Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
9. feb 2010

Čaute. 🙂
Štupli mi zaspali,tak som sem išla mrknúť.Idem ešte umyť zem a hodiť sprchu.Potom sem mrknem.pa

vladkaz1
9. feb 2010

no moja etse nespi a uz som zla jak cert zajtra idem na poradnu a cukor ble

claudinka
10. feb 2010

Jeej Vladi budete mat doma parik 😵 to je krasnucke, aj ja by som chcela velmi druhe dievcatko do paru.. ale to az o par rockov 🙂 najprv chceme vlastne byvanie dat dokopy, potom druhe baby

marcelkatt
10. feb 2010

Ahojte, no na mňa asi niečo lezie.. Od včera mi je divne,raz teplo,potom zima. Hlavu mi ide rozdrapiť. Akurát som prišla z Kauflandu, brr..No aspoň sa Erik vyvetral trochu. Teraz s ním pozerám včielku Maju 🙂 Navarené mám zo včera, len ryžu spravím. A poobede si pôjdem s malým ľahnúť.

Vladka, tak dúfam, že cukrovú vodu si zvládla 😖

lyongirl
10. feb 2010

Gabika všetko naj k meninkám 😉

vladkaz1
10. feb 2010

zvladla som diki ,idem spat som utahana jak kon od 6 tej hore ☹

marcelkatt
10. feb 2010

Jééj Gabika aj ja sa samozrejme pripájam k blahoželaniu. Hlavne nech si zdravá a spokojná v živote 🙂 nech Ti rodinka rob iba radosť 😉

gabuliik
10. feb 2010

Čaute.
Pekné od vás ,že ste si spomenuli na moje meniny.Ďakujem 🙂

Malému sa konečne pretlačila aj druhá trojka.Tak už má obidve dolné,horné sú biele a stoličky nič 😝

stankatt
10. feb 2010

Gabi vsetko naj k meninkam 🙂

vladkaz1
10. feb 2010

Gabi vseeeeeeeeeeeeeeeetko naj naj naj hlavne nech si troska aj ty spravis cas pre seba a zdravicko celej rodinke prajem 😵

marcelkatt
10. feb 2010

Tak super, že má už ďalší zúbok vonku!!! 🙂

tehulka4
11. feb 2010

no ahojme maminy...🙂)) taaaaaak konecne mi to sem prida moj prispevok, lebo vcera si na 5 pokusov nic...tak som to zabalila....aklo sa mame co noveho?? my stale len soplime a soplime..uz ma z toho ide trafit...v sobotu ideme k nasim na maskarny...maly este enma masku,ale tak naco stresy...este nie je predsa piatok vecer, no nie???🙂))) buduci tzyzden ideme aj so segrou a jej rodinkou a uopar kamosmi na predlzney vikend do dolneho kubina..ze sa trocha okupeme v miestnom aquaparku ccic o, poprechadzame, tak som zvedava...nejaka zmena vzduchu..:_)))

gabi, a tebe aj ked oneskorene,a le predsa vsetko najlepsie k tvojim vcerajsim meninkam...

marcelkatt
11. feb 2010

Ahojte, tak to Ti závidím tehulka, ale v dobrom veru... 🙂 prospeje Ti trošku zmeniť vzduch a lokalitu. Ja sa liečim, čajíkujem a naparujem. Nič ma nebolí už, ale mám silnú nádchu hustú, keď fukám až uši ma bolia. Malý sa zatiaľ stále drží, čo som rada, lebo už všetci boli u nás chorí okrem Erika. No nech nezakríknem veru. Teraz už spinká, ja varím zemiaky, spravím kašu a rybie prsty. Taká rýchlovka 😉 Pekný dník všetkým prajem a hlavne nech sa všetci maródi vyliečia!!!!

marcelkatt
11. feb 2010

No nik tu už nebol? My sme boli s Erikom vonku, celkom sa dalo, potom ešte v potravinách čosi dokúpiť. Teraz sa mm venuje krpcovi a ja mám veget do siedmej... Potom okúpem malého a uložím a šup na Ordináciu 🙂

vladkaz1
11. feb 2010

Ja som teraz vstala neviem co budeme robit v noci vsetci sme zalomili 😀

gabuliik
11. feb 2010

Čaute.
Ja som dnes nejaká vynervovaná .... 😝 Asi si prásknem čoko.

Ďakujem ešte raz za gratulácie ... 🙂 ,milé od vás.

Tehu,tak ako si na tom s maskou?Monikinu už finišujem.Zajtra ešte vymyslím nejakú sukničku alebo čo,nech neni len v pančuškách.A malý bude kačička.To máme po Monike 😀

tehulka4
11. feb 2010

gabi, naaa sak este stale v stadiu rozmyslania...🙂))))))fakt netusim este co...ked moj syn za ot nemoze ze ma taku nekreativnu matku...... 😀 😝 kasli na coko, daj si poharik fernetu...🙂))) inac baby, niekedy by sme si mali urobit aspon jeden vecer ked ulozime decka alebo este pred vecerom len tak, ze my bezd eti, nech nerusene pokecame..a hlavne kym je este vladka 2v1, lebo to potom uz ona tazko od mrnusika.. 😉

claudinka
12. feb 2010

😵 😵 tehulik ahooooj

marcelkatt
12. feb 2010

Dobré ránko.. My sme dnes vstali trochu skôr o 7.55h. Malý už napapaný a pozerá Včielku Maju. Potom niečo vymyslím k obedu, ešte neviem čo 😀 .
Poobede príde švagrina blahoželať dodatočne malému, spravila som iba obložené dve misy, veď to stačí na také posedenie...
Ešte doliečujem nádchu, ale už je lepšie, len ma hlava stále bolí. Inak tehulka dobrý nápad, ja som radšej za niekedy na jar, keď sa oteplí.... To stíha aj Vladka ešte 🙂

tehulka4
12. feb 2010

noo zeny, bvidim, ze aj ked som to tu flakala ja tak mi az tak vela neuslo, lebo vy to tu tiez dobre flakate..🙂))

macka, tak to jo,....myslim, ze aj jedna by stacila..ved pride le svagrina...🙂a tiez netusim co k obedu,a le dnes asi len tak nieco narychlo.asi nejake cestoviny, lebo ideme s malym plavat teraz na 11 a to sa mi ozaj nechce nejak extra vymyslat...
ved jasne ze trochu neskor ked bude krajsie a teplejsie....ale mohli by sme, lebo potom uz vela kociek nebude moct...dohodneme sa taka by sme mohli vsetky..🙂

claudi, ahojky..a co ty tu?? ste sa nebodaj prestahovali do Trnavy? 😉

marcelkatt
12. feb 2010

Tehuka jasné dohodneme a naplánujeme 🙂

vladkaz1
12. feb 2010

dievcata ja stiham aj s 2 mi detmi 😀 😀 😀

marcelkatt
12. feb 2010

Vladka, odbehneš medzi kojeniami 😀 😀 😀

marcelkatt
12. feb 2010

Mne je jedno kedy, prispôsobím sa.... Len mm musí mať rannú, aby bol s Erikom.

vladkaz1
12. feb 2010

ale kde zoberiem obe a nakojim tam to neni problema ,ked nebudem kojit zoberem um
🙂
a to nechcete ist s detmi ja ze stretko s detmi ..

marcelkatt
12. feb 2010

Bez detí, samé maminky... Preto tehulka písala, kým si 2v1 🙂

vladkaz1
12. feb 2010

jaj oki neni problem ,ale ani pit nemozem 😀

berus222
12. feb 2010

baby, nemate nahodou niektora cislo na kozne dr ryskovej? nikde ho nemozem najst.

lyongirl
12. feb 2010

berus ja nemám ☹ , my chodíme Péčiovej...

baby dnes som sa tááák porezala, že hrôza...

gabuliik
12. feb 2010

Čaute.
Lyon,ty čo stváraš s nožmi? 😉

Som dokončila masku.... som zvedavá,či bude mať úspech.Myslím si ,že nie,lebo každý rok je tam velká konkurencia 😀 .Ale neva,hlavne,že sa Monike páči. Tehu,zajtra sa vidíme .... 🙂

Tak to stretko by bolo fajn.Možno sa konečne podarí aj mne ísť ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre