Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
23. okt 2009

caute maminecky..

lyz, uprimnu sustrast..aspon takto dodatocne..

vladi, si sikulka, takto vsetko zvladat aj s tymi rannymi nevolnostami..🙂

babi, aj my dnes soplime cely den od rana..iba voda mu tecie z nosika a odsavat ani za panajana, vzdy huci jak tur..a musim sa vam pochvalit od vcera zacal sam chodit..je to este take roztrasene ale uz mi celkom pekne kusky prejde..a vyzera ze ho to straaaaaasne bavi, lebo by furt len chodil..😀

stankatt
23. okt 2009

ahojte 🙂
lyz uprimnu sustrast...

tehu a uz sa nezastaviiiiiiiiiii. mala vkuse beha.... spi raz za den a aj to 1 hodinu a hotovo...

macka7
23. okt 2009

ahojky
Lyz uprinmu sustrast ☹

tehulka4
23. okt 2009

stani, ty kokos...ani mne uz nie vzdy chce spat aj poobede...ale sak to osm v jednom kole furt, a ze co som taka unavena..padne vecer 22:00 a ja som total brutal KO... 😀

lulinak
23. okt 2009

Timotej,to je asi zo zúbkov,aj naše mali pri zúbkoch soplíky,dokonca aj teraz má asi zo zúbkov lebo včera totál jej vyletovali a dnes už nie, len jej stekali sem-tam.Tak si myslím že sú to zuby a aj teplota býva taká zvýšená.

timotej
23. okt 2009

Ahojte aj náš malý dnes spravil dva krôčky sám už sa začína púšťať až mi je do plaču od radosti. Ale pred spaním mal zas teplotu 39. a len riedka voda z nosa. Mrnčal, mrnčal a potom sa vykakal a zaspal jak dudek. Idú mu horné zúbky má to strašne napuchnuté. Dúfam že noc bude kludná. Ale je straaaašne zlatý. Tehu gratulujeme k chodeniu dúfam že aj u nás to čoskoro príde. Dnes sa malý varoval a ja som behala po meste celé doobedie jaká volnosť. Musím sa pochváliť že som si kúpila prsten k narodkám.

marcelkatt
23. okt 2009

Ahooojte🙂 dlhšie som tu nebola veru. Boli sme v PD, potom erik chorý ☹
Tento víkend mám u nás švagrinku so synčekom, tak sa teším, lebo u nás bola naposledy v apríly...
V nedeľu ideme do športovej haly na výstavu plazov či čo tam má byť... Nech majú deti zážitok.

vladkaz1
24. okt 2009

Ahojte akoze dnes nikde nik?????
Macka jak bolo? 🙂

gabuliik
24. okt 2009

Čaute.Ja teraz len na skok,deti sú vo vani a MM ich stráži.Dnes sme mali gratulantov,Monika má 4ročiky.Torta vcelku chutila.Na to,že som to robila 1x tak bola v poho.Potom hodím foto.papa

basado
24. okt 2009

ahojte, tak ja zas len na chvílku.
lyz, aj odomna uprímnu sustrast ☹
vladka neviete pohlavie či ani nechcete vediet?
naš sebastian ma v hrdle bacila, tak sa liečime babka je s ním doma 🙂
boli sme pozriet v arkadii, bola tak oslava 3 narodenin,

vladkaz1
24. okt 2009

Gabi srdecne gratulujeme malej 😵 😵
my sme boli u starej babky adedka mala dostala k 2 rokom od nich zlatu retiazku a srdiecko ,vazia si ju som rada ale nedam jej ju bojim sa ze si ju roztrhne nie? aby mala na nich pamiatku ked bude vacsia a bude si davat poroz na veci inak je nadherna 🙂

basado
24. okt 2009

gabulík prajem všetko najlepšie Monike 🙂 🙂 🙂

stankatt
24. okt 2009

Gabi Monike vsetko najlepsie 🙂 dnes ma aj mm narodky 🙂)))

bubadlo27
24. okt 2009

🙂 cavte, ja som bola od vcera u nasich v DK, aj sme tam s krpcami spali, lebo MM bol stahovat svokrovcov 😀
a deti som nechala spat aj dnes u mamy, my ideme totiz zajtra skoro rano do Katowic, objednat nabytok do detskej izby 😉

Monike vsetko naj k narodeninam 🙂
aj Stankinemu MM 🙂 🙂 🙂 🙂

marcelkatt
24. okt 2009

Vladka, hneď ako sa vrátime z PD sa ozvem. Myslím osobne. Notebook si vezmem samozrejme a v kontakte budeme. Lucke pusinku a drž palečky, nech Erika prejde to "cicikovské" obdobie. V poslednej dobe chce iba mňa. Dokonca aj Robka odmieta niekedy. Mrzí ma to, lebo sa mu obaja venujeme v rámci možností.
Potrebuje súrodenca už zrejme a byť častejšie medzi detičkami. No najradšej je medzi staršími deťmi. So Stankom sa vobec nehádajú o hračky, dokonca mu sám svoje ponúkne. Ale snáď to prejde.
Najednej strane sa teším, z úspechov- od 19 mesiaca úplne bez plienok, od 22 bez dudky, celkom pekne rozpráva... No na strane druhej je moc tvrdohlavý, odvráva už, a snaží sa presadzovať svoje a ak to nedosiahne plače, alebo si sadne na zem a urazí sa.
Viem, že deti nie sú vždy dobré anjeliky a majú aj blbé dni, no trápi ma to, neviem kde robím chybu. 😒

Gabi- Monike prajem všetko najlepšie k narodeninkám aj ja samozrejme!!!
Vladka- Lucka dostala fakt vzácny darček a myslím, že si sa rozhodla správne jej retiazku odložiť, keď bude staršia.
Timotej- ako malinký? Ešte má teplotu?

Maminky, prajem Vám peknú nedeľu, snáď nebude upršaná a moc chladná. Detičkám želám nech sú zdravučké a všetkým maminkám prajem nech si oddýchnu ak môžu a venujú aspoň hodinku len pre seba. Ahoooojte, dobrú nôcku. M.

timotej
25. okt 2009

Ahojte, Marcelka to je zvláštne Timi mal teplotu len v noci ani večer ani ráno nič len v noci mu stúpala dala som mu sirupček a tak sa potil že som ho zas prezliekala. Dnes zatial nič. Ale on je taký živý, myslím že to budú tie zúbky na 100 percent. Lebo má len dva dolné zatial. NIč nechce jesť len tekuté ale len trochu paličky ktoré zbožnoval odmieta, už aby to prešlo.

stankatt
25. okt 2009

ahojte 🙂 dneska bolo ale nadherne 😉

marcelkatt
25. okt 2009

No asi timkovi fakt tie zúbky.. ☹
ale lepšie ako by mal byť choručký... No dnes bolo kráásne veru, doobeda sme boli v športovej hale pozrieť tú výstavu hadov, korytnmačiek, krokodýlov a pavúkov. Erik bol unesený, vôbec nevymýšľal a všetko chcel vidieť. No vstupné teda dosť, dospelý 9€ a deti nad 3 roky 6€. Uf... No a čo ma naštvalo, tak tam zneužívali situáciu, už to že drahé vstupné, tak príplatok za fotoaparát 2€, popkorn malý 2€ a hračky pre deti-od 3€ vyššie.
Nie som nejaká neprajná, ale zdalo sa mi to fakt nejak moc.
Večer sme prišli do Prievidzre k dedkovi (môjmu ockovi) a ostaneme do nedele, tak si Erik užije deduška a dedko vnúčika. Erik je najmladší vnuk, no ocino nerobí rozdiely, rozdal by sa fakt každému z nich.

lyongirl
26. okt 2009

ahojte 😉

marcelkatt
26. okt 2009

Dobré ránko všetkým🙂

marcelkatt
26. okt 2009

No my ideme na prechádzku, potrebujem ísť do Hyperky kúpiť um mliečko... Už nám došlo. Tak zatiaľ ahojte všetky, hlavne pozdravujeme Vladku a jej milovanú princezničku Lucku. 😉

lyongirl
26. okt 2009

aj my sme sa boli vyvenčiť 😀 na pošte na balíkovom. Prídem tam a občiansky nikde, tak samozrejme volám MM, že kde ho mám, on o ničom nevie, ale jasné, že ho mal on, Ak ho nemám v peňaženke ja, tak ho má iba on...musel mi ho priniesť.

gabuliik
26. okt 2009

Baby kde ste? 😕
Ja mám Moniku doma.Má hrozný kašel,tak som ju odhlásila na celý týžden zo škôlky.No a od dnes kašle aj malý. ☹ Ale tie ich kašle sú hrozné.Také tuberácke,vykašliavacie.No des.Uvidím čo bude v noci a zajtra.

lyongirl
26. okt 2009

ja som tu na skok, nejak som KO, dnes deti vstávali podľa starého času, čiže podľa nového o 6tej a bolo toho na mňa dosť 😀
kašle sú potvora, hrozné, keď deti chytajú choroby, je to na nervy ☹ 😠

bubadlo27
26. okt 2009

🙂 🙂 ahojte,
aj my vstavame skoro, ale o pol piatej 😠 , som zvedava kedy sa to upravi 🙂
a chcem vam povedat, ze Matko ma konecne prvy zub 😀 😀 😀 😀 😀

lyongirl
26. okt 2009

gratulujeme k zubu, to má poriadne neskoro...
U Riška to vyzerá tiež, že tak skoro mať nebude 😀 , ale nakoľko kojím, tak mi to vôbec, ale vôbec nevadí... 😀

lulinak
26. okt 2009

Čaves baby.

Gabi,gratulujem Monike k narodeninám,hlavne nech je zdravá a potom je aj šťastie 😀 ,lásky má určite dosť. 🙂
Želám drobcom skoré uzdraveni a nech nemajú horúčky.Dúfam že nebudeš mať až tak hroznú noc. 😉

Bubadlo,aj Matkovi gratulujem samozrejme k prvému zúbku a nech ich má čím skôr vonku,lebo nám sa ťažko tlačia von 😒 .

A ešte aj drobcom gratulujem k prvým krôčkom,len tak ďalej nech si mamini pobehajú 🙂 .

lenkahrehusova
26. okt 2009

Ahojte žienky 🙂
My sme mali dnes pohodový deň, až na tie zúbky. Toľko plaču. Chúďa malá teraz večer ledva zaspala.
Poobede sme boli vonku. Dnes bolo dosť teplo. Taký pekný čas.
Želáme skoré uzdravenie choručkým 😉
A k prvému zúbku tiež gratulujeme - nech to ide takto pekne ďalej 😉
Monike želáme všetko naj, naj, naj.......😉

Nezabudnite v stredu na stretko 🙂
Ak to vyhovuje 😉 teším sa 😉

vladkaz1
27. okt 2009

leni este mi to prosim v ten den pripomen a cas aby som nezabudla oki? 🙂

lenkahrehusova
27. okt 2009

OK, Vladi 😉

STRETKO:
zajtra - stredu, okolo 15 - 16 na detskom ihrisku oproti futb.štadiónu 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre