Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
19. jan 2010

Čaute.
Vladi,tak to ste mali riadnu prechádzku..... aj zaspala skoršie?
My teraz moc po vonku nechodíme,ked má furt niekto sopel alebo kašel ....
Zajtra idem na kontrolu s malým a berem aj Moniku,nech jej dá niečo na ten kašel.Ved neni normálne ,aby tak dlho kašlala.A poobede mala teplotu,tak uvidím čo bude ráno.Ale dala som jej sirup a tak sa jej ulavilo,že tu teraz lieta ako šarkan ... 😉

vladkaz1
19. jan 2010

Gabi ano riadnu streku sme si dali, ale aj pistala uz herecka ... musela som ju stale zabavat niecim ...
Teraz sme boli este s kocikom v bile presla som v pohode ,rozmyslam, ze zajdem niekde do servisu ci sa tam nedaju vymenit nejake kolesa lepsie nafukovacie alebo len tie plaste na tom mozno aj v bicykloch by vedeli to je hrozne jak sa mi s tym na hovno ide ... 😝 ked je sneh
mala spi v postielke mam klud este varim zemiaky a mam obaleny syr 10 ich mam co to je pre mojeho?????
a spravim mu veceru a uz len odpocivam uz citim na sebe riadnu unavu sakra a este tie nove tenisky co som si kupila do snehu trekove dnes ,ma tie tvrde paty riadne otlacili ,mam normalka modrinu ...musim si ale len na to zvyknut ,nepremokli som spokojna na jednotku za tie prasule 🙂

marcelkatt
19. jan 2010

No Lucka je šikovná. Dosť prejde veru. Erik by to nezvládol. No obdivujem Teba ako to zvládaš všetko. Pekné tenisky, ak sú to tie čo si mi poslala. Páčia sa mi. Oplatili sa.
Erik spinká od 19.30 hod. V PD spáva lepšie, doma zaspí síce okolo ôsmej, no trvá mu to. Tu zaspí do 10 min cca. Poobede spal ako vždy skoro tri hodiny.

gabuliik
19. jan 2010

Vladi,tak tie kolieska na kočíku ti nezávidím.Ja som rada,že mám také aké mám..... Inak,ten tvoj MM má iný apetít.... 😀

Marcelka,že 3hodinový spánok ...wow.Mne dnes malý spal hodinku 😠 Takže som nič neurobila a ani si neoddýchla.

Ešte idem vyvešať návliečky.Monika sa dovracala zo soplu.... 😝

vladkaz1
19. jan 2010

macka super zavidim vase spanie mala vobec ved vies nespi .. tenisky sa oplatili su troska ine ako som ti poslala cervene a pekne ..
gabi ved to ten kocik ma stve preto ju ucim uz pesko chodit ved za chvilku sa narod maly .. nech neni potom panicka pozmazlena len v kociku chapes nikam sa nedostanem ..
JUj mala chuda odsavaj jej casto

gabuliik
19. jan 2010

No toho som sa aj ja bála,že sa nikam nedostanem,ked sa narodí malý.Ale Monika to pochopila rýchlo a asi pol roka pred so zbalila káru a hotovo.Chodila na pešáka. 😀
No a s tým odsávaním .... je problém.Ona si nechce dať a ani kvapky do nosa.Pred chvílou som jej ich dala nasilu.Keby ma niekto videl ... no hrúúúza.

marcelkatt
19. jan 2010

Fakt som spokojná. Od narodenia nám spí dobre a má režim svoj, Vladka vie. Len ak je chorý tak to je iné, to aj poplače v noci. Inak prespí od 2O.00 do 8.30h. Ako kedy.No druhé môže byť opak. Uvidíme... Každé dieťa je iné. No Erik to má po nás.. I keď poobede,keď spí ja radšej upratujem, vtedy mám čas. Aj povysávať môžem, jemu to nevadí.

lyongirl
20. jan 2010

Gabi - kvapky na silu...u Alexa to nepoznám, ale Riško je bojovník, nenadarmo sa tak volá, tak či už odsávanie soplu, alebo kvapkanie do nosa vyzerá asi tak, že si na malého akoby sadnem, prisadnem mu z nohami ruky a jednou rukou držím hlavu a druhou robím to čo musím, tiež to vyzerá na sociálku, ale inak sa jednoducho nedá...

Vladi, včera som bola u maminy, fakt som si vybrala poriadnu róbu za pekné prachy, asi od toho ustúpim, lebo ako vieš, posledne sme sa rozšantili s €, dnes nám prišli matrace, nový tlakáč, nová bunda, ja a Rišo nové oteplovačky, decká kombinézy a to nehovorím o kúpe auta, takže asi šatičky oželiem a vyberiem niečo lacnejšie... ☹ Mamina tvoja mi hovorila, že minimálne 5000 Sk, takže by to bolo asi aj viac, záleží od ceny materiálu a pochybujem, že materiál sa zmestí do 2000 Sk...

lyongirl
20. jan 2010

keď ale mne sa žiadne šaty nepáčia, na nete je toho kopu, ale buď sú nepohodlné, alebo extravagantné, alebo sa mi nepáči strih, alebo krátke, alebo niečo iné...

marcelkatt
20. jan 2010

My sme našťastie dlhšie ok, no Erik si dá pekne odsávať soplíky. Od narodenia používam odsávačku na vysávač. Je to rýchlejšie hlavne a dôkladnejšie. Zvykol si na to. No radšej nech ju nemusíme používať, nech je zdravý.
No Lion dnes je všetko drahé... Vladkyna mamina šije fakt dobre a hlavne podľa predstáv, no robota tiež čosi stojí. Je to výhoda,že to je originál kus na mieru. No keď nie sú peniažky navyše, radšej potom v e-shopoch, len ako píšeš, je to komplikovanejšie, že Ti nemusia vyhovovať buď strihom, alebo sa nepáčia. Ja som si tak tehu nohavice zháňala, mám problém, lebo som krpatá iba 159 cm a všetko mi bolo dlhé, alebo tesné. Tak mi ich kamoška ušila v PD.

gabuliik
20. jan 2010

Čaute baby.
Tak sme boli dnes u dr. Monika má zas zapálené priedušky a znova atb ☹ .Malý v celku v pohode,ale ešte týžden mu mám dávať sirup na kašel.Už som z toho brutál unavená.Neviem komu som dala a komu nie sirup.Mám z toho depku..... Nech už sme konečne zdravíííííííí ......

lyongirl
20. jan 2010

Macka ja viem, že je všetko drahé. Ja som si vybrala šaty z netu a tam stoja 5000 Sk a som si naivne myslela, že ak mi ich nietko ušije, výdu lacnejšie, len mi nedošlo, koľko na nich je roboty. To mi došlo po tom, čo mi Vladkina mama vysvetlila, čo by musela ako robiť a vtedy som pochopila, že sú strašne komplikované a že je samozrejmé, ak si za ne aj niečo vypýta. A to aj tak pochybujem, že by som sa vošla do tých 5000 Sk, podľa toho, koľko látky mi hovorila, že potrebujem a ešte krajka, takže by ma vyšli drahšie ako z netu.

marcelkatt
20. jan 2010

Ahojte, ja už mám od pol ôsmej kľud Eriček spinká už. Vypil 330ml Nutrilonu a zaspal do 10 minút. Tak potom som popratala veci, neporiadok a tak. A teraz pozerám film, komédiu a sem tam sem mrknem. Do TT plánujeme v nedeľu večer, ani sa mi nechce, tu je taký relax. No tešíme sa aj na ocina, teda hlavne Erik, denne mu aspoň voláme a aj na Lucku s Vladkou samozrejme 🙂

shaga
21. jan 2010

Ahojte baby keby ste potrebovali predavam kocik da sa ist aj nam pozriet v byvam v TT.Akurat je na poloche je to GESSLEIN.

gabuliik
21. jan 2010

Čaute.
Posledné dni to tu nejako viazne ... 😀 ,čo robíte?
Mna už doma mrle žerú a som nervová jak pes.Von nemôžeme ísť a decká si furt robia zle.MM chodí domov až o 16,30 takže mám čo robiť aby som ich zabavila 😝 .

vladkaz1
21. jan 2010

Ahojte ja som mala dnes navstevny den super ,este vecer mi prisla kamoska tak som znicena .. 😀

lyongirl
21. jan 2010

Gabi aj ja sa nudím, deti vymýšlajú a MM chodí ešte neskôr ako tvoj ☹
Kúpila som si dnes šaty, to čo sa mi páči je také drahé, že som zobrala prvé, čo mi svedčali a sadli jak riť na šerbel, ale od mojich predstáv to má ďaleko, kašlem na to, kto má čas behať po obchodoch a kupovať či už šaty, alebo látku 😝 . Sú čierne a také som nikdy nechcela, no ale stará klasika, nič tým nepokazím...len mám žiaľ na duši, že nebudem mať to, po čom mi srdce pišťalo ☹

vladkaz1
21. jan 2010

Ahojte mala mi uz spi tak som tu 🙂
Domi ake si si kupila hod obrazok ,cienou nic nepokazis ,das si troska vyraznejsi makeup staci tvar a hned budes ina 😉

lyongirl
21. jan 2010

hodím foto na FB, ak mi to pôjde, lebo mi FB strašne blbne...

vladkaz1
21. jan 2010

Oki mne ide kon jak sracka

lyongirl
21. jan 2010

nejde mi to, všetko mi to len otvára, ale neotvorí a stále vypisuje, že nastala chyba...

lyongirl
21. jan 2010

idem skúsiť reštartovať PC

lyongirl
21. jan 2010

hodila som foto na FB do albumu "všeličo"
potom sem mrknem, teraz ide MM k PC

gabuliik
21. jan 2010

No koník je dnes zas nejaký pomalý.... 😠
Mám za sebou sprchu a idem omrknúť tie šaty .... 😉

lyongirl
22. jan 2010

Trnafčanky spíte?

vladkaz1
22. jan 2010

Ja som nebola doma ,ale uz som a neviem co so sebou tusim idem spravit b. halusky s klobasku

zuzanky
22. jan 2010

Ahojte mamini
Chcem sa vás spýtať poznáte niektorá Dr. Hlaveka v nemocnici? Chcem vedieť či je dobrý lekár teda pôrodník 🙂
Za odpoveď ďakujem

vladkaz1
22. jan 2010

ja nepoznam

lyongirl
23. jan 2010

ani ja nič o ňom neviem...

davida
23. jan 2010

ja som ho mala pri pôrode,je v pohode a dobre zašíva🙂))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre