Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
12. dec 2009

Timotej aj my máme toho havina. Náš malý je ním tiež nadšený. Dobrú nôcku všetkým...

marcelkatt
13. dec 2009

Ahojte, dnes tu nik nebol? No aj ja len na skok, malý mi spí. Ideme sa naobedovať a potom na oslavu. Pekný dník všetkým... Konečne začalo snežiť, síce len málinko, no hádam budeme mať na Vianoce sneh 🙂

lyongirl
13. dec 2009

ja som ešte vôbec nič nepiekláááá, pomóc
dnes sme boli doobeda v Baumaxe a Jysku, ešte potrebujem nákup z Kauflandu, už sa teším, jak sa tam budú ľudia zabíjať pre debiliny, ja potrebujem bežné potraviny na varenie, nejdem kupovať nič extra, ale asi tam budem poriadne nadávať...

vladkaz1
13. dec 2009

cafte my sme dnes boli v tescu tam sa nedalo hybat .. mala nam spala ,mame doniesli novy nabytok do obyvacky tak otec potreboval pomoct zniest stary do pivnice .
Malej sme kupili auto land rover k meninam a adamovi tu hokejku pojdem este nejke knihy nakupit do maxu a nasej malej nieco k vianociam neviem co sice 😕
Dostali sme vysluzku zo zabijacky co vcera nasi boli tak varit nemusim 🙂

gabuliik
13. dec 2009

Vladi,Lucke všetko naj,naj,naj k meninkám! 🙂 🙂 🙂

Ja som do Tesca poslala môjho včera.Hrešil,nadával jak pohan.Že sa tam nedalo pohnúť.Ja idem zajtra do mesta s kamošku a pokukám ešte to niečo malej a rodičom.Ked to nestihnem ,tak behnem ešte raz v utorok.MM bude po nočnej,tak môže varovať.

Dneska sa nám voláko ochladilo,brrrrr

gabuliik
13. dec 2009

Vladi,mám ešte jednu otázku.Čo si robila to rafaelo,tak tam ide pol salka.A chcem vedieť,že či uvareného alebo len tak z tej konzervy.

lyongirl
13. dec 2009

Vladi aj ja sa pripájam a želáme Lucke všetko naj k meninkám 😉
Baby, mňa by zaujímalo, ako naučiť chlapa, že najprv sa oblieka on, potom staršie dieťa a nakoniec najmenšie? On najprv oblečie najmenšie, posadí ho na chodbe do kočíka, medzitým, čo tam reve o dušu naháňa to staršie, nech si pohne a doje to čo má na tanieri, podotýkam na tanieri má toho ešte polovicu, potom sa začne obúvať...a neviem, čo by pokračovalo ďalej, ale zrušila som ho, Riška musel vyzliecť, 15 min. čakal, kým Alex doje, ale aj tak nedojedol, potom obliekol zase nanovo najprv Riška, potom Alexa a nakoniec seba, medzitým Riško zas 5 min. reval jak pavián oblečený v kočíku. Ach jaj, kde je logika?

vladkaz1
13. dec 2009

dakujem vam ,no aj my sme mali dnes pestro ,sme sa povadili u nasich ,lebo auto sme kupili Adamovi aj s hokejku len moj ju nabalakal na auto ze to ma k meninam ja som chcela pre nu tu fifi tancujucu kvetinku lenze beznadejne vypredana .. tak sme sa u nasich povadili a kazdy sme isli sam domov moj treskol z dvermi a isiel a ja 2 hodiny po nom 😝 😀
Neznasam tento stres okolko nakupovania darcekov .. ozaj preco to nenosi a nevymysla jezisko? 😅

stankatt
13. dec 2009

lucke vsetko naj naj najlepsie 🙂

marcelkatt
13. dec 2009

Ahojte, my sme dnes boli na oslave. bolo celkom fajn. Teraz pozeráme SHS, zajtra idem robiť medvedie labky a vanilkové rožky. A potom ešte chcem rumové guľky a gaštanové guľky. 😉

melory
autor
13. dec 2009

tiez sa zajtra pridavam k pekarkam, ale budu to medovnicky 🙂
marcelka gastanove gulky su vyborne, u nas vyhrali figovo-datlove a karamelove. 😕 no gastane pyre je na prvom mieste po salku 🙂 uz som hladna...... 😉

marcelkatt
14. dec 2009

No ja idem tie guľky prvýkrát robiť sa priznám. Som si upratala trochu, mm bol s Erikom vonku, tak bol pokoj a mala so m čas si aj nachystať obed na zajtra. Teraz mám pauzu, hrám sa hru na pc. malý si kreslí v detskej a mm je tam s ním 🙂 vraj do večera sa mu bude venovať, nech mám kľud pre seba. No poteší veru 🙂 nie vždy sa sám ponúkne byť sám s malým....

marcelkatt
14. dec 2009

Napísala som do večera, no myslela som kým pôjde spinkať. Takže cca do pol ôsmej ešte.... 😀

vladkaz1
14. dec 2009

macka stertli sme tvojeho no mohla som mu dat za tie rozky zabudla som ,zajtra chcem ist pohladat Emke do jednoty nieco hannah montana maju tam taky obchod asi ruksak ..ked chces ist povedz mi .
Dnes prisli malej snehule tak sa tesim su super ... velmi pekne a maminka dostala od tatinka saty tehu kupila som si v tescu a svedcia mi , uz mam hodne velke brucho .. 😀

tehulka4
14. dec 2009

caute maminecky, nejak sa sem neviem dostat uz ani newviem od kedy..inak tie rafaelo gulky boli super, sice mm nezvlaol nakup ako by som si predstavovala, lebo mi kupil mudry 2 biele delissy a 2 cokoladove a pre istotu mandel solene, aleeee sak co sa budeme rozrusovat..no neeeee? 😀 aj tak boli super vsetky sa pozrali..este ako som nakladala veci do auta(lebo sme oslavovali u nasuich) som si nechala posledne 4 gulky v krabicke..no nezozrali mi ich? 😠 tak si viete predstavit ake boli prudko jedle..😀

vladi, myslim, ze som aj taky obchod s tymi hovadina s hannah montana aj v ase..na lavej strane..tak ked nic bnevyberies v jednote chud kuki aj tam..🙂

marcelkatt
14. dec 2009

No zajtra idem na poštu doobeda a musím čakať kuriera. Dnes tu nebol. Vieš, ohľadom toho fusaku čo som kúpila malému. Takže nemôžem ísť. Jedine, ak by prišiel skôr.

gabuliik
14. dec 2009

Čaute.Dneska som bola po dlhej dobe s kamošku v meste.Som aspon dačo pokúpila a možno mi zoženie pre malú toho plyšáka.Tak dúúúúfam.....

Aj sklo už mám na stolíku,vyšlo nás to 15eur.... dosť na taký malý kúsok.

Vladi,a to salco tam ide do tých guliek uvarené alebo len tak z tej konzervy? 😕

vladkaz1
14. dec 2009

ahojte Macka oki ..

🙂
tehu dik za tip ani som vevedela tak behnem este tam 🙂
gai ide tam len takzonzervypol salka ,mne to zhlto viaceasi tristvrte .. 🙂

gabuliik
14. dec 2009

Vladi ,ďakujem.Chcem to vyskúšať cez týžden urobiť.Dneska som ešte piekla linecké pre moju babku,zajtra ma čakajú muffiny do škôlky na besiedku a potom idú na radu tie gulky.... 😝

vladkaz1
14. dec 2009

Ja som dnes medovniky vyborne makucke mnam .. a z mam hotvo,grilazky vyzieram uz pomalicky 😀

gabuliik
14. dec 2009

No ved toho vyžierania sa bojím.Lebo u nás doma nič nevydrží,lebo môj MM je jak kobylka.Grilážky som ešte nikdy nerobila.Možno vyskúšam ,uvidím.Tuším na FB si dávala recept....

vladkaz1
14. dec 2009

anodala som su fakt dobre hrozne sladke ... ja mam uz tak velke bucho v predu ,za tyzden sami hodne zvacsilo .. sa budem ozaj do porodu guat

gabuliik
14. dec 2009

Ale neboj,nebude také hrozné.... Ono sa to ustáli.Hod foto tých šatov ... ak budeš mať čas.

vladkaz1
14. dec 2009

nofoto odfotim az zajtra oki? des uz sa mi nechc su velmi canane ..iank ma dost veke brucho aj ked si sadnem ale co chcem sak uz budem v polke tehu dotraz nic a zrazu som s vyhupla 🙂

vladkaz1
14. dec 2009

mam prehiaty notebook neda sa mi pisat vynechava mi pismenka 😝 😝 😝

gabuliik
14. dec 2009

ja si písmenká domyslím .... 😀
a na šaty sa zajtra určite mrknem... idem do hajan,ostala mi niejaká zima ... a nemá ma kto zohriať ☹

vladkaz1
14. dec 2009

a kde mas draheho? 🙂
Moj sa chysta na vasnivu noc hahaha, len keby mla spala 😝 ja lahnem skor nez ona 😀

gabuliik
14. dec 2009

Drahý išiel na nočnú .... tak som slamená vdova. 😀
Tak si užite tú vášnivú noc. papa

vladkaz1
14. dec 2009

tak aj tebe pekne snicky 🙂

tehulka4
15. dec 2009

ahojte maminecky...baby potrebujem pomoct, neviete kde by som mohla kupit nejaku supravu alebo naramok a nausnice alebo nieco podobne s kamenom Tygrie oko? Teda aspon kde by taky obchod v TT mohol byt, tam co predavaju tie kamene liecive ci ake su to..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre