Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
28. dec 2009

vladi, na retiazku tazko, on nema rad ani podbradnik, ja jej to aj zakazem, ale ked ma nevidi tak uz ho ma, ale najhorsie ze aj maly jej ho dava 😀

pockaj, ked budes mat dvoch , potom si na mna spomenies 😀

vladkaz1
28. dec 2009

Macka ved vy si rozumiete 🙂 .. ja som na elektroniku neni .. pre mna je aj ta telka nieco dost nepodstatne mne stacila aj stara sama som si na nu zarobila a kupila si ju sama do noveho bytu v Ba .. a bola som s nou spokojna aj ked bola nemoderna ..ako sa povie... 😀 a chcem velmi postel novu ved vies 😔
Bubi ja ta chpaem ,lachko sa mi rozprava mas pravdu
Macka to ti erik pekne spal ..a zajtra ideme segre na navstevu a deckam gratulovat Adama a Emka mala narodeniny 17 teho zajtra ma tato narodeniny 🙂

marcelkatt
28. dec 2009

Jasné Vladka, chápem. No ja neviem, ja ako čo moja, tiež nie všetko. Čo sa týka TV tak nový nechám na Robka nech vyberie. Kameru sme si spolu vybrali a ak budú peniažky tak si ju kúpime a aj foťák nový. Nechcem nejaké delo, ale keď už tak nech je to kvalita. Dnes som pozerala obývačky mali pekné a lacné. Ach, keby sa éčka kotili 😀
no Vladka poznáš Erika, dobre spáva a tu sa cíti spokojne takže nemá problém. Zajtra ho vezme dedko do Bojníc popozerať a my s Robkom mu chceme vymeniť na dverách tapety samolepiace kým bude malý vonku.

lyongirl
28. dec 2009

ajojte
mne už všetky 3 "deti" spia, to najvačšie sa bolo dnes lyžovať a odkvacol, tak si tu gazdujem sama

bubi s tými dudkami je to veru ťažké, keď ich máš dvoch a obidvaja chcú dudku...náš Rišulo dudu nechcel a nechce ani za svet a to by ma tešilo, keby si s ńou zavrel ústa, čertík krpatý a Alex sa po roku odučil sám ani neviem ako, jednoducho ju zo dňa na deň nechcel, tak toto nás obišlo veľmi dobre...

my máme problémy zas s tým, že krpec nechce chodiť von, sedenie v kočíku je zbytočná strata času, tak chodíme vačšinou len doobeda, pretože to v ňom prespí, ale štve ma to, toľkokrát čo tam cestu prereval...a von by sme mali chodiť, Alex chodí rád. Síce občas prekvapí a sedí ako pečiatka, ale to je len výnimočne a hlavne vtedy, ak niekoho stretneme, to ako naschváľ vtedy poslúcha a každý si myslí, aké len máme dobré a kľudné deti 😀

marcelkatt
28. dec 2009

Ahoj Lion, aj náš malý už kočík no nechce. Najradšej behať len. No keď sa ponáhľam, tak kočík ešte potrebujem, alebo ak idem na dlhšiu trasu... No našťastie si to dá vysvetliť, síce niekedy aj s bitkou.

lyzenka
29. dec 2009

Ahojte,

ja nechápem tohto koníka .....minule som sa tu volačo sťažovala.....a na druhý deň sa to polepšilo... 🙂

Včera som sa tu sťažovala na nášho jediného syna....že má plienky a dudel a tak.... a dnes sa prvýkrát vycikal na veľký záchodík a to už dvakrát....a dokonca aj spláchol (splachovať chodil aj predtým, iba vodu - to ho bavilo)...no teraz sa aj vycikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal !!!!

tááák som ho vyobjímala.....

ešte počkám na kakanie...som zvedavá... 😵

gabuliik
29. dec 2009

Júúj,Lyzenka to je super.Len aby vám to vydržalo už na furt.

My sme dnes celý den boli doma.Len čo sme behli ráno do obchodu.Malý má hrozný kašel,tak som ich nechala oboch ešte vnútri.Ale už nás tu mrle žerú.Zajtra ich asi zoberem von.Uvidím.Je to hrozné s tými chorobami.Nás to drží už od Vianoc.....

lyzenka
29. dec 2009

gabulík,

ďakujem....tiež dúfam... :O)

A to náš Ajo....je nejaký veľký lenivec v poslednej dobe....poviem mu, že ideme von....a on že nie.....domenka chce byť.... 😀

marcelkatt
29. dec 2009

Lyzenka super, teším sa s vami... Uvidíš o chvíľku budeš len spomínať na plienkové obdobie...

stankatt
29. dec 2009

ahojte 🙂 dnes sme boli v galandii, sme sa vysantili 🙂 mala odpadla 😀 uz v aute... ja asi za chvilu 🙂)))))))

lyongirl
30. dec 2009

stani, ako to v tej Galandii vyzerá? Lebo my sme tam boli len v lete a to vonku a mne sa nepáčilo, že tam nebol žiadny bazén pre deti. Ako to je vo vnútri? Chceli by sme tam tiež ísť, máme permanentku...

marcelkatt
30. dec 2009

Lion vo vnútri to je super. Teda nám páčilo. e tam aj pre malé deti bazén. My sme tam v roku 2008 boli asi 4x a v r 2009 asi 2x a určite pôjdeme aj budúci rok. Tiež sme mali permanentku mm doniesol.

gabuliik
30. dec 2009

Čaute.Tak dneska sme zas boli len v obchode.... Aj to sme prišli mokrý jak myši.Hrozná člapkanica na ceste.Hrúúúúúúza.Mohol ten sneh vydržať.... ☹

bubadlo27
30. dec 2009

cavte,
to pocasie otras, clapkanica 😠
my sme boli rano v kauflaci, a ti ludia jak odtrhnuti z retaze, boze ja neviem co furt kupuju 😕
potom som robila natierky na jednohubky, parizsky salat, piekla pizzove palicky, no som sa nezastavila asi do tretej, prisli nasi, este aj jedni znami, tak sme chvilu posedeli 🙂

zajtra pojdeme poobede k nasim na silvestra, lebo to co sa tu deje pod oknami, tu buchaju delobuchy mne to lezie na nervy, a poriadne, maly sa vzdy strasne zlakne ☹ a dufam ze aspon tam nebude taky bordel

ak sa sem uz dnes nedostanem, tak vam prajem vsetko dobre v novom roku vela stastia, zdravia a lasky 🙂 🙂

lyongirl
30. dec 2009

Mercelka díky 😉
a asi aký je tam bazén pre tie malé deti, myslím aký veľký a pokiaľ voda a tak. Lebo vonku bola pre deti len taká fontánka a dospelý tam nemohol a to som tam ja s Riškom nemohla, sám tam tiež nemohol a bazén čo bol pre deti, tak mne tam bola voda pomaly po krk, tak mne sa to zdalo totálne otrasné a už by som tam nikdy nešla, ale dúfala som, že vo vnútri je to iné...

lyongirl
31. dec 2009

baby, všetko dobré do Nového roku a veľa silvestrovskej zábavy 🙂 🙂 🙂

lyzenka
31. dec 2009

Ahojteeee,

veselého Silvestraaaaaa 😀 ! ja sa teším ešte viac.....kamarátke sa narodil dnes chlapček Šimonko! 🙂

- a normálne sa čudujem, ten náš Ajo normálne chodí cikať na záchodík - som myslela, že to bol len žart....a ono fatk vážne... 😀

lyongirl
31. dec 2009

aby ssi to nezakríkla...
držím palce, nech tak pokračuje 😉

lyzenka
31. dec 2009

domi,

díky ....tak drž... 😉 ...ešte kakanie uvidíme ako bude prebiehať.....ale teda....aspoň už plienky na cikanie nebudeme míňať...... :O)

lyzenka
31. dec 2009

pocuj,

a niekedy po Novom roku a všetkých tých oslavách a neoslavách......sa už konečne musíme stretnúť....asi skôr my k vám, že? to ti bude lepšie asi.....

lyzenka
31. dec 2009

teda, pokiaľ by bolo koooopec snehu......tak môžeme byť aj vonku.... 😀 ale v takejto čľapkanici.....nee-e

lyzenka
31. dec 2009

dneska sú normálne otvorené hypermarkety?

lyongirl
31. dec 2009

to je jedno kto kam, nejako sa dohodneme, k vám sa vojdeme len, len do výťahu jak sardinky, ale môžme aj vonku
teraz musím letieť, idemem k svokrovcom púšťať ohňostroj 😀

lyzenka
31. dec 2009

tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... a dávajte si bacha! 😎

stankatt
31. dec 2009

veseleho Silvestra 🙂))) a vsetko najlepsie v novom roku 🙂))))))))))))))

gabuliik
31. dec 2009

Babenky,prajem vám veselého silvestra a všetko dobré v novom roku...!!!!! 🙂

vladkaz1
31. dec 2009

aj ja prajem vsetko dobre!!!!!!!!!!!

bubadlo27
31. dec 2009

aj my prajeme vsetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂

lyongirl
1. jan 2010

no čo baby, ako ste silvestrovali? My pri tej nudnej telke, mohla som ísť kľudne spať skôr, lebo som ráno nevládala. MM ma nechal vyspať a vstal s deťmi, ale v noci som bola Xkrát hore, Rišulo ma budil a hrozne trhano som spala. No a som rada, že MM vstal s deťmi, ale to by nebol chlap, keby niečo neurobil a to, že sa naraňajkoval aj on, aj Alex, ale Riškovi papať nedal, tak za to by som ho nakopala. A ešte mi povedal, že on nevedel čo, ako keby som nebola vedľa v izbe a nemohol sa prísť opýtať, samozrejme si myslím, že naňho zabudol 😠 , lebo dobre vie, čo jedáva a on zrazu nevie, čo!!! Veď ho nekŕmil 1x za celý život, ale xkrát a vie, čo jedáva...

lyongirl
1. jan 2010

a musím sa pochváliť, Rišeno má konečne zuby, 30teho mu vyšiel dole, 31vého hore a ďalší horný a dolný má už len, len, že sa prerežú každým dňom, tak 4 zuby naraz, doteraz nič, ale poriadne ho potrápili chudáčika...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre