Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
20. dec 2009

Ahoj no aspon vymrznete troska je tam fakt zima a dakujem ti velmi pekne za ten fusak si zlata a mila 😵

marcelkatt
20. dec 2009

Ahojte, tak my sme teda dosť vymrzli. Boli sme vonku 3 hodiny v kuse, z toho malý dve hodiny spinkal v kočíku.. Potom si pobehal. Teraz ideme ešte na návštevu na hodinku cca a potom spravím kokosových ježkov 🙂 potrieme TV a spať. Zajtra chcem poriadne vyupratovať, máme všetko hore nohami... 😒

lyongirl
20. dec 2009

ahojte, ja som tu dlhšie nebola, nejako nie je času. Včera sme boli celý deň u našich a dnes behali po obchodoch. Teraz išiel MM s deťmi von, ja som doma, dostala som MS a bolí ma brucho 😝
Vladi, ja som minule jednej mamine videla v káričke také niečo ako ovčie rúno, dieťa jej na tom sedelo a bolo s tým aj zakryté, len to je asi iná cena..., ale vyzeralo to super.
Macka ten Emitex máme aj my, je perfektný a ešte super fusaky sú aj tieto:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Ináč napečené nemám nič, MM nechce aby som piekla, je celé dni v robote a tam má asi pečenia plné zuby a ja si sama pri nich netrúfam ☹ . Ale stromček už máme od dnes, výzdobu som dávala tento týždeň, tak vianočná atmoška už je, ale aj hádky za debiliny ☹ ...nemáma rada tento predvianočný stres 😠

vladkaz1
20. dec 2009

Tak ja potebujem fusak len do obchodu a k nasim ked idem a vlastne ani nevim ci sa dostanem cez sneh s kcikom .. no takze je mi jedno ci je emitex ,alebo, ako mi pozicala macka starsi model zly, nieje a hlavne ze posluzi .. nie je to len o tom aby sme chodili takí alebo onakí nie? Hlavne ,ze jej bude teplo a neprechladne mi 😅 a ked niekto namna bude kukat tak nech kuka 😀 este mu vyplazim jazyk 😀
No pri druhom kupim ten emitex asi ,ale ani tento neni zly co si dala .. bdem chciet ,aby sa dal uz zvacsovat podla toho ako dieta rastie .
No super, ze mate vyzdobu, my nemame len v okne doma uz nic nedvam len venec adventny mam na stole ..
a na vchodovych dveroch venec...
ja sa cudujem ze sa nehadame .... 😅 ,ale moj dost prekusne v posednej dobe ,lebo som nejaka ufrflana piznam sa 😝 😀

gabuliik
20. dec 2009

Čaute baby.Dneska mám za sebou nejaký nemastný - neslaný den.Od rána som len brblala,hlavne na MM.Totál ma vytočil,lebo ja som varila,medzitým som umývala zem a on chrápal na gauči.To ma vie totál vytočiť. 😠

Monike je už fakt lepšie,lebo dnes už fakt robila neplechu.Len ten kašel,..... hrozné niečo. ☹

lyongirl
20. dec 2009

Vladi, ja ťa úplne chápem s tým fusakom, ja na tom, že je fusak starší nič nevidím, ale prečo nekúpiš už teraz ten zvačšovací, keď vieš, že ho využiješ aj pri druhom? Využila by si ho viac, ako ho kupovať až pri druhom...
Gabi, to je fajn, že Monike je lepšie, nech sa drží a rýchlo vyzdravie 😉
No a k tým hádkam, nie je to nejaké hrozné, len akosi viazne komunikácia z MM strany a potom to tak vypadá. Nepokladá za nutné mi všeličo hovoriť a potom, keď ja prídem s niečím, tak zrazu sa hnevá, že on mal na pláne iné...a tých milion vecí čo treba, tak tie sú dôležité neni. Keby bolo všetko podľa neho, tak jeho mama nedostane ani k menínám nič. Dnes som chcela, aby sme jej kúpili v tescu orchidku a nedostali sme sa tam, lebo chlapi mali iný program a mńa to naštvalo. Tak neviem, kedy kúpime niečo svokre, je Eva a ja som zúfalá, čo kúpiť, akoby nestačilo, že neviem, čo pod stromček...

vladkaz1
20. dec 2009

lebo ked bola zima mala som ten x lander fusak ten bol dost teply a vobec ma nenapadlo riesit teraz taku vec ako fusak ..az ked sa mi mala zacala stazovat ze je jej zima reku kupim starsi to mi zatial staci ,dala som si aj inzerat ,ale macka ma predbehla a pozicala mi jej starsi ..tak to uz teraz neriesim ..
No a pri druhom budme musiet urcite investovat do fusaku ,lebo v lete bud evo vanicke po lete sa urcite do vanicky nezmestime .. a bude v sportaku na zimu takze musi byt nejaky teplucky fakt teply a uvidim co si vyberiem .. teraz sa mi to riesit nechce preznam sa ,mam kopec inych veci v hlave co treba ..za tie peniaze ..
Baby moja mala je jak odtrhnuta od retaze vobec nepocuva ,ja som take oplasene krpate ani nevychovala ..normalne ma to serie a moj MM jej cez plac dovoli vsetko a ja zakazujem hruza.
Gabi super ze je malej lepsie ... moja si prave cvrkla ale tak ze sedi na zachode a osti sa ja neviem jak sa jej to podari ...len prezliekame a periem 😝

marcelkatt
20. dec 2009

Ahojte, už sme doma. Vladka súhlasím s Tebou, dôležité je, aby dieťatku bolo teplo. No ja som kúpila preto nový, lebo plánujeme aj druhé, tak ho počká a na kočíku síce nánožník máme, ale nie tak ako si predstavujem. Popredávala som nejaké malé vecičky, hračky a za to je fusak 🙂
Pozeráme superstar s mm a pijeme červený strik. Erik už spinká, dnes bol velmi dobrý až sa čudujem, hral sa so sestrenicou a nevadili sa. Chcem upiecť kokosových ježkov, sestra mi narobila chute cez skype 😀 , tak reku upečiem. Ale po superstar až.

marcelkatt
20. dec 2009

Lion, tak budem spokojná? Teda hlavne malý... Objednali sme si farbu 03.

marcelkatt
20. dec 2009

Tak vyhral Chodúr...

zuzanky
21. dec 2009

Ahojte
Marcelkatt ja už robím druhú dávku tá prvá sa mi zjedla MM to strašne ľúbi. Dnes chcem ešte robiť bratislavské rezy a marlenku medzi sviatkami už máme toho moc. 🙂

lyongirl
21. dec 2009

Macka neviem aká to je farba tá 03, ani to neviem nájsť. My máme ku kočíku, vrch čierny, vnútro šedé, vtedy ani nemali exra farby na výber a toto je taká neutrálna.

vladkaz1
21. dec 2009

Ja by som chcela zeleny .. nejaky taky zelenu zboznujem .. som doma boli ma brucho od toho jak som tlacila kocik dnes uz nikam nejdem 😝

gabuliik
21. dec 2009

Čaute baby.Monika mi už spí a s malým sa trápi MM.Ak do 20tej nezaspí,tak ho vystriedam.
Dnes som bola na otoč v meste.Kupila som si čižmy a malej pod stromček tú skákaciu loptu a mám už konečne pre všetkých.
Ale horšie je,že dnes nám odišiel na foťáku blesk.Taká som nasratá jak šlak.V auguste to boli 2 roky čo ho máme,takže ho nemôžeme ani reklamovať.MM na nete zistuje,že či sa to oplatí dať opraviť alebo kúpime nový.

marcelkatt
21. dec 2009

No tá 03 je vnútro čierne a vrch červený. Taký mám aj kočík. Čakám na mm, nedá sa mi zaspať. Dnes som dopiekla posledné koláčiky konečne. Už tento rok nepečiem. Dúfam... Idem si popozerať net ešte, papa a dobrú nôcku.

vladkaz1
21. dec 2009

si sikovna a ani ja nespim 😀

zabkatt
22. dec 2009

ahojky, tak my sa po dlhej dobe ukazujeme, akosik nieje času na nič. Stromček už máme týžden, malý sa vytešuje a napodiv ani nestrháva nič zo stromčeku čoho som sa bála, darčeky pobalené, kúpila som malému toho skákajúceho sobíka - niečo ako fit lopta, kreslo od disney potom hodíme do albumčeka, lego pre najmenších, autíčka, disney peny do kúpela, svietiaceho a hrajúceho macka na spanie, a toho pelikána na hračky do vane. 😀 napečené máme, dnes robím šalát, lebo od zajtra ideme k svokrovcom, tak budeme sviatkovať tam tento rok.
A máme novinku, už chodíme asi cca 3dni🙂)) Ved už bolo na čase lenivec jeden🙂)
prajeme vám krásne prežitie Vianočných sviatkov, aby ste si pod stromčekom našli po čom srdiečka túžia, hlavne veľa lásky, zdravíčka a nech detúrence rastú sú zdravé a robia nám len a len radosť🙂))

lyongirl
22. dec 2009

žabi - tak super, že bežká 😉
náš Rišeno behá popri nábytku už mesiac 😀
Maci, videla som fusak na FB, ste zladený ku kočíku, ako my 😉

bebca
22. dec 2009

ahojte kocky,
neviete ako pridat inzerat do bazaru?
chcela by som predat stroj na cvicenie
dik

lyzenka
23. dec 2009

Ahojte trnavčanky,

želám Vám krásne Vianoce plné pohodičky a v Novom roku 2010 všetko len to najlepšie!

lyzenka 🙂

vladkaz1
23. dec 2009

Ahoooj napodobne ,zelam krasne vianoce a vetko dobre v Novom roku 2100 😵

lenkahrehusova
23. dec 2009

Šťastie do kapsičky
Na stromčeku sviečka svieti,
pokoj, šťastie nech k Vám letí.
A keď rozžiaria sa Vaše tváre,
by hojnosti ste mali stále.

Nový rok nech pomaličky
vsunie šťastie do kapsičky,
aby nespravili ste chybný krok,
pre celučičký ďalší rok.

Krásne a zasnežené Vianoce želáme 🙂))
Všetko dobré v Novom roku 2010 🙂))

lyongirl
23. dec 2009

bebca - keď si klikneš na bazár, tak presne pod tým máš Moje inzeráty, na to klikneš a potom v strede máš pridať inzerát, snáď som to napísala zrozumiteľne 😉

baby ja som dnes na nervy, MM je v robote, mal byť do 14tej a už je z toho 17 a to tiež len predbežne určené. Od rána upratujem, ešte som okno umyla a poprala 2 práčky, deti mi išli na hlavu vyskočiť, mám nervy v kýbli ☹

Ináč všetký vám želám krásne a pohodové Vianoce, veľa darčekov a všetko dobré do Nového roku.

Lyzenka sorry, že som sa neozvala, ja nejak nestííííííham ☹

vladkaz1
23. dec 2009

2010 😀

marcelkatt
23. dec 2009

Milé maminky, detičky, ale i ocinovia 🙂

Zo srdca Vám všetkým želáme pokojné vianočné sviatky plné lásky a porozumenia. Nech Vás budúci rok naplní zdravím, šťastím , láskou a nech máte okolo seba iba milých ľudí, na ktorých sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Všetko dobré želá rodina Karasová.

stankatt
23. dec 2009

krasne vianoce zelame 🙂

gabuliik
23. dec 2009

Želáme vám krááááááááásne vianoce a nech sa vám darí v novom roku lepšie ako v tom starom .... 🙂

gabuliik
25. dec 2009

Ahojte 🙂

lyzenka
25. dec 2009

ahojte,

tak aký bol Ježiško? deti sa radovali?.... 😀 a maminky tatinkovia tiež? 😀

dominika,
nevadí.....že si sa neozvala....viem, že máš teraz toho veľa....keď MM musí byť v práci...a ty sama s deťmi....tak sa veľmi iné stíhať ani nedá......
Ale Vianoce teda určite bol s vami... a poriadne ste si to užili.... 😉

lyongirl
26. dec 2009

čaute 😉
na Vianoce bolo fajn, aj včera, aj dnes máme tatu doma 🙂 🙂 🙂
Alex dostal okrem iných darčekov aj bicykel, tak je taký nadšený, že až 😀
lyz - niekedy sa musíme dohodnúť a ísť von, konečne pokecať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre