• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
ahojte trnavacky :dizzy_face:
chcem sa vas len spytat, kde a kedy je v TT karneval.
u nas ho maju sice v skolke, ale zrovna vtedy ideme na lyzovacku, a mala, aj ja, sme z toho smutne. :frowning2:
dik za radu, papa :wink: :wink: :wink:
28. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka ete raz blahoželám!!! Idem hajať, ak sa podarí,niekto tu zas robí disko čičo s TV. Blbé byty fakt, všetko počuť tu. Dobrú nôcku.
28. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute
Vladka tak to je super, že je všetko v poriadku, ja idem k nemu v pondelok no som zvedavá čo povie na to vyjadrenie z nemocnice a keď mu poviem, že budem chodiť tam :slight_smile:
29. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reni.
Detský maškarný ples
15:00 – 18:00, Mestská športová hala
info: Ing. Katarína Haršányiová 033/3236126
Popoludnie plné masiek, hier, súťaží a dobrej nálady. V spolupráci s animátormi zo spol. Tulipánci
dufam ze sa stretneme :slight_smile:
29. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminecky....:slight_smile:)))konecne somsa sem dogulala ale iba na chvilku..idem okupat a uspat mrnusa...dnes sa mi podarilo po malom predat nejake vecicky za 63 eciek..taks om vytesena, ze dalsie haraburdy z domu vypadli, akurat ze este tristvrte mam doma co mi iba zavadzia..no snad sa toho nejak zbavim..dufam, ue str vsetky ok..mna boli od rana hlava..strasne...a adnes sme az do 18trej emali net..nooo hruuuzaaa...:slight_smile:
29. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtko a dátum kedy? Toho maškarného myslím. :slight_smile:
30. jan 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14.2.
30. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nasa mala ma tiez karneval v skolke, uz si vybrala princeznu a sme aj kupili saty. Len chodi a obkuka ich, najradsej by v nich chodila cely den. Ale to by do tej stredy nevydrzali :grinning: . Inak dnes sa MM rozhodol robit lokse, veru jeduje sa s nimi. :slight_smile: Ale voni to u nas fantasticky.
30. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni tak lokse by som si veru dala mnaaam s pecienku ,dojdem k vam na veceru :grinning:
Ale ajstak by sme nemohli, lebo mala ma sopel aj ja .. uz nam ide konecne net ,aj telka huraaaa....
A zistili sme kde bola chyba v tom orange ,tak som zabudla zaplatit uctovnu polozku k fakture 1e.33C a za to ho vypli tak teraz si zacvakam 20E .. jaj moj nadava jak pohan ,nech si plati fakturu sam teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Nám včera neišiel net tiež celý den.Som bola nasratá jak pes.Platíme si za to a ono to nejde.Furt sme tam volali a oni nás normálne vypýnali,tak som sa naštvala a že ideme k nim.Zavreté mali a ani na zvonenie nikto nereagoval.... :angry: :angry: :angry:
30. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtko, ďakujem. A ten net neišiel včera ani nám, až večer. My máme cez PEEM, možno mali nejakú poruchu :frowning2:
30. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my máme PEEM , sa pôjdem sťažovať .... :angry: :angry: :angry:
30. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napiste im staznost ,ja som napisala
30. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka, dakujem, 14.2. akurat mala oslavuje, trinasteho ma 4 roky...tak sa asi nestretneme :unamused:
30. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,už som tu dlho nebola,ani nám neišlo peemko,mali poruch s hlavným procesorom.Ani na okolo nemali Sered,Hlohovec,Piešťany atd.Stáva sa :slight_smile:
31. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, aj my máme SWAN/Peem/ a nešiel nám net, blbne im nejaký hlavný procesor, alebo ako sa to volá, stojí cez 3miliony a snažia sa ho opraviť, ľutujem tých, čo majú cez nich aj TV, lebo tým neišlo fakt asi nič. Telefóny nemali šancu dvíhať, lebo kým 1 zákazníkovi vysvetlili, čo je vo veci, tak mali 20 neprijatých hovorov, prepájali to na centrálu do BA a nestíhali jednoducho reagovať na XY ľudí, ktorí potrebovali vedieť, čo sa deje...snažia sa to vyriešiť, momentálne ale neviem v akom stave to je...

teraz čítam príspevok od lulinak, tak som to nepomotala, je to hlavný procesor...lulinak odkiaľ máš také dobré infošky? háááá
31. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme od nich net aj TV. skoro nás porazilo. Niekto im niečo odpálil vraj a nevedia či úmyselne, alebo nehoda. Volala som s tam včera asi 3x.
31. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ja my aj telku aj net ,kedze mesto ma zmluvu len s nimi v nasich bytoch ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi nie Vladka, veď tu majú aj Digi TV susedia.
31. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
digi mozu mat to je riesene cez satelit ,ale myslim pripojenie na kabel ,v bytovke ... my nemame inu sancu, lebo sme na priz. ved vies a informovali sme sa na to, ze nedosiahneme signal z naseho bytu ,lebo sme nejako cloneny ....ani na satelit ci co ..
No a v star. bytoch je aj fiber net alebo nieco take :slight_smile: pripojky myslim aj nasi maju ..
31. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby na vtedy neopravili tu zastrcku na net ,tak by sme nemali sancu mat neobmedzeny net .. len obmedzeny sa na tie kluciky male ponuka ..
31. jan 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak. Tak to ani my by sme asi nemali signál mojko. Tiež iba cez Peem.
31. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO tak som to myslela ,ale vy telku by ste mohli mat cez satelit ako sky -link alebo digi -TV myslim Macka ,nam tu nejaky Zos vysielac priamo krije signal .. to nam povedali :confused:
niesom odbornik neviem mys me boli vtedy zufaly veru
31. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my máme Magio a šlape to super aj net aj TV od T-Com. Ani raz to ešte nevypadlo.
31. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
My máme PEEM už dva roky a toto sa stalo prvý krát,že to tak dlho nešlo.Predtým to boli také chvílkové výpadky.Max. 2 hodky.... Ale človeka to vie riadne vytočiť.Hlavne,ked vás aj na 10x odpálkujú s telefónom :angry:
31. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, my mame Fiber cez Orange, super je zatila nikdy nevypadol , mame to aj s kablovkou, len nas maly majsterko do ciernej skrinky vhodil 1 eurocent a skratoval obvody, to sme ho mali asi tak 3 mesiace, si viete predstavit ako som sa musela citit, ked to dosli technici vymenit, a hrhali a hrkali a vypadla minca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme Peem od Januára 2007 a takto dlho to nešlo 1x. Mávali sme problémy, sekal zvuk, alebo obraz mal mozaiky, no takýto výpadok TV a netu 1x. A keď som volala, tak pracujeme na tom atď. Ale že by sa apoň ospravedlnili, alebo poriadne vysvetlili čo a ako. Figu. A platiť človek musí.
31. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky my mame cez T-mobile modemovu kartu a nestazujeme sa, mame 10 giga na mesiac a platime okolo 10 eur, normalne je tusim za 10 eur v T-mobile 2 gigovka ale pred 3 rokmi nas oslovila znama co tam pracuje, ci nemame zaujem, tak oplati sa mi za tie iste peniaze stahovat z netu 10 giga ako 2 giga :slight_smile:
1. feb 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
lyongirl,od kamoša on tam robí :grinning:
1. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulinak aháááá :slight_smile: , mne tam robí brat :grinning:
ja len že žiadne sťažnosti ani nič iné nepomôže a ospravedlnenie už duplom nečakajte, pretože prečo by sa mal CHLAP ospravedlňovať za to, za čo nemôže? Hmmm, to by sme chceli asi moc :grinning:
1. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok