Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
9. jan 2007

sak mi hovor..ja mam asi najvacsieho skrachovanca v ramci trnavskeho kraja...

rainbow
9. jan 2007

ok, ja som tiež rada, že tu mám trnavčanky 😎 😎

bubaczik
9. jan 2007

a ty budes rodi tu v tt?

rainbow
9. jan 2007

asi neviem ešte, ale z praktického hladiska to vyzerá na tt a ty?

bubaczik
9. jan 2007

ja tiez,len neviem u koho...bojim sa dost ma nalakali,ze je to tu od veci,ale ked som prezila kosice tak toto zvladnem lavou zadnou...mne treba len spolahliveho porodnika,netreba okolo mna skakat

rainbow
9. jan 2007

ja moc trnav.lekarov nepoznám, predtým som chodila do galanty gynekolog. ale kedže som sa sem prestahovala a robím tu , je mi lepšie chodit do tt, na cvičení sú kočky čo každú chvílu rodia a riešia to tak, že: kto bude mat službu ten ju odrodí,,,,

rainbow
9. jan 2007

ja tiež neviem či mám počúvat agentúry typu JDP( jedna druhej...), ale raz počujem že sa to dá v tt vydržať , raz že je to o ničom, ale ved oni sú lekari nielen pre prachy, ved aj ja si musim robotu splnit zodpovedne... ved na to sú lekari, aby robili čo majú, nie

bubaczik
9. jan 2007

a tona ake cvicenie chodis?sla by som aj ja,lebo doma lezim,uz mi s toho sibe..a do konca maja neviem neviem,ci sa nacisto nezblaznim..

bubaczik
9. jan 2007

ano podla mna je to jedno kto ta odrodi,lebo aj tak lekar pride na teba kuknut raz za cas a len sestra chodi pravidelnejsie..pri posl porode ma ani neprisli skontrolovat,len sanitarka kukla ci moc nekrvacam po porode a tak ma odnesla po 2hod na izbu 😅

rainbow
9. jan 2007

minule som čitala časopis dieta, a tak píše tehulka, ktorá ide rodit v rakusku, že bola zhrozená ked porovnala( inač nechapem, to sa neda porovnavat), že tam si nenosia ženy ani vložky ani plienky, nič len zákl,veci, proste všetko zabezpečené a hlavne príjemné a indiv.pristup, no možno deti našich detí sa tu na slovensku dočkajú 😀

bubaczik
9. jan 2007

mna brali ako profika...dobre ze som sa sama nemala odrodit.

bubaczik
9. jan 2007

ha...to je daleka hudba buducnosti...vies,ak uz mas silne bolesti,tebe je jedno kto je pri tebe,len nech ti pomoze a ze nach to mas za sebou..az po porode si zacnes uvedomovat,co za personal si mala pri sebe...a to ti uz tez je jedno...

rainbow
9. jan 2007

každú stredu o 16.30 -18.00 v nukleone, je to super, posilnuješ celé telo okrem bruška, potom fit lopty, dýchacie cvičenia, predcvičuje sestrička, a samozrejme si aj jazyky vyvetráme, pri 😀 kvákaní 😀

rainbow
9. jan 2007

máš pravdu, samozrejme aj skúsenosti 😎

bubaczik
9. jan 2007

jej to je len tu cez cestu...treba sa nejako objednat?ci tam mozem ist len tak?kolko sa plati?

bubaczik
9. jan 2007

kazdy porod je iny aj ja teraz mozem rodit tazko,a dlhoooo...a taaak sa toho bojim 😨

rainbow
9. jan 2007

jééé, tak pod, netreba sa objednat, platí sa 60skk, zdvihli im nájom, tak preto 60sk, ale stojí to za to, takže v stredu ak stihnešo 17.30, aerobic studio N.1, možme sa tam stretnut 😉

rainbow
9. jan 2007

ak by si išla, zober si teplú mikinu, lebo je tam chladnejšie... neboj sa /Tá PRáVA ta utešuje/

bubaczik
9. jan 2007

len ja sa musim opytat lekara ci mozem...ja som rada ze som este cela,mne je problem vybehnut do maaxu,ale mozno skusim,uvidim,sak ak ma to bude nejako boliet,tak skoncim...

bubaczik
9. jan 2007

a normalne teplaky a cvicky? 😀

rainbow
9. jan 2007

no to je jasné, radšej sa spýtaj lekára, akú námahu možeš, ked by ti to malo škodit tak radšej nie... ja problemy nemám, naštastie, len chrbtica ma pobolieva a cvičenie mi pomaha

bubaczik
9. jan 2007

15 idem k lekarovi tak sa opytam,a ked dovoli,tak pojdem buduci tyzden.o.k?dame rande pred nukleonom...bo ja zivi clovek a nemam si s kym ani pokecat,minule som si sla kupit noviny do stanku a prekecala som tam hod s babou...a musim sa nejako hybat,bo uz teraz som jak tulen,potom budem jak dve tulene... 😀 😀

rainbow
9. jan 2007

teplaky a cvičky , klasika😀 😀 😀 😀

bubaczik
9. jan 2007

ked su deti doma tak sa nenudim,furt robim policajta,alebo kucharku...len teraz im uz zacala skola a mne ostal iba pes... 😢

rainbow
9. jan 2007

ok, tak sa spýtaj a a dáš vediet na MK , či ideš alebo nie, ja sa tiež cítim ako kosatka

rainbow
9. jan 2007

obdivujem, ešte aj pes....silná baba, ja mám len mojho chlapa a dvoch psov a niekedy by som zdrhla do teplých krajín 🙂

bubaczik
9. jan 2007

tak sa na to vyzbrojim,nemozem doma lezat,aspon trocha pohybu...ak nebudem namahat brucho tak...len to d lekara zalezi...uz v okt zakazal sex kupanie chodenie...len dychat mi dovilil...

bubaczik
9. jan 2007

joj,ja som tiez muza prosila nech ma niekam posle... 😀

bubaczik
9. jan 2007

mne by stacilo ist dopiestan na dva tyzdne...

bubaczik
9. jan 2007

len ony by tu umreli bezo mna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre