Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
13. okt 2009

nie zas jem ale iba kraviny ..ale varu nie nemozem sa prinutit a cibula maso mi smrdi fuj pred tym cibulu na vsetko mnam aj na rozok s pastiku teraz bleee

lenkahrehusova
14. okt 2009

Ahojte žienky 😉
Inak počasie je na prd ☹ stále fúka, raz prší a o chvíľu zase nie, ani neviem, či mám ísť von, alebo nie 😠 😠
Chcela som pre malú a samozrejme aj pred seba vymyslieť nejaký program, ale okrem plávania v TT nič nie je 😠
Lyongirl, dúfam,že sa Alexovi uľaví čím skôr 😉 držte sa 🙂
Tehulka, vyskúšaj sudocrem, možno pomôže 😉
Vladi, no veru, skús aspoň niečo zjesť, aby si vládala a mala silu 🙂
Gabi, super, že sa vám nič nestalo 🙂

lyongirl
14. okt 2009

Lenka díky, tak noc dopadla nad moje očakávania. síce do 23tej pár krát plakal a nebolo ho možné utíšiť, ale potom prespal celú noc, síce cestoval a kecal zo sna a zle sa mu dýchalo, ale nezobudil sa a neplakal, zato ja som bola hore pri každom šuchnutí...

lenkahrehusova
14. okt 2009

lyon dúfam, že túto noc zvládnete lepšie 🙂 držíme palčeky 🙂 a želáme skoré uzdravenie 🙂

lyzenka
14. okt 2009

Domi,

čoskoro sa uzdravte....Ajko je už prezmenu OK....no ja kašlem, beriem ATB....a ten vetrisko vonku ma fakt štve...aspoŇ nachvíľu by som s Ajkom vybehla von....no takéto počasie...to teda e-e. Veď nebol vonku už od piatka. 😒

lyongirl
14. okt 2009

ďakujeme baby 😉
veď si myslím, že to má chudáčik z počasia, minulý týždeň sme behali v tričkách a teraz toto...to neni normálne, no idem sa konečne naobedovať...

gabuliik
14. okt 2009

Čaute.MM a decká išli k svokrovcom ,tak mám chvílu čas. 😀
Vladi,to fakt ti smrdí cibula?To je náhoda jak šlak.Ja ked som bola tehu s malým,tak som ju nemohla ani cítiť.Ked som išla variť,tak to bol des.Napínalo ma na grc,tak som si normálne cez ústa dávala uterák.A ked bol MM doma,tak musel krájať on,aj osmážať.To sa nedalo.Držalo ma to asi 4,5mesiaca..... 😲

vladkaz1
14. okt 2009

cfate nasim drobcom prajem skore uzrdavenie 😵
gabi ano fakt je mi tak na grc z cibule strasny smrad to je ja ani varit nemozem .. moj ma post 😀 no vidis mozno bude chlapec hihi
Vonku je inaksia kosa moj ma dnes meniny rano sme boli v tescu nakupit 6 bombonier bral do prace .. Tatiany,v kauflande stala 89 mala a v tescu 53 sk tak sa nam oplatilo prejst .. zdalo sa mi to v kauflande drahe to zas budu baby v praci maskrtit .. vzdy bral chlebicky.. ale je ich 22 tak som vzdy robila karton chlebickou a teraz som si povedala ze sa mozem na to vykaslat kazdy nosi doma upecene zakusky tak moj nech zobere bonboniery .. 😝

gabuliik
14. okt 2009

Vladi,bodaj by bol 😀 ,ale len taký dobručky,nie taký čert ako náš 😀
A máš recht s tou bombišou.MM do práce nosí zas slané voloviny.Oni sa tak dohodli medzi sebou.Nakúpi chipsy,paličky,arašidy a také voloviny a je.

vladkaz1
14. okt 2009

boze ja som cista negramotna ked po sebe citam ,no nevadi 😅 😝
gabi ved aj ja som mojemu vravela nech vezme slane a on tam ma skorej stare baby take starsie no a ze oni si velice pochutia na bombonierach .. ale zas na druhu stranu stale nieco kto by im stacil ? Stale sa skladaju na nejaky sviatok pre niekoho na dar a stale nieco uz mu za to nadavam ale ono sa to nezda lebo ich je moc ..a rodia sa u nich aj deti jak na pase 😀 tak sa vzdy skladaju ,to mi nevadi ..

gabuliik
14. okt 2009

že jak na páse 😀 😀 😀 za chvilu k nim budeš patriť aj ty. 😀

tehulka4
14. okt 2009

caute maminky..
dakujeme za rady, repik sa chystame odskusat, imazol a sudocrem uz mame odskusany,a le prd pomaha..este som chcela skusit od aventu mast na zapareniny, len som ju hore v lekarni nezohnala, a uz sa mi v takom pocku nechcelo behat..

vladi, inak aj ja, ked som cakala maleho tak prve 3-4 mesaice som varene, maso a cibulu tiez nemusela..grcala som z toho ako blazon a takisto mi vadili aj banany, tak mozno to bude ozaj chlaec...:_D

no nic, triafa ma z toho pocka..maly dnes pfredrichmoril cez obed 3 hodiny, poobede ho uz nedam a pojde spat skor..idem nieco pozehlit nech sem este potom nakuknem..

lyongirl
14. okt 2009

ja mám 2 chalanov a cibuľa mi nevadila 😀 😀 😀 ale samozrejme ti ho želám... 😉
mne bolo prvé 4 mesiace na grc zo všetkého pri obidvoch 😝 , som myslela, že dušu vypustím, tak mi bolo, kto to nezažije, nepochopí...

vladkaz1
14. okt 2009

no tak je teraz men asi uz mam doel 2 kila dufam ze viecej uz dole nepojdem pri malej som isla 7 dem ale som bola aj v nemocnici ved vies na infuzkach ..
Noa kamoska mi tlacila do hlavy ze pri chlapcoch sa nevracia .. to je aka hlupost nie? .. mne je to jedno baby ci chalan alebi baba nech sme zdravi ..a nech je vsetko oki t skor moj furt spekuluje chlapec chlapec .. no boze taky je moj MM .. 😀

lyongirl
14. okt 2009

Vladi takí sú chlapi, aj môj nedá dopustiť na chalanov a aj pri druhom bol pyšný ako páv, že zase spravil chlapa...
baby ja som hotová, celý deň doma sama, už ma poráža, nuda, nosenie na rukách, žiadna poriadna zábava, iba makačka a že materská DOVOLENKA 😠 😠 😠 a ktovie kedy MM príde 😠

vladkaz1
14. okt 2009

No mas toho dost veru nezavidim ,ale aj mna to o nedlho caka to iste ,, ze? 😝 moj ide etse aj v sobotu ale aspon zarobi mi na cizmy 😀 mozem si ist kupit mi povedal .. ja by som normalne dnes zniesla zimnu bundu 😔

gabuliik
14. okt 2009

Ze pri chalanoch sa negrcá?A to kto povedal?Ja som grcala odušu.Niečo hrozné.A ked som negrcala,tak ma len napínalo.No des. 😝
Vladi,tú zimnú by som zniesla aj ja.Deckám som ju už obliekla.Zajtra idem MOnike kúpiť zimné topánky.Tak som zvedavá,že čo kúpim. 😒

Lyon,nezávidím to ,že si celé dni sama.Viem ako ti je ,pretože dosť často sa to stáva aj mne a je to na nervy!

bubadlo27
14. okt 2009

cavte, to pocasie je strasne, ja by som s nimi aj von vybehla, ale sak mi ich odfukne 😀
bola som poobede zaniest veci na tej burze, no uvidime boli sme tam o piatej mala som poradove cislo 113 tak som zvedava ci sa aj nieco preda, veci milion , aj velmi pekne, ale ja sa tam zajtra nemam ako dostat a vecer to bude uz urcite prebrate 😀, inak som sa tam skoro rozrevala ked som im tam tie veci nechavala 😀 😀

gabuliik
14. okt 2009

Bubi,neber to tragicky. 😀 Ja som rada,ked sa niečoho zbavím,aspon môžem potom dokupovať nové veci.Aj teraz som hádzala inzeráty. 🙂

bubadlo27
14. okt 2009

😀 gabi ja viem, ale tazko je to ked sa na tie pidi veci pozries a spomenies 😉 🙂
ale vsak uvidime, aspon budu peniazky na nove 😀
najlepsie je ze si beru 15 % z predajnej ceny, co je podla mna dost, a este aj za kazdu nepredanu vec 3 centy, tak sa MM smial, ze ci nebudeme este aj platit 😀

bubadlo27
14. okt 2009

prave som odoslala 11 000 prispevok 😉 😀

vladkaz1
14. okt 2009

Bubi ved som ti to pisala ze si mas nadhodit ze platis nieco s predaja .. 😝

gabuliik
14. okt 2009

No ved to ,preto ja na tie burzy nechodím 🙂 . Dávam to na net a čakám v teple doma. 😀

stankatt
14. okt 2009

cafte. to pocko ma ser...... ma porazi doma.... keby aspon nefucalo ja slak 😠

a vsetci sa pekne uzdravte 😉

bubadlo27
14. okt 2009

sak ja viem, ale ked napr, som mala vajicko a este aj mam stale na inzerate a nikdo nic a uz ho predavam za trapnych 45 eur, ta teta sa aj cudovala, ked ho prijimala, lebo fakt vyzera ako nove, som ho oprala, ale co ked vsetkeho je vsade plna r.. 😀
a vela som popredavala aj cez net, len sa mi potom nechcelo trepat s dvomi detmi a balikmi na postu a vsetky to chceli poslat na dobierku, no des 😀 😀 😀

gabuliik
14. okt 2009

Čau Stanka!Si tu spomínala,že ste boli na očkovaní,to ako 14mesační?Lebo my ideme v pondelok,tak sa teším ako bude vyvádzať. 😝

Bubi,ja to zatial cez net skúšam v malom.Zatial som predala len perinku a ohrádku.Včera a dnes som hodila nejaké veci a uvidím.Ked to nepredám,tak to dám asi na charitu alebo čo.Lebo to nemám kde skladovať.

stankatt
14. okt 2009

ahoj Gabi, ano po 14 mesiaci sa ockuje do ramena, a tato by nemala bolet a ani po nej nebyvaju nijake horucky a pod. ale mala aj tak plakala, kej jej ju pichali. a teraz ideme az ako 25 mesacny 😉

bubadlo27
14. okt 2009

no keby si vedela, este kolko mam takych uplne malinkych veci, co je mi luto predat a potom takych, co som nieco podostavala a to sa urcite nepreda.
keby som vedela, mali tam aj taky mech ze zadarmo, mohla som to tam vsetko dat a bude pokoj 😉
inak sa mi vacsinou predali znackove veci, ako tenisky, tricka, supravy, overaly 🙂 postielku cestovnu som cez znamu, aj prebalovaci pult, vanicku, ale najvacsia sranda bola s balenim behaku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
14. okt 2009

jaj baby ja som popredavala teda vela .. ale veci mam vela len kocik budeme musiet kupit to je zaklad vsetko mame ..chvalabohu ze som to lehatko este nepredala a chcela som teraz sa nam hodi .. ja zas na burzu nic nenesiem radsej cez net .. ved vonku sme stale tak je najmensie zast na most na postu a poslat balik

gabuliik
14. okt 2009

No tak dúfam,že ho to nebude bolieť,lebo Andrejko je nevyspytatelný.Moniku,ked očkovali ,tak bola v pohode.Inak dnes mi spal cez obed iba polhodku!Skoro ma šlahlo.Ale nie svojou vinou.Zobudila mi ho svokra 😠

No tak behák mám ešte v posteli.Ale predať ho nepredám,lebo je v katastrofálnom stave.To už iba do kontajnera 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre