bez opatku .. ale stilove .. ako ako cizmy ale len po clenok by som chcela abo take boxerky .. no nic som nevidela .. nic tu nemaju a ked maju tak priserne drahe .. a teraz som si aj ja povedala mala ma uz vsetko na zimu a my as nic tak sa pojde na nakup treniek ponozky a take veci .. malej len pancuchy uz chybaju aspon este 2 je 😝 teraz som jej kupila adidas boty na zimu .. take jesen zima pekne .. ale sede nevadi nemusi chodit cela ruzova a stale nieco bohaca ..

gabuliik
10. okt 2009

Hmm,naši už majú na zimu tiež dosť toho,akurát Monike sú malé topánky z min.roku ,tak jej musíme kúpiťA ešte by sa jej hodili jedny zateplené nohavice a rifle.O dva týždne má narodky,tak dúfam,že s niekto pochlapí a nebudem musieť všetko kupovať 😅 .Ale malý má dosť vecí.Hodne mi zostalo po malej,vtedy sme jej kupovali také neutrálne farby,takže malý vynosí.
Timi,aj my sme boli v Maxe,bola som si kukať topánky,ale nič....Čo už.Ale som nevedela,že tam hore je super obuv.Normálne tam mali super topánky pre deti a mali klembu.Takže už budem chodiť aj tam. 🙂

timotej
10. okt 2009

Ano aj ja som sa čudovala že tam hore mali dobré boty pre deti. Ale zimné som videla od nejakých 25-tiek. Malý má ešte 20-tku a má teraz dosť tenisiek čo podostával aj zdedil po bratrancovi. A ja som si minulý rok kupovala čizmy čo mali v akcii 1+1 zdarma v Maxe John Garfield takže mám aj 4 čižmy. Ale teraz čo nosím jesenné tak už mám také zodrané ale minule som kúpila nové takže vydržím do jari už.

gabuliik
10. okt 2009

Ja jesenné nemám vôbec a chodím furt v teniskách.Takže mám na to nervy,bo ked sa chcem obliecť nejako slušnejšie ,tak si nemám čo obuť.No a zimné by som tiež prijala, bo moje čižmy majú už 3roky.Ale nič im neni,len už by to chcelo zmenu. 😕

timotej
10. okt 2009

Gabu neboj deti ti vyrastú a potom začneš kupovať aj na seba. Teraz máš obdobie že sa od nich nemôžeš pohnúť. Ozaj gabu kde si robila pred materskou a zoberú ťa späť?

gabuliik
10. okt 2009

No robila som v jednej firme pomocnú účtovníčku,ale ostala som tehu a bola som v skúšobnej dobe takže ma prepustili.Takže si budem musieť hladať novú prácu. ☹ No neviem či v dnešnej dobe niečo zoženiem,bude to ťažké.Ale mám na to ešte skoro 2 roky,tak dúfam,že sa to zlepší.Len budem musieť hladať tak,aby som mohla deti vodiť do škôlky aj zo škôlky.MM robí na smeny,tak neviem ako to dopadne.

gabuliik
10. okt 2009

no idem spať.Tak dobrúúúúúúúúúúúú nôôôôôôôôôôôôcku 🙂

basado
11. okt 2009

ahojte. 🙂
poslušne sa hlůasim po dlhej dobe, začala som pracovat tak nemam ani čas sem nakuknut 😉
idem si vas prečítat 🙂

vladkaz1
11. okt 2009

cafte nikde nikto 😕 ? dnes je teda riadna kosa, 😝 isli sme nasim mala mala jesennu bundu ,museli sme ju ist prezliect do kabatu ,bola studena jak zmrzlina .. som zvedava co bude nosit v zime .. ale zas sedela v kociku .. a mne bola riadna kosa zajtra si musim ist kupit tu bundu, lebo zacalo byt uprsane pocko a ja nemam co na seba ,mala dostala novu autosedacku od nasich k narodkam este nema ale popredu, tak ak chcete kuk do albumu .. nebola najdrahsia tusim 2 tis . ale staci ,na to ze nemame auto a poziciavat si ju stale nechcem ..

gabuliik
11. okt 2009

Čaute baby.Som sem mrkla cez reklamu,čumím na superstar.
Dnes mám za sebou jeden nepríjemný zážitok.Musím sa vykecať,tak vam to tu napíšem.Okolo pol jednej som sa išla prejsť s deťmi,že aspon malý zaspí a zobrala som na vodítku aj našho hafana.Išli sme okolo potoka a že prejdeme cez LUX-to je miestna časť nových domov.Majú tam dvoch vlčiakov na stráženie,ktorí sú zatvorení v ohrade.Ale tentoraz jeden bol vonku.A vybehol na nás.Kusol nášho jazvečíka,ktorý nás bránil do stehna.Strašne som sa bála,začala som kričať.Decká som stiahla za seba a stála som zoči voči tomu psovi a čakala čo bude.Vybehli von ľudia ,ale nikto nič neurobil.Našťastie za nami išiel strážnik a zahnal ho.Ale ,že nebojte sa on vam neublíži,ja som si išiel nakúpiť a utiekol za mnou.Do mna 100 čertov,som na nho nakričala,že zavolám policajtov.Išla som domov,jemu sa neťažilo a dobehol ma a začal mi nadávať,že čo som tam robila,že to je súkromny majetok a tak.Ale aký súkromný majetok?Ved to je normálna ulica a bývajú tam ludia!Ten pes mohol zautočiť na hocikoho.A,že ked zavolám polišov aj tak si nepomôžem.Tak som ich zavolala.Spísali to,išli sa tam pozrieť a neviem čo urobia.
Taký strach som v živote nezažila.Keby ten strážnik nešiel,tak neviem čo by som urobila. ☹

macka7
11. okt 2009

no Gabi ja by som sa tiez zlakla a urcite by som sa zachovala ako ty ja sa strasne bojim psov a hlavne velkych ☹ ☹

gabuliik
11. okt 2009

No,ved aj ja.Len som mala strašný strach,aby neskočil po nás.Decká plakali,ja tiež,pri nohách sa mi tlačil náš pes a .... ešte teraz sa klepem.Mne bolo tak zle od žalúdka,že až.Som si povedala,že tadial už v živote nepôjdem a nenechám to len tak.Nech si tých psov lepšie zabezpečia.Zajtra pôjdem za majitelom a uvidím čo mi povie on.Ale hlavne som rada,že sa nám nič nestalo a ani hafanovi.Len trochu kríva a je vystrašený.No a čakám,či Monika nebude mať v noci nejakú traumu. ☹

jevel
12. okt 2009

ahojte

uf gabulik ja by som sa tam pos...la od strachu. ☹ . Ale keby som mala brániť svoje deti , tak toho psa rozkúšem v zuboch. Dobre si spravila, že si to nahlásila. Inak váš havino nemá chybu, že vás bránil 😵 😵 😵 😵 😵

macka7
12. okt 2009

caute zacali nam kurit huraaaa 🙂 🙂 🙂 Neznasam zimu a taketo hnusne pocasie jak je dnes a myslim ze uz ani dobre nebude 😖 ja chcem letooo ☹

macka7
12. okt 2009

jevel ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre