Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

renka9
28. jan 2010

ahojte trnavacky 😵
chcem sa vas len spytat, kde a kedy je v TT karneval.
u nas ho maju sice v skolke, ale zrovna vtedy ideme na lyzovacku, a mala, aj ja, sme z toho smutne. ☹
dik za radu, papa 😉 😉 😉

marcelkatt
28. jan 2010

Vladka ete raz blahoželám!!! Idem hajať, ak sa podarí,niekto tu zas robí disko čičo s TV. Blbé byty fakt, všetko počuť tu. Dobrú nôcku.

zuzanky
29. jan 2010

Čaute
Vladka tak to je super, že je všetko v poriadku, ja idem k nemu v pondelok no som zvedavá čo povie na to vyjadrenie z nemocnice a keď mu poviem, že budem chodiť tam 🙂

krtko.
29. jan 2010

ahoj reni.
Detský maškarný ples
15:00 – 18:00, Mestská športová hala
info: Ing. Katarína Haršányiová 033/3236126
Popoludnie plné masiek, hier, súťaží a dobrej nálady. V spolupráci s animátormi zo spol. Tulipánci
dufam ze sa stretneme 🙂

tehulka4
29. jan 2010

caute maminecky....🙂)))konecne somsa sem dogulala ale iba na chvilku..idem okupat a uspat mrnusa...dnes sa mi podarilo po malom predat nejake vecicky za 63 eciek..taks om vytesena, ze dalsie haraburdy z domu vypadli, akurat ze este tristvrte mam doma co mi iba zavadzia..no snad sa toho nejak zbavim..dufam, ue str vsetky ok..mna boli od rana hlava..strasne...a adnes sme az do 18trej emali net..nooo hruuuzaaa...🙂

anesim
30. jan 2010

Krtko a dátum kedy? Toho maškarného myslím. 🙂

krtko.
30. jan 2010

14.2.

lenocka6
30. jan 2010

ahojte, nasa mala ma tiez karneval v skolke, uz si vybrala princeznu a sme aj kupili saty. Len chodi a obkuka ich, najradsej by v nich chodila cely den. Ale to by do tej stredy nevydrzali 😀 . Inak dnes sa MM rozhodol robit lokse, veru jeduje sa s nimi. 🙂 Ale voni to u nas fantasticky.

vladkaz1
30. jan 2010

Leni tak lokse by som si veru dala mnaaam s pecienku ,dojdem k vam na veceru 😀
Ale ajstak by sme nemohli, lebo mala ma sopel aj ja .. uz nam ide konecne net ,aj telka huraaaa....
A zistili sme kde bola chyba v tom orange ,tak som zabudla zaplatit uctovnu polozku k fakture 1e.33C a za to ho vypli tak teraz si zacvakam 20E .. jaj moj nadava jak pohan ,nech si plati fakturu sam teda 😝 😀

gabuliik
30. jan 2010

Čaute.
Nám včera neišiel net tiež celý den.Som bola nasratá jak pes.Platíme si za to a ono to nejde.Furt sme tam volali a oni nás normálne vypýnali,tak som sa naštvala a že ideme k nim.Zavreté mali a ani na zvonenie nikto nereagoval.... 😠 😠 😠

anesim
30. jan 2010

Krtko, ďakujem. A ten net neišiel včera ani nám, až večer. My máme cez PEEM, možno mali nejakú poruchu ☹

gabuliik
30. jan 2010

Aj my máme PEEM , sa pôjdem sťažovať .... 😠 😠 😠

vladkaz1
30. jan 2010

Napiste im staznost ,ja som napisala

renka9
30. jan 2010

macka, dakujem, 14.2. akurat mala oslavuje, trinasteho ma 4 roky...tak sa asi nestretneme 😒

lulinak
31. jan 2010

Ahojte,už som tu dlho nebola,ani nám neišlo peemko,mali poruch s hlavným procesorom.Ani na okolo nemali Sered,Hlohovec,Piešťany atd.Stáva sa 🙂

lyongirl
31. jan 2010

čafte, aj my máme SWAN/Peem/ a nešiel nám net, blbne im nejaký hlavný procesor, alebo ako sa to volá, stojí cez 3miliony a snažia sa ho opraviť, ľutujem tých, čo majú cez nich aj TV, lebo tým neišlo fakt asi nič. Telefóny nemali šancu dvíhať, lebo kým 1 zákazníkovi vysvetlili, čo je vo veci, tak mali 20 neprijatých hovorov, prepájali to na centrálu do BA a nestíhali jednoducho reagovať na XY ľudí, ktorí potrebovali vedieť, čo sa deje...snažia sa to vyriešiť, momentálne ale neviem v akom stave to je...

teraz čítam príspevok od lulinak, tak som to nepomotala, je to hlavný procesor...lulinak odkiaľ máš také dobré infošky? háááá

marcelkatt
31. jan 2010

My máme od nich net aj TV. skoro nás porazilo. Niekto im niečo odpálil vraj a nevedia či úmyselne, alebo nehoda. Volala som s tam včera asi 3x.

vladkaz1
31. jan 2010

No ved ja my aj telku aj net ,kedze mesto ma zmluvu len s nimi v nasich bytoch ze? 😝

marcelkatt
31. jan 2010

Asi nie Vladka, veď tu majú aj Digi TV susedia.

vladkaz1
31. jan 2010

digi mozu mat to je riesene cez satelit ,ale myslim pripojenie na kabel ,v bytovke ... my nemame inu sancu, lebo sme na priz. ved vies a informovali sme sa na to, ze nedosiahneme signal z naseho bytu ,lebo sme nejako cloneny ....ani na satelit ci co ..
No a v star. bytoch je aj fiber net alebo nieco take 🙂 pripojky myslim aj nasi maju ..

vladkaz1
31. jan 2010

a keby na vtedy neopravili tu zastrcku na net ,tak by sme nemali sancu mat neobmedzeny net .. len obmedzeny sa na tie kluciky male ponuka ..

marcelkatt
31. jan 2010

Aha tak. Tak to ani my by sme asi nemali signál mojko. Tiež iba cez Peem.

vladkaz1
31. jan 2010

NO tak som to myslela ,ale vy telku by ste mohli mat cez satelit ako sky -link alebo digi -TV myslim Macka ,nam tu nejaky Zos vysielac priamo krije signal .. to nam povedali 😕
niesom odbornik neviem mys me boli vtedy zufaly veru

timotej
31. jan 2010

ahojte my máme Magio a šlape to super aj net aj TV od T-Com. Ani raz to ešte nevypadlo.

gabuliik
31. jan 2010

Čaute.
My máme PEEM už dva roky a toto sa stalo prvý krát,že to tak dlho nešlo.Predtým to boli také chvílkové výpadky.Max. 2 hodky.... Ale človeka to vie riadne vytočiť.Hlavne,ked vás aj na 10x odpálkujú s telefónom 😠

bubadlo27
31. jan 2010

cavte, my mame Fiber cez Orange, super je zatila nikdy nevypadol , mame to aj s kablovkou, len nas maly majsterko do ciernej skrinky vhodil 1 eurocent a skratoval obvody, to sme ho mali asi tak 3 mesiace, si viete predstavit ako som sa musela citit, ked to dosli technici vymenit, a hrhali a hrkali a vypadla minca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
31. jan 2010

My máme Peem od Januára 2007 a takto dlho to nešlo 1x. Mávali sme problémy, sekal zvuk, alebo obraz mal mozaiky, no takýto výpadok TV a netu 1x. A keď som volala, tak pracujeme na tom atď. Ale že by sa apoň ospravedlnili, alebo poriadne vysvetlili čo a ako. Figu. A platiť človek musí.

zuzulatko
1. feb 2010

Ahojky my mame cez T-mobile modemovu kartu a nestazujeme sa, mame 10 giga na mesiac a platime okolo 10 eur, normalne je tusim za 10 eur v T-mobile 2 gigovka ale pred 3 rokmi nas oslovila znama co tam pracuje, ci nemame zaujem, tak oplati sa mi za tie iste peniaze stahovat z netu 10 giga ako 2 giga 🙂

lulinak
1. feb 2010

Čaute.
lyongirl,od kamoša on tam robí 😀

lyongirl
1. feb 2010

lulinak aháááá 🙂 , mne tam robí brat 😀
ja len že žiadne sťažnosti ani nič iné nepomôže a ospravedlnenie už duplom nečakajte, pretože prečo by sa mal CHLAP ospravedlňovať za to, za čo nemôže? Hmmm, to by sme chceli asi moc 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre