Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
18. okt 2009

Bubi,toto som povedala aj ja môjmu MM.On tvrdí,že vypadne Paulína.Tak uvidíme.A hrozne sa mi páčila tá Šenková a Dominika Stará.To bol fantastický výkon.

lulinak
18. okt 2009

čaute,
Gabi a na aké očkovanie ideš?MM ide zajtra ráno s Miškou na krv na imunologiu a chcem s nimi ísť aj na očkovanie pred obedom proti chrípke.

Dnes spievali baby super,lepšie ako včera chalani.

bubadlo27
18. okt 2009

jezis ta leona spieva ako pani spevacka, krasny hlas 😉 ja dominiku nejako nemusim, sice spieva profesionalne ale nieco mi na nej vadi ☹
a namyslene mi pride Karolina, tak pokrytecky sa aj tvari 😒

vladkaz1
19. okt 2009

cafte a co s tym stretkom? 😀

lenkahrehusova
19. okt 2009

ahojte 🙂
Vladi, dnes je vonku celkom fajn 🙂 tak neviem, asi by to dnes bolo dosť narýchlo 🙂
Od zajtra hlásia zase pršať a až budúci týždeň sa má vyčasiť 😉

Ako chcete........ môžeme aj dnes.......

vladkaz1
19. okt 2009

dnes nestiham ☹

lenkahrehusova
19. okt 2009

Stretneme sa budúci týždeň 🙂 ešte bližšie upresním deň, záleží podľa počasia 🙂

lyzenka
19. okt 2009

brr-brr, skoro sme tam zamrzli.....sme neboli týždeň vonku, tak teda poriadny rozdiel... 🤐 tiež musím Ajuldovi kúpiť topane....len kde, že?

Domi, som Ti velice radila Max, som tam bola kuk - a od 25-ťky a vyššie mali .....síce jedny 25-ky by Ajovi boli asi dobré....len treba mu to asi vyskúšať......teda, bude treba. Má len jesenné bez vyteplenia.....a to je málo. A dostal 25-ky po bratrancovi také s vyteplením...no tie sú mu zas veľké.......hrúza.....

idem žehliť 😖 papa

macka7
19. okt 2009

caute tak dnes som spravila vodicak huraaaa 😀

vladkaz1
19. okt 2009

macka gratulujeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 super sikovna si

bubadlo27
19. okt 2009

aj my gratulujeme 😉
sa mi zdalo ze som dnes zahliadka stanku na poliklinike 😉 🙂

bubadlo27
19. okt 2009

zahliadla 😉 😀

lyongirl
19. okt 2009

aj my gratulujeme, len začni jazdiť, lebo ja vodičák mám a nič z toho, už by som sa asi bála jazdiť...

dnes som bola v 3 obuvách a nič ☹ ☹ ☹ , snáď v stredu, keď bude MM doma niečo pobeháme a kúpime. Alexko chodí chudáčik von v klasických teniskách a myslím si, že už je na také zima, veď ráno a večer býva 6 st.

stankatt
19. okt 2009

ahojte, nejak vas nestiham....
Bubi moze byt🙂
Maci si sikulka.... a huraaaa na vyyyyylet 😀

lulinak
19. okt 2009

Čaute,
gratulujem k vodičáku,ja by som nemohla ja sa strašne lepím 😒 ,

Dajte typ na topánočky ja chcem ísť zajtra,ale neviem ako budem stíhať,lebo pred obedom musím byť u doktorky na očkovaní

Miška chúďa dnes absolvovala aj krv a aj očkovanie,pri krvi plakala a pri očkovaní ani nemukla,možno preto že bola očkovaná svojou doktorkou a krv jej brali na imunológii a tam sa nehrajú.Malinká a to s ňou bol MM,tak ja som pri tom nebola.ale zvládli to parádne.No a Lili pojde zajtra,lebo nemali očkovačku,tak ju objednali.

lenkahrehusova
20. okt 2009

Macka gratulujm k vodičáku 🙂)))
veľa šťastných kilometrov 🙂)))

Lulinak, očkovanie nemám rada ani ja 🙂 Miška je šikulka, zvládla to super 🙂
Aj ja už malej dávam čižmičky. Už sa dobre ochladilo. Včera sme boli vonku a bolo super, aspoň svietilo slniečko.

lyongirl
20. okt 2009

čaute 😉

tehulka4
20. okt 2009

caute maminecky..nejak vas v poslednej dobe nestiham sledovat, dost malo sa dosavam ku pc, aj napriek tomu e je zapnuty furt..zasa sme v sobotu vytapali susedov, tak dnes cakam na chlapa ze mi to prixde kuknut a urobit..povedal, ze dnes alebo zajtra a ma ma za pol hodku zavolat..ide ma tzrafit, elbo ani prat ani nic as mi doma neda robit..dnes sme boli doobeda v este, na poste a v dm, je teda fajna kosa..v nedelu sa chystam aj aj na nkupy do rakuska, tak uvidime co sa mi zadari pokupit..maly je posledne 2 tyzdne nejaky divny, strasne malinko mi papa a to co zje je bud uuplne rozmixovane na halducko alebo iba ovocne vyzivy..baby, uz som z toho zufala..neviem ci su to zuby alebo co..stale si myslim, ze siu to apsi zuby, lebo on je inak v pohode, sem tam ma zvysenu teplotui ale inak mu nic neni..este chcem skusit mu davat nejake kupovane vyzdivy ze co neni nejako prejedeny domacou starovou ked ma furt dokola to iste a ak to bude bezo zmeny, ideme dokine..a ten moj zlomeny prst boli ako svina..

lyzenka
20. okt 2009

tehu,

kúp tie hipky alebo čo, je to lepšie a ak mu idú zúbky....tak naozaj je to lepšie...tiež sme to mali....dlho dlho jedol iba také kašovité ........dokonca aj teraz mu niekedy vadí mäso, sa normálne s tým drhne!! a napína ho to.

vladkaz1
20. okt 2009

cafte snehule mam doma su pekne ale som napalena jak pes balik mi uskladnili akoze som mala este platit ale bola to chyba postarky a este k tomu som ablik prevzala otvoreny chapete? ja uz nemam slov idem pisat staznost na postu to neni normalne 😝

lyongirl
20. okt 2009

my sme dnes kúpili u Baťu takéto topky

http://www.bata.sk/artikel/80689

sú zvnútra trochu zateplené, takže na také jesenné a zimné nad nulou a bez snehu počasie sú super. Ešte niečo zimné a budeme vybavený 😉
Ináč na Baťa stránke majú perfiš výber, čo o predajni sa povedať nedá... 😠

lulinak
20. okt 2009

Ahoj.Ja chcem ísť zajtra baťovi,to čo majú na stránke tam neni?Lebo som akurát pozerala že tam majú super zimné,aspoň na pohľad sa zdajú.

jedlicka99
20. okt 2009

Ahojte Maminky. Chcela by som sa vas spytat ci neviete o dakej dobrej a cenovo vyhodnej predajni s oblecenim pre babetka a kojeneckymi potrebami v Trnave...dakujeeem 🙂

timotej
20. okt 2009

Jedlička najlepšie cenovo výhodné veci sú v Tescu. A hlavne sú kvalitné.

lyongirl
21. okt 2009

lulinak - majú tam ako čo...ja som pozerala stránku až potom, čo som topky kúpila a veru na stránke je toho oveľa, oveľa viac, dievčenské neviem, tie som nepozerala, ale mám pocit, že chlapč. bolo viac na výber

jedlička aj ja sa pridávam k Tescu, dobrá kvalita za super cenu 😉

lulinak
21. okt 2009

lyongirl,ďakujem,ale asi dnes nepôjdem.Lili má horúčky zo včerajšej očkovačky ,od večera non-stop v horúčkach pod najmenej mala ráno 37,8 inak nad 38 až 39,1.A to som mala dnes ísť aj na ušné a na kožné.Teraz zaspala,chodí spinkávať až okolo obeda,no hotová bola a aké očká chudátko mala ☹ .

Ja som podľa tej baťovej stránky vybrala troje čižmičky,len či budú mať aspoň jedny.Fakt včera sme behali doobeda,aj poobede a nič malé nemajú.Ale nebola som ani na prednádraží v obuvi hore,aj tam som chcela ísť,len už bolo veľa hodín.A ešte ten baťa mi ostáva.V maxe nič malé pre Lili nemali a keď som sa opýtala či dostanú tak mi nevedela predavačka ani povedať,či im prídu a či budú aj menšie, že ani tie čo som chcela mali najmenšie 24 im nemali prísť- parádne strašne sa mi páčili a mali aj protišmykovú pätu,také to kovové asi viete čo myslím 🙂

V Tescu aj ja nakupujem a občas aj v Lidli,aj tam majú dobré a kvalitné veci.

tehulka4
21. okt 2009

ahojte maminecky...nejak sa toho na mna vali a vali..stale mi je zle a toci sa mi hlava...neviem z coho to moze byt ale uz to trva asi tyzden a pol...asi behnem k dokine, ale neviem kedy, lebo mm je cely den v robote a pride az vcer a nema mi kto povarovat oliverka...s nohou som mala ist tiez dnes na kontrolu no nic, chlap co nam mal prist opravit vanu tak mi nedviha mobil, maly je dnes jak 100certov a ja som nejaka nervozna a podrazdena...a vsetko mi avdi a prekaza..este aj to pocasie nenio bohvie co.. 😠

lenkahrehusova
21. okt 2009

ahojte 😉
tehulka, tak dúfam, že sa ti polepší a prestane ti byť zle 😉 Lulinak aj Lianke želám nech horúčky prejdu 😉
Ja sa práve chystám von. Ešte kým počasie dovolí 😉

anesim
21. okt 2009

Dnes som videla celkom pekné malé topánky v obuvi na Hlavnej, ako je CSOB , tak zozadu, ale aké mali najmenšie tak neviem, 😉

vladkaz1
21. okt 2009

Dnes dostali u Batu novy tovar a velmi pekny ,segra kupila hned zimne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre