Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
5. jan 2007

uz bsom tu..stihla som zas zjest svoju dennu davku kuracej polefky....muzicek siel do ba,deti behaju von...a idem sa pokusit vypit v klude kavu....

melory
autor
5. jan 2007

ja uz mam vypitu a v takom klude som to zvladla.

melory
autor
5. jan 2007

ja som dnes uvarila polievku a to jesetko co som dnes pre tuto domacnost urobila, mam proste oddych a vecer idem do tesca na ovocie. urobim si k tomu vylet.

bubaczik
5. jan 2007

tak ja som varila dve chody a ani hrnce mi nestacili vychladnut,a uz tam nic nebolo....mam doma ludozrutov 😀 😀

bubaczik
6. jan 2007

😝

bubaczik
6. jan 2007

mel no uz soom si vybrala kocik,tak neviem,ci ho v tt zozeniem..ale este mam casu,pri najhorsom sa kupi cez internet..aj ked mam z toho obavy...objednala som cez net zavinovacku,predom ju zaplatili,tak som velmi zvedava,ako to dopadne...aspon to otestujem.a ak to bude fungovat podla mojich predstav tak ani do obchodu nemusim lozit...nemam dobre skusenosti s predavackami v tt...

melory
autor
6. jan 2007

ja mam kocik po hugovi, ale hned by som si kupila novy, to mi ver.
podla mna je internet obchod v pohode, aj ked ja by som chcela najprv drzat v ruke az potom kupovat. ale moj mi tiez doniesol brat z rakuska, ze na, tento som kupil.

melory
autor
6. jan 2007

dnes sme boli na prechadzke peso do kamenaca a pekne sme zmokli a zablatili sa 🙄

bubaczik
6. jan 2007

tak tz si turistka...ja som rada ze mam tento den za sebou,ledva som ho prezila...v noci ma chztila zimnica,rano som stravila hlavou v zachode...a pokracujem do teraz...uz to dufam aj prestane,lebo uz ma to nebavi...bude chlapec....

melory
autor
6. jan 2007

ahoj bubaczik, nemas crevnu chripku? lebo je jej dost veru. ako vies ze bude chlapec? mas zistene? ci preto, ze vracias?

palvinka
6. jan 2007

ahojte, ste sa pekne rozpísali 🙂, konečne som sa dostala k tým fotkám a už som urobila nový album, tak môžte kuknúť foto našej bábiky 😉.

bubaczik
6. jan 2007

ahoj nemam ziadnucrevnu chripku...to som raz mala a vyzeralo to inak...horsie....a ci to bude chlapec to som si len typla,aj pri petovi mi bolo zle..ale az tak nie...

mitinka
6. jan 2007

caute baby ja pri malej som nevedela ze som vobec tehu kramy som mala az do 5mesiaca az som zistila ze moc mi raste brucho 😀 tak potom som isla a tu je 😀

melory
autor
7. jan 2007

tak to je goool mitinka

bubaczik
7. jan 2007

ja mam kamosku,ktora porodila v januari,kojila dceru,menzes nemala,sak naco,a nakoniec zistila ze citi pohyby tak sla k lekarovi a bola v 5mesiaci...a do roka mala dcery dve...ja by som si to hodila...

melory
autor
8. jan 2007

bubaczik ja idem na poradnu 24.1. a tam pozriem kedy sa da ist na obhliadku do porodnice, ale je to urcite prvy tyzden v mesiaci, ale iba jeden den a neviem ktory. sla by si sa somnou pozriet?

bubaczik
8. jan 2007

sla by som,aj ked sa budem citit ako vv muzeu...uvidim,ako sa budem citit..vcera som presla do maxu a spat,a uz som musela len lezat...ja ledva chodim..maly ako v skolke..ten moj utekal 😀 a mal cely vojensky arzenal pri sebe..som zvedava co mu na to povedia ucitelky 😀

melory
autor
8. jan 2007

ja som zas presla vcera 5 hodin po obchodoch a mala som dost, ale cudovala som sa ako som to zvladla.
ja som bola tiez v maxe kupila som hugovi v kenvele nohavice za 300,-sk, boli zlacnene, take frajerske.
a samozrejme vlacik, lietadlo a bager sme neobisli.
hugo prisiel do skolky a hned sa zacal hral, a prislo k nemu dievcatko a uz vyzvedala, ako sa vola a tak, no sranda, prva napadnicka.

bubaczik
8. jan 2007

tak to aby si neskor chodila smetlou do skolky...budes odhanat buduce nevesty 😀 a co si preboha robila 5hod v obchode?mna by slak trafil...ja som asi divna,ale ja to neznasam..ja ked mam ist do tesca,tak sa na to musim psych.pripravit... 😢

melory
autor
8. jan 2007

obehli sme arcadiu kvoli zlavam, lebo muz chcel nohavice, potom sme pokracovali v tescu v galerii a do samotneho teska, dalej do najelektro , lebo muz mi chce kupit umyvacku riadu, tak sme boli kukat rozmery. a nakoniec sme zakotvili v maxe a tam si aj kupil dvoje nohavice a jedny hugo...mohli sme tam ist hned.

bubaczik
8. jan 2007

ja mam dnes uz konecne ticho v byte,rano vsetci zmizli,hura 😀 aj den by bol idealny,keby som si rano nezablokovala ucet z banky na nete...pojdem kuknut kartu a aj ked tu zablokovali,tak mozem ist do ba,odblokovat ucet.. 😠

bubaczik
8. jan 2007

a umyvacku ti kupil,ja ju mam zabalenu u svokry..neni cas a miesto..ale ak sa prestahujem z tejto unimobunky tak ju tam dam...

melory
autor
8. jan 2007

jaaaj no to su neprijemnosti 😒
inac ja tiez neviem co skor a tak radsej sedim za PC ale od zajtra sa uz ucim na vodicak, ale teraz to nejde, mam plnu hlavu co robi hugo v tej skolke.

bubaczik
8. jan 2007

a neboj,ani si na teba nespomenie..ja lezim v posteli,notebook mam este zatial na pupku,som zvedava do kedy to takto budem moct realizovat..muz uz doniesol aj druhy deckam,tak tento som privatizovala...v maxe v dracikovi maju babetkovske veci,zbadala si?muzovi som kazala nech sa cestou zastavi,a nech krasne cvakne..mam to tam odlozene..stale mi vravi,ze chodi do roboty kvoli kociaru,tak som si vybrala taky za 20tis...ale ani necekol...

melory
autor
8. jan 2007

ja zas tu umyvacku som do neho tlacila, kocar vydrzi co mam , ale tie riady mi pekne idu na nervy. ved musim pockat, kym mi donesu vecicky po hugovi, lebo ich mam u mamy v kremnici a potriedim ich a budem vidiet co mi chyba a co potrebujem ruzove.

bubaczik
8. jan 2007

no a predstav si kolko riadu mam asi ja kazdy den..co den,v jednom kuse len riady umyvam..bo u mna ma kazdy lave ruky a nesu schopny za sebou ani pohar umyt...uz ich strasim,ze pojdem do nemocnici a zhniju tu..uz ma to tiez fakt nebavi...sluzka na cely uvazok..a gratis...

bubaczik
8. jan 2007

a kukla si sa uz na mojich skratkov?

melory
autor
8. jan 2007

ved prave preto, a teraz cez sviatky to videl muz, ze som stale v umyvadle s rukami, tak uznal, a svagor mu dohovoril, ze by mal mi pomoct s riadmi alebo kupit umyvacku, a on ze o.k. taka som stastne...ale zmesti sa nam len polovicna, ale radej ju zapnem dva krat za den ako umyvat rukami.

bubaczik
8. jan 2007

a to je aka polovicna?

melory
autor
8. jan 2007

kukala som aj teba aj deti, emma je nadherna...a teba nepoznam, alebo som ta nespoznala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre