Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
12. jan 2010

😀 maci, to sa podla mna pomylili, lebo take velke babo by urcite bolo v novinach, to je uz na rekord, vsak ten rus mal okolo 6200 g, co sa narodil minuly rok a vyzeral jak michellin 😀 😀 😀 😀 😀
ak rodila v TT, musim sa opytat zdroja o poschidie vyssie 😉 🙂

marcelkatt
12. jan 2010

No skús to zistiť, myslím, že v TT rodila. Marína Chrenko sa ona volá.

marcelkatt
12. jan 2010

Bubi, tak kamoška sa pomýlila, malý vážil 3930 g.

stankatt
12. jan 2010

ahojte, tak skusila som ist s malou na tu preventivku k zubarke, tej Bittnerovej. Akurat som sa nasr... prisli sme tam na 8,00 a o 8,30 vysla doktorka, ze sestricka tam neni a bud si mame pockat (ale nevie do kedy ) alebo dojst zajtra... hlavne ze som tam vcera volala, a nic mi nepovedali... jaaaaaaj tak nist sme nevybavili... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bubadlo27
12. jan 2010

macka jasne, lebo to by mi urcite spomenula 😉 😀
inak ja som sa bola dnes objednat na preventivke, tak som sa mojho opytata ze ci mi malu zoberie, a ze nie ze podla obvodu, tak ma nasral, ze asi pohladam aj ja dobreho zubara 😉 len koho 😕

marcelkatt
12. jan 2010

Bubi ja chodím k Škodáčkovej na Hajdócyho. Je ale súkromná, všetko hradíš. No odborníčka, teda ja som spokojná.

Stankatt- tak to Ťa prehnala kofa. Ti mohla vopred povedať. Ako kenby mamičky na MD mali časuuuu a nič nepotrebovali porobiť.

lyongirl
12. jan 2010

Macka, ja mám teraz pleseň na nohe, vyhodí sa mi vždy, keď sa mi oslabí imunita, lenže teraz kojím a dr. mi dala niečo iné a to mi vôbec nezaberá ☹ , takéto kožné blbosti sú teda hrozné...

Ja som už tiež uvažovala nad tým zubárom, chodím Heribanovej, nepatrím k nej, ale pozná ma, tak to preto a chcem skúsiť, či jej dcéra, tiež zubárka zoberie moje deti. Je to mladá baba a dobrá, tak aj Alex by sa jej nemusel báť. No uvidím, musím sa najprv spýtať.

Ináč som bola s deťmi u dr., ten sopel majú zelený, dala nám aspoň Pamykon, lebo nič iné im neni a ešte cebion, lenže Alex klasika, dovracal sa, tak som tu mala rušno, on vždy, keď je soplavý vracia, lebo mu sopel zateká, ovracal v obyvke celý koberec, musela som volať MM nech príde domov, lebo som nebola schopná to sama upratať, Riško reval, nemala som ho kam položiť a aj keby sme mali viac izieb, tak by v inej nebol, takže asi tak 😒

vladkaz1
12. jan 2010

cafte cakam na mamu idem do toho Jisku tu postel vyplatit ,som sa rozhodla moj ju nechce je zduty 😀
Inak mala bola dnes jak med aj som stihla oc to porobit a po obede som si pospala az kym neprisiel muz 🙂
teraz sa mi nic nechce 😝

vladkaz1
12. jan 2010

nasrata som teraz som nasla aj v ikei postel s rostom ale uz aj v tej cene o par e drahsia no som ja ale sprostaaaaa 😝 sa na to vykaslem a bude 😝 😀

lenocka6
12. jan 2010

cau sulka, a uz si tu postel objednala? 🙂

vladkaz1
12. jan 2010

no objednala aj som sa teraz na ot vysrala ,nejdem tam nebolo to zavazne ,vb ikei som nasla aj s rostom a mama ma tam chela odviest pod na skype

marcelkatt
12. jan 2010

Lion a Ty neodsávaš Alexovi soplíky? Bojí sa? Neviem asi si to aj spomínala niekedy a prehliadla som to. Pamycon je dobrý, to je myslím antibiotikum. No nech sú obe deti rýchlo zdravé! My so sestrou klebetíme, deti už spia konečne. Boli sme s nimi vonku asi 3 hodiny. Takže sa unavili. Zajtra bude sestra varovať nášho, ideme k mojej švagrinej a malého neberiem nech sa ostane hrať doma s Bubikom -bratrancom. Aspoň si oddýchnem trošku. Po dlhom čase.

marcelkatt
12. jan 2010

vladka, takže bude mať Lucka inú posteľ? No keď aj s roštom a lepšiu niet o čom... 😉

lyongirl
12. jan 2010

Macka odsávam mu, ale všetko sa nedá, jemu aj zateká, aj vyteká a keď mu odsávam, tak jeho to napína na vracanie, sliny mu tečú, tak to obmedzujem, lebo aj pri tom je schopný sa dovracať.
My sme boli dnes v optike, nechali sme tam cez 120€ 😝 😝 😝 a to len za moje sklá a sklá MM, rámy sme mali, len bolo treba sklá vymeniť, no neporazí človeka z toho? Alexovi sa teraz pokazili botky, mal také zateplené od Baťu, boli také do sucha, keď bolo nad nulou, aby mu nebolo teplo v čižmách a dnes ich bol MM reklamovať a hneď dali aj peniaze, no len teraz má len čižmy. Chcela by som mu kúpiť gore-texové adidasy. Chcela som ich kupovať aj predtým, len som nezohnala, tak som mu kúpila tie od Baťu, lebo sa mi nechcelo behať po obchodoch a niečo potreboval, keď sa to tak na jeseň zo dňa na deň zozimilo a dnes som aj zohnala, len nie jeho číslo, tak zase budú behačky po obchodoch 😝 😝 😝
Vladi aj ja by som bola 😠 😠 😠

vladkaz1
12. jan 2010

macka nie nakoniec som ju zrusila tu v Jisku ,nesli sme tam ale nevsimla som si ze ta v ikei je len 165 tka cm takze ta v jisku je 200cm jaj hlavu mam jak melon takze postel mat zatial nebude lebo som to posrala 😀 😝

marcelkatt
12. jan 2010

Lion aké sú to gore-texové adidasy? Neviem. No teda chúďatko, že vracia, mhm,, potom to je dosť blbé. Sa trápi. No tie rámy na okuliare sú riadne drahé. Ja som dnes bola popozerať no fakt riadne ceny. Musím šetriť, len čo keď teraz mi bude robiť zuby, takže to len tak ľahko nekúpim aj okuliare.

No škoda, že si si to nevšimla, tie miery postele. Ale veď určite zoženieš, teraz sú akcie asi všade. Pozri aj cez net také, čo sa Ti tu zdali drahé a možno natrafíš na lepšiu cenu. Držím palce. 😉

lyongirl
12. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6804018

toto sú ony, len ja ich chcem v inej farbe, ja mám červeno-modré, sú chlapčenské, ale mne to nevadí, lebo to nie je vidieť a mám ich za 20€ a detské majú v Humanicu za 40€, ale nemajú na Alexa číslo, majú ich krásne tmavo modré.

marcelkatt
12. jan 2010

Aha viem už. Nevedela som, že to sa tak volá. Pekné sú. Alex má aké číslo? Ja som Erikovi objednala sandálky Adidas červeno čierne, no momentálne z ČR neposielajú na Slovensko. Boli za 10€, čo si myslím, že nie je tak moc. Ale mám čas ešte do leta, len bola dobrá cena, preto som ich chcela kúpiť. Do UK sa asi tento rok nedostanem, neviem ešte ale skôr nie ako áno, keďže plánujeme tú Prahu konečne, chcem tam navštíviť dobrého priateľa a dve kamošky. No uvidím, je to ešte ďaleko, plány sú jedna vec realita a financie druhá 😝
Idem hajať, u nás už všetci spia od 22hej, len ja som nočný vták a to som chcela ráno zájsť na kožné, no nevstanem zas...

lyongirl
13. jan 2010

Alex potrebuje 26tky, to má už aj s rezervou. Ináč sandálky mu kupujem ortopedické, lebo má ploché nohy aj skoro všetko má ortopedické, len zimné topánky s klenbou je umenie zohnať... a čo nemá klenbu, tak dokupujeme vložky.
Tie sandálky boli za super cenu...
ty jak vládzeš fungovať, keď takto ponocuješ?

zanna
13. jan 2010

ahojky,kam chodit s detmi v tejto dobe,dik za tip

timotej
13. jan 2010

Ahoj zanna von na prechádzky a potom buvať. Doobeda hodinku poobede hodinku. Neni dobre teraz chodiť medzi moc ludí aby sa neochorelo.

marcelkatt
13. jan 2010

Lion, ja relaxujem na nete v noci. Cez deň som tu preto menej, lebo to nie je kľud. Poznáš to. Inak som vyspatá, bežne vstávame okolo 9tej s Erikom, takže sa to dá.
Presne Timotej aj my tak doobeda tak 40 min sme vonku, a poobede okolo hodiny a pol a ako kedy. Minule sme boli viac, no malý bol unavený asi z tej zimy a behania peši.

No bola som u kožnej konečne, išla som na 10tu a vrátila som sa pred 10 minútami. Dala mi lieky a masť zas. Mám to atopický dedičný ekzém vraj. No liečim sa vyše roka asi na to. Ideme von, majte sa zatiaľ papa. Mrknem až večer sem.

lyongirl
13. jan 2010

my tiež chodíme von tak na hodku, lebo mne nechce byť Riško v káričke len keď spí a ja som taká zimomravá, že dlhšie mám problém vydržať 😀
ja relaxujem pri PC počas dňa, ale niekedy sú to len také odskoky od všetkého, čo robím, ale keď deti spia, tak to využijem
no super, že sa ti podarilo to kožné vybaviť, máš aspoň kľud...

vladkaz1
13. jan 2010

ahojte nemam moc cas mala som tu kamosku z UK ,boli sme sa najest u marka len tak same sa tesim ze prisla 🙂
Postel som nasla novu krajsiu a za lepsiu cenu este zohnat kto ma tam odvezie je to tu v TT ...tak sa tesim je velmi pekna jednoducha 😵

lyongirl
13. jan 2010

super, tak konečne budete mať peknú postielku pre princeznú 😉
my sme zas dnes o 120€ lahší, kúpila som Alexovi Gore-texové adidasy, nie tie, čo som chcela, lebo také nemali, ale trošku iné, ale bola na ne zľava z 50€ na necelých 35€, tak som neváhala a ešte sme kúpili chalanom lyžiarske súpravy v Exisporte, už som na ne minule pozerala, len nemali na nich čísla, sú teraz v akcii z 60€ na 30€. To som im kúpila už na budúci rok a tá pre Riška je teraz dobrá Alexovi, tak keby nasnežilo, ešte ju využije...sa vytešujem, len bankové konto sa nevytešuje...

vladkaz1
13. jan 2010

Lyon ved zijeme len raz, ale ozaj nejako ste sa rozsupli podla toho co pises 😀 😉
Ano postel uvidim na zivo, musim nahovorit nasich ci by nesli somnou ,inak od kamosky som dostala nausnice taku bizu velmi pekne srdiecka ,mala tricko a malu kabelku so sladkostami .. neviem na co si spravila starosti, ale potesilo ,my sme dali len cokoladku velku ...
🙂 dufam ze ju potesila ..
No nic sa mi nechce Bubi dakujem este raz za ochotu a dnes to Boris s tatom navrtal ,tak uz mame telku na stene ste strasne zlati 😉 😵 ved ty vies..
Dnes som bola naprevent. prehliadke vsetko v poho dal mi len lactabacile nejake a vaginalne gulocky ,pritom mykozu nemam ja neviem 😕 inak mi termin vypocital az na 4 teho juna .. sa s konom asi zrazil 😝 v maji rodim neni o com ...
macka super ze sa mate fajn a dobre si pokupila aj cizmy su velmi pekne ,musim si na vas najst nejako viacje casu a dojst na kavicku ak mozem tesim sa na decka ... 😉

gabuliik
13. jan 2010

Čaute baby. 🙂
Som tu včera nebola,som sa povadila s mužíkom ,tak som išla spať.A aj tak sa furt necítim dobre.....

Vladi supiš,že si našla tú posteľ,potom hod foto.

vladkaz1
13. jan 2010

po zajtra ju idem omrknut na zivo je lacna ale pekna ked kupim hodim foto 😉 je akcia z 56?30eur na 28 eur plus suflik madrac rost takze do tych 60E sa zmestim malej staci 🙂
A co doma kriza? u nas pohoda varoval cely dne malu som sa odreagovala s kamosku
zajtra musim niekde behnut malej gumicky kupit,len jej ziadne nedrzia na vlaskoch a tie stiplave gumenne sa jej sukuju vo vlaskoch ... poradte??????Inak tie jej drzia na copikoch najlepsie len sa to zle dava dole vzdy reve jak besna 😝

stankatt
13. jan 2010

ahojte 🙂
vladi hod link na tu postel 🙂

marcelkatt
13. jan 2010

Samozrejme, že môžeš Vladka kedykoľvek!!!! Moja už nech je Oliverko na svete, sa veľmi teším ako si ho popestujem , ovoniam, miminko malinlké. Juuuj 🙂 🙂 🙂 Jáj Lenka bola u Teba, tá čo sme ju stretli raz?

Lion tak si kúpila konečne.. super a dobrá cena na to, že sú to Adidasy.

No veru som rada, že mám to kožné vybavené zas na istú dobu keďže to je dlhodobá liečba.

Teraz som sama , sestra odbehla s mm do tesca a ja varujem deti, ona ich mala dnes celý deň.Už som ich uložila a spinkajú, teda dúfam, ale je ticho. Som jej vďačná, lebo inak by som si lekára nevybavila. Tu okrem Vladky nemám kam dať malého a teraz Vladku zaťažovať nechcem keďže je tehu. Svokrovci mi žiaľ nikdy ešte nepomohli a to sú v TT... ☹
Idem do sprchy a popratať neporiadok v kuchyni. Ešte sem mrknem.

Ozaj Vladka som rada, že na preventívke všetko oki.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre