Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
9. jan 2007

ja som bola v porodnici, ked to bolo este inac. u nas to fungovalo tak, ze o 5hod. bol budicek {osprchovat, dat ciste pradlo postelne, popripade koselu nocnu} o 6 hod. nosili na izby deticky, ale len do 8hod, no na kojenie , potom ich zobrali a boli ranajky a vyzita, potom ich zas doniesli a boli s nami do 12hod v noci, medzi tym kupanie a tak...... ale teraz vraj mas babo cely den a celu noc... 🙂
ta izba sa musi rezervovat, ale ked je obsadena tak nikoho z nej nevyhodia, inac izba je tak istra ako ostatne len si tam sama, je namalovana na farebno, mas tam sprchu a co bola vyhoda, ze na izbu mozu za tebou prist rodinny prislusnici. ale neviem ci aj teraz.
bolo to ze 500,- na den. alebo 1000,-? uz neviem prestne, lebo aj na kramaroch bola taka izba, ked som s malym lezala.
mne vyhovuje kolektiv, niesom hambliva kojit pred babami a bola aspon sranda, postrazili sme si deti aj telefony a penazenky, lebo kradne sa vsade.a tak maly sme s kym kecat.

melory
autor
9. jan 2007

rifle mam po svagrinej ale myslim ze 1500,-

melory
autor
9. jan 2007

masinka take predava ale z trhu za 250,- tu na koniku ma ich v albume

bubaczik
9. jan 2007

mne nevadi ak by som s niekym lezala,sak pri ostatnych sme boli po 5 na izbe.len si neviem predstavit,ked kazde dieta sa bude budit inu hod,tak budeme hore cely den..nam v ke nosili deti kazdu hod na hod a potom ich brali..nebol to dobry system,lebo vacsinou deti spali,bolinakrmene,boh vie cim,a budili sa ked ich brali..alebo sme ich na silu budili,aby sa najedli,no velmi malo papali,a my sme potom len odsavali a odsavali...a to neni vec hamby,sak ked si spomeniem na porody,tam sme behali,no ne behali,ale pohybovali sa s holymi pindami..a vtedy ti je vsetko jedno...a aj ked si s niekym na izbe,tak ti prejde cas..no uvidim,ako bude tak bude..osalim sa?ja som pocula o tej izbe,ze mozu za tebou chodit na izbu navstevy...to tiez neni som nadsena,moj muz a cela familia by ma tam len otravovali..ani tak nedobre ani tak nedobre...mne clovek tazko vyhoveje...

bubaczik
9. jan 2007

ja rozmaznany fracek...a co sa tyka nohavic,moja svagrina ma nejake,len ona je taka pribrzdena,od nej by som nechcela..ja som jej podavala veci po malom,znackove boty a veci a ani detom cokoladu nekupila a ani bu mi nepovedala..pojdem kuknut do mesta a daco uz vymyslim..mozno sa este do hen tych galot vtrepem 😀

melory
autor
9. jan 2007

ale aj tak budes potrebovat dake a tieto s klokanom su pekne na postavu.

bubaczik
9. jan 2007

ja viem,to je dobre ze zatial nepriberam,sak nemam ani z coho..len ten pupik rastie..zas budem vyzerat ako pavuk..tenke ruky,tenke nohy a veeeelky pupok.. 😀 15 idem na poradnu k vypalnikovi a zbehnem do mesta...

bubaczik
9. jan 2007

a este stale cakam na termin do hlohovca... ☹ uz chcem ist a dam si zistit co to bude,bo moj muz vcera hodil hlasku,ze dovtedy budem rodit,kym nebude vyrovnany pomer doma...takze som mozno este neskoncila 😲

bubaczik
9. jan 2007

a vypalnik pyta 200 ci 300sk za zistenie..no ja by mu aj verila..ked ma usg z doby husakovej

melory
autor
9. jan 2007

to je idiot, ved to je zadarmo ...ja som na neho nic dobre nepocula.

bubaczik
9. jan 2007

sak prave preto muz ide zhanat niekoho uz v nem aby sa na mna kukol,nechcem teraz menit lekara,uz chcem len takeho z nem co ma aj odrodi..a dufam,ze ma nenastrihne.bo toho sa bojim najviac...a ja som na rizikovom,a ani ma neposlal do rizikovej poradni..ze co by som aj chcela..hlavna vec ze som si platila zdrav.poistenie 3roky sama a nemam s toho nic..ani lekara normalneho..neviem ako bude dalej,ale je cas nieco riesit...maj je tu uz o chvilu,a mne sa hoc kedy moze skomplikovat stav..a nerisknem kvoli skrachovancovi vlastne dieta..

melory
autor
9. jan 2007

v nemocnici je dobry cech

bubaczik
9. jan 2007

sak ja sa ho opytam,ze to meranie za 500sk ze co to vlastne meral...ked mi ani nepovedal vysledok...
...

bubaczik
9. jan 2007

a mysliis ze ma zobere?kolko stoji taky doktorko?kupim si jedneho 😀 😀 😀

melory
autor
9. jan 2007

a este je tam super doktorka, tak jemna a citliva k zenam, stefanikova

rainbow
9. jan 2007

ahojte kočky a predtým ste rodili v tt?

bubaczik
9. jan 2007

ja neviem,zeny ja moc nemusim...sak poviem svokrovi,jeho brat je nejaky sponzor tt nemocnice,tak nech hodia siete...

bubaczik
9. jan 2007

duha ja nie..ale pojdem...

rainbow
9. jan 2007

no ja neviem, počula som že vraj galanta je dobrá, obnovená... ale ved to ešte nehorí, ja len či nemáte skúsenosti?

melory
autor
9. jan 2007

ahoj nova trnavcanka, ja som rodila v trnave ale uz sa nechystam, aj ked je to tu o.k. ale chcem ist do tipolcian

bubaczik
9. jan 2007

mel a vysvetlimi,co ak na teba pride necakane,ako to tam stihnes?

rainbow
9. jan 2007

melory, idete si s bejbinkom zaplavať 😀 😀 o tej štefanikovej som počula samé chvály aj na cvičení ju baby chvália

bubaczik
9. jan 2007

a aky je primar?

bubaczik
9. jan 2007

mel ides po maleho?kedy tam ostane uz dlhsie?

bubaczik
9. jan 2007

😕

melory
autor
9. jan 2007

peimar je fajn, ale porody tusim ani nerobi, ked ma to chiti? pri hugovi ma to chytilo o 22 hod. vecer a porodila som o 14hod poobede na druhy den, tak mam sancu tam autom prist.
galanta? to neviem, pocujem prvy krat! nechcem ist do vody, ale chcem normalny pristup a lekara, ktory si ma aj vypocuje.

bubaczik
9. jan 2007

a to si tak dlho rodila?boze,ja max 3hod..ja by umrela

melory
autor
9. jan 2007

utekam baby pre huga, neviem kedy bude dlhsie, potom idem ku kamoske co ma uz 3 deticky a rodi zasadne v topolcanoch.
rainbow zastav sa castejsie, som rada, ze si sa objavila, ked sa nebudem ponahlat pokecame o trnavskej porodnici.

rainbow
9. jan 2007

hmmm, taký v tt chýba... tu sa ta každý hned snaží rýchlo zbavit, čo sa noepýtaš - sa nedozvieš 🙄

bubaczik
9. jan 2007

a mzicek tam bude s tebou?ci tam budes sama?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre