Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
21. nov 2009

Moja,a myslíš,že ja som sa toho chytila? 😀 😀 😀 Umyla som zem,upratala hračky ,nachystala som si čo budem zajtra variť a idem spať.Zajtra to ožehlím,aspon uteráčiky čo som prala do škôlky ....

vladkaz1
21. nov 2009

No tak sme na tom rovnako ,ja neperem pere moj ,lebo je ta nasa pracka na prd, bojim sa ze ma to zabije ,alebo kopne tak zapiname ked nik nieje v kupelke, ja mu nadstavim, on len zapne do zastrcky ,ale zajtra bude dufam po probleme idem kupit novu a hotovo na tomto sa neda prat 😝

gabuliik
21. nov 2009

Tak ja by som na takej neprala určite tiež.
Inak,aj mne by sa zišla nová,ale nie sú prašule,tak bohužial.Mne nechávala na oblečení šedé flaky,ktoré nešli potom vyprať.MM sa na nete dočítal,že to môže byť od aviváže,tak ju od vtedy nedávam.Prach dávam priamo do bubna a je pokoj.Zatial žiadny flak.Uvidím dokedy..... 😝

krtko.
21. nov 2009

ja som sa tiez cudovala co mi tak zvlastne ide pracka a potom mi z hadice vyletela zubna kefka 😀
myslela som ze baby "odstrelim" 😠
idem aj ja zehlit.ja tam mam zatial iba jednu pracku

krtko.
21. nov 2009

davate niektora detom bebu alebo hipp mlieko?

gabuliik
21. nov 2009

že zubná kefka 😀
závidím,že len jednu pračku.Ja tu mám už dve a ešte sa mi jedna suší ... 😲 😝

krtko.
21. nov 2009

aj ja mam este 2 pracky na susiaku.to budem zehlit v pondelok

lulinak
21. nov 2009

Čaute,tak som neni sama čo má toľko prania 🙂 ja mám na balkóne už dva dni prádlo a stále mokré a vo vnútri ďalšie a to mám toho ešte kopu oprať a neni kam a o žehlení ani nehovorím 😒 .

gabuliik
21. nov 2009

baby,majte sa.musím končiť,bo krpec štrajkuje.papa

krtko.
21. nov 2009

gabulik.to peries uteraky do skolky? a kolko ich mas
lebo mi to nerobime

vladkaz1
22. nov 2009

gabi ved to ked musim tak musim kupit co uz ,nemienim aby nas to zabilo a 5 rocnu pracku opravovat nebudem davat neoplati sa to .
Ale maju v akcii elektroluxku so super programami tak som zvedava ,bola som si ju okuknut a velmi sa mi paci ma aj fuggy logic aj vela takych podobnych funkcii a je 6kg to sa u nas uzivi veru no uvidime jak poriesime lebo na celu nemam polovicu chcem dat a polovicu splacat .. 🙂
A ze 2 kose pradla? ja mam asi 10 sat neozehlenych praciek ,dojdite aj kumne 😀 ,dnes to musim spravit veru 🙂

lyongirl
22. nov 2009

Vladi a vy máte ešte čo obliecť na seba, keď tam máš 10 neožehlených práčok? 😕
My máme tiež elektrolux a neviem si vynachváliť, je super...

vladkaz1
22. nov 2009

Ano mame ,ja nemam praoblema ,mala tak isto len moj ma problem .
Uz mame novu pracku aj perem tesem sa jak male decko kupili sme tu elektroluxku nakoniec 😵 ,este mi dali aj body a mali sme body za nakup ladnicky novej od minula tak tam mam 42E ako v bodoch idem si kupit bud vysavac alebo nieco mixer ale vysavac by sa mi hodil akurat som zlomila hadicu .. 😝 vsetko sa serie co? doplatim si a bude 🙂

vladkaz1
22. nov 2009

Dnes mame nakupny den este sme boli kupit vysavac nakoniec zanussi 2000 tak som spokojna bezvreckovy 🙂

lyongirl
22. nov 2009

a kam ide špina, keď je bezvreckový?
Ja som si pekne pospala a teraz papám obed 😀

vladkaz1
22. nov 2009

spina ide do nadrzky cez filter ,je pekny hrozne dobre taha ,tesim sa to sa neda porovnat s mojim starym ,mam tiez zanussi stary ,ale uz ledvaj taha .. 🙂 a praskla sa mi ta trubka na nom ,tak som si dopriala 🙂
Uz len umyvacka mi chyba ,to az na buduci rok .. ked kupime kocik 😒

lyongirl
22. nov 2009

ste sa rozšuply 😀 /takto sa to píše? 😀 /

a aký kočík budete kupovať? ový, alebo z inzerátu a akú značku?

vladkaz1
22. nov 2009

rozsupli 😀
kocik netusim ,moj chce x lander ja nie ,neviem moja mne sa nepacia tie plastove kociky a vanicky taky nechcem

vladkaz1
22. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tento sa mi paci ale moj nedovoli 😝 a ma dost maly sportak ,neviem co kupime nevieme sa dohodnut ale urcite z inzeratu, novy nie,chceme si kupit manzelsku postel este a umyvacku a skrine na chodbu . 😝

lyongirl
22. nov 2009

z inzerátu sa asi oplatí najviac, aj ja som sa už poučila, mamičky kupujú drahé kočíky a majú ich len 4 mes. a potom predávajú, už by som nový nekupovala, strašne to klesá na cene, zober si len náš - pôv. cena 20 000Sk a teraz mi ho nikto nekúpi ani za 7000Sk

ten Quiny je pekný, ale mne sa nepáčia šporťáky, kde dieťa sedí a nedá sa dať klasicky do ľahu...

vladkaz1
22. nov 2009

No ide to cele do lahu ,neda sa to polohovat myslis tak ?
Polohuje sa to cele .
No ved aj ja som sa poucila .. 😔

lyongirl
22. nov 2009

no veď to, že sa to polohuje len celé, dieťa nikdy neleží rovno...sedí a ty ho v tom sede vlastne polahneš. Ak dieťa trávi dosť času v kočíku a hlavne v ňom spáva tak mi to príde strašne nevhodné, mne deti spia dosť často v káričke...podľa mňa to nie je moc zdravé pre vývoj.

vladkaz1
22. nov 2009

hmm neviem nemam hho moc nastudovany ,iba sa mi paci ale moj mi to ajstak nedovoli .. 😝
Musim pokukat nieco aj take do 14 tis. aj take prakticke ... aby som bola spokojna zatial neriesim .. 🙂

gabuliik
22. nov 2009

Čaute.
Krtko u nás sa perú uteráky a mám ich tu 21ks.Ale to sú také tie malé.Aj som ich stihla ožehliť. 😀

Vladi,aj ja mám vysávač bezvreckový zanussi.Taký malý oranžový a som max. spokojná.Len po čase sa musí vymeniť ten filter a že vraj sa to ťažko zhána.

vladkaz1
22. nov 2009

Tak ja som stihla vsetko pozehlit baby vsetko, vsetko ,vsetko ... zistila som ze ked ma mala vsetko ozehlene v skrini tak sa jej tam uz viacej veci nezmesti ..no hruza
Som unavena jak kon ,chrbat mi ide odpadnut 😝
Gabi no super 🙂 inak uz som stihla povysavat, lebo som strihala mojeho a parada ti poviem maximalna spokojnost .. moj tak netahal 🙂 a tu nadobku staci vysmerit, jupiii teda vnutro ,obsah len ,nemusim nic cistit hahaha 😀

gabuliik
22. nov 2009

Vladi nie,ja mám asi starší typ.Môj je celý oranžový.My ho už máme 3tí rok a som max. spokojná.Fakt. 🙂

vladkaz1
22. nov 2009

tak ja mam ten novy nevadi v podstate je to skoro to iste nie? ale juuj si ma potesila a kolko stoja tie filtre ? zevraj staci raz za 2 roky to vymenit 🙂

gabuliik
22. nov 2009

vieš čo presne neviem.Ja som ho ešte nemenila,lebo MM ho dal niekde prefúkať či čo a fachčí ďalej.Ale švagriná kupovala cez net a sa mi zdá,že dala za nho okolo 10eur.

vladkaz1
23. nov 2009

Som sa na to pytala MM -la a hovori ze staci prefuknut ze jasne ale mi mame nahradny este jeden k tomu zadarmiko aspon MM tak vravi ze je tam este jeden tak mam klud zas na dalsi rok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre