Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
9. jan 2007

a mne by bolo fajne... 😀 nech vedia co to je

rainbow
9. jan 2007

skús otec v akcii 😀 😀

rainbow
9. jan 2007

ten moj je už teraz nechápavý voči mojim náladam(na ktoré mám právo, samozrejme), tak to neviem, čo bude potom 😖

bubaczik
9. jan 2007

no tak to by nam soc urad asistoval pri porode 😀

bubaczik
9. jan 2007

vies,muzi ony nechapu nic...my zeny keby sme mali malariu s tuberou tak sa musime postavit,a makat.a ony maju ledva ludsku,tj.36.5 a uz umieraju,lucia sa s nami 😅 ale najvacsia ironia je,ze ty sa trapis cele 9mes,porodis,a jemu gratuluju...ty si nepodstatna 🙄

bubaczik
9. jan 2007

no a klobuk dole pred Palfyovcami...ona odisla domov a dceru nechala v nemocnici...nemam co k tomu dodat...

rainbow
9. jan 2007

to je pravda, sú to hypochondri, to fakt??? idem si prečítat

bubaczik
9. jan 2007

sak citaj,moze za nou chodit...mne syna tiez zobrali na 6den,ale vybojovala som si,ze budem s nim...aj ked som mala doma dve deti...ja to nechapem,nechcem nikoho odsudzovat,ale ja by som sa drzala zubami nechtami pri dietati...

bubaczik
9. jan 2007

boze,zas som tu ostala sama,vsetky ste zmizli...ja sa tak nudim...uz mam aj navarene,porobene...idem asi kukuckovat dajaky film,mozno zaspim... ☹

rainbow
9. jan 2007

nie len som riešila s majovkami , soc.davky, rod.príspevok, jeho výšku a že sa má navýšiť

bubaczik
9. jan 2007

hej?a ja ani netusim,aka je materska?dvihli ju aspon na 20tis? 😀

bubaczik
9. jan 2007

a na majovkach je to zivsie?ideme tam?

rainbow
9. jan 2007

na 20 tis? to nám ani fico nesplní 😀 , no na majovkach je to živé 🙂

rainbow
9. jan 2007

práve si dávam sviečkovú , v nedelu som navarila plný hrniec, tak mi treba

melory
autor
9. jan 2007

chcem sa opytat trnavcaniek ci neviete ako je to s plavarnou na prednadrazi.

palvinka
9. jan 2007

riešili ste tu trnavskú pôrodnicu, ja som tam bola pred tromi týždňami a nesťažujem sa. Pri pôrode som mala sestričky v pohode - vystihla som dobrú smenu. A na oddelení sú všetky sestričky milé a nemala som žiadny problém. Ak som niečo nevedela alebo potrebovala tak som sa opýtala a nestretla som sa s neochotou. Tú nadštandardnú izbu som chcela ale bola obsadená tak som mala smolu ale na izbách sú max po dvoch takže aj to sa dalo a navyše som ušetrila 4 tisícky 😉.

rainbow
9. jan 2007

ahojte trnavčnaky, idem k vám nakuknúť

rainbow
9. jan 2007

mel ja by som si tiež rada zaplávala, ale trošku sa obávam infekcie...ale opýtam sa kamošky , či tam chodí moc ludí

rainbow
9. jan 2007

palvinka, som rada, že si mala dobré skusenosti, ono moc závisí od pristupu lekára a personálu, a ty si mala svojho lekára alebo ten kto mal službu?

jankamanikova
9. jan 2007

Babenky - nepotrebuje niektora kociar. Je este rok v zaruke (kupeny v oktobri ´05), zn. Patron, trojkolka, vodeodolny, ohnovzdorny; so vsetkym, co ma mat. Ja len tak. Nepotrebujem ho. Je pekny, modry, ako novy. Alebo mozno niekoho poznate, co by chcel. Ja ho uz vyse polroka nepouzivam.

bubaczik
10. jan 2007

😀

palvinka
10. jan 2007

rainbow aj aj, mala som dohodnutú dr. ale nestihla prísť, takže odrodila ma tá čo mala službu a potom prišla moja a tá ma zašila.

melory
autor
10. jan 2007

janka manikova, ja sa zacinam po trojkolke obzerat, uz by sme sa mohli fakt stretnut, ja by som mi ho pozrela.a preco ho uz nechces ked ma maly 3 mesiace?

melory
autor
11. jan 2007

janka 25.1. mam skusky na vodicak a potom uz musime hodit stretko 😀

bubaczik
12. jan 2007

mel no nemame stastie na seba.prisiel mi mail z hlohovca,ziaden termin,mam sa objednat tel,tak neviem naco som vlastne cakala.dnes idem s misou na kardiologiu,bo dr pocula selest,a idem sa aj opytat vypalnika ci mi spravi poradnu,ked mam termin az v pond.ale jemu je to asi aj tak jedno.uz budu aj vysledky z afp,drz prosim palce,co som vsade na nete citala,tak kazdy stresoval,tak som sa pridala k nim.mne vazne ten net skodi.a popytam sa ho,ci mozem ist cvicit lebo sa uz citim ako maly tulen.sak nebudem vediet porodit..rainbow pisala,ze je to v nukleone,tak to mam cez cestu..maly ako v skolke?moj ide od buduceho tyzdna na plavecky,uz ma pobalene veci a pocita na palcoch dni.tak dufam,ze do stredy vydrzi...a ja tiez.chyta ma nejako nervozita,len chodim po byte a kazdeho sledujem,kde a ako robi chyby,bordel a pod..uz mi sibe,do maja so mnu nevydrzia..dufam,ze pride moja mama buduci tyzden,aspon nejaka zmena,aspon sa necham trosku polutovat 😢 tak som sa nejako rozpisala,zaberem jednu stranku 😀 tak sa zatial maj,prijemny vikend..pa

melory
autor
14. jan 2007

hlasim sa uz z trnavy, je tu tak pekne, teplo. zajtra mam super behacky. co mame noveho v tt?

bubaczik
15. jan 2007

no mam termin do hc,ale az 6.2...takze budem dlho cakat...

melory
autor
15. jan 2007

a v ktorom tyzdni budes?

rainbow
15. jan 2007

ahojte, no ja idem do Hloh. už teraz vo štvrtok,už sa nevieme dočkať... 😝 , bubačik, opýtaj sa doktora, ak ti dovoli v stredu ideme 😉

melory
autor
15. jan 2007

baby vy tu mamt dake plany???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre