Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
24. mar 2010

ďakujem vám za gratuláciu 😉
Peti ja viem, že tam dala Katka malú, jej tam chodí už aj Lukáško a vlastne vďaka nej mi malého prijali, teda myslím to tak, že ona mi tú škôlku poradila, tak sme tam rýchlo utekali zahlásiť malého, keď na cirkevnej s nami takto vybabrali, no a teda len vďaka nej bude malý chodiť do nejakej škôlky...

gabuliik
24. mar 2010

Čaute baby.Tak gratulujem ku škôlkam.... 🙂
Ja už konečne žijem.Ešte to neni na 100%,ale dá sa.Dnes sme boli tiež skoro celé poobedie vonku,ale malý bol od rána zlý jak čert.Furt za všetko plakal.Už ma z neho bolela hlava.Teraz konečne zaspali a mna tu čakajú dve kopy žehlenia .... tak idem.potom sem ešte mrknem .papa

lyzenka
24. mar 2010

Ajo je hore od 5,30 a nespal vôbec dnes.....cez obed prišiel dedko, tak to už bol koniec so spaním...tak sa hrali a ja som zobrala auto a išla po obchodoch pokukať tenisky a tak.....a teraz už je taaaak upišťaný....idem ho dať spať...lebo už ma porazí... 😝

lyzenka
24. mar 2010

a stretli sme aj Vladku - teda sme sa len zdravili ako som išla s autom preč......., teda Vladi svečalo ti to s tým bruškom! proste tehulky sú vždy peknučké... 🙂

vladkaz1
25. mar 2010

Lyzenka dakujem ti, to mi teda uz dlho nik nepovedal 😉 ,mas to u mna haha

vladkaz1
25. mar 2010

ahojte vsetko v poho mame kilo a pol maly zas nespolupracoval hadzem par foto 🙂 ,som uz hrozne utahana porezam ze nik sem nechodi

marcelkatt
25. mar 2010

BLAHOŽELÁME a tešíme sa s vami, že je všetko v poriadku. 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
25. mar 2010

dakujeme pekne 😵

lyzenka
26. mar 2010

Vladi, 🙂 aký krásnučký.....a ako sa usmieva...pusinu má tuším po tebe......o hodinku príde ku nám kamoška s malým bábätkom...tak popestujeeeeem...dúfam, že ešte bude krpec spať.....zaspal o 12,00 ako hodinky je teraz --- klop klop.... 😉

emilia2
26. mar 2010

Caute, neviete mi, prosim, niekto povedat co stoji 3d ultrazvuk v Trnave a kde ho robia? Vopred dakujem.

vladkaz1
26. mar 2010

Emilia ,ja som bola normalne u gyndosa Ilavskeho viem ze u neho je 3D sono velmi drahe okolo 80 siat eur on je sro -cka
no robia aj v Hlohovci za 45 myslim ze sa to pohybuje teraz a v TT kde robia neviem poradit este.
Lyz dakujem pekne ,no tak si popestuj pomojkaj ,jaj take malicke vonavucke ja sa na to velmi teskam na to male stvorenie ,aj ked neskor budem nadavat ja viem ked budem mat toho vela 😅

emilia2
26. mar 2010

vladka,
dakujem velmi pekne. Snazim sa pozistovat si, kde to vobec robia a zatial co citam tusim najviac chvalia Hlohovec. Tak uvidim. Ja mam blizko aj do Senice, len o tom nemam ziadne info. Neviem, ci im tam vobec niekto aj chodi, lebo zatial na Senicu ziadne ohlasi. Som na konci 12.-teho tyzdna, tak mam asi este dost casu na rozmyslenie.

marcelkatt
26. mar 2010

V Hlohovci som bola aj ja / patrím síce MUDr Ilavskému, no vtedy ešte nemal 3D/4D sono/ a super prístup, komunikácia i podrobné vysvetlenie o celom vyšetrení. Robia aj cez víkendy, prispôsobia sa pacienke. Držím palečky.

vladkaz1
26. mar 2010

Emilia ano mas cas este inak moj muz je zo Senice 🙂

gabuliik
26. mar 2010

Čaute baby.Dnes sme boli s deckami na dvore skoro celé poobedie.Aj ked dosť fučal vietor,ale malý nechcel ísť dnu.Reval jak besný.Pomáhal MMlovi vyvážať bordel do kontajnera,tak bol happy. 😀
inak,ten vietor mi už lezie na nervy.Včera to fučalo a dnes znova ...,dúfam,že zajtra to bude lepšie...

marcelkatt
26. mar 2010

No my sme doobeda boli asi hodinku vonku, na našom dvore, bolo fajn detičky sa pohrali spolu. Bola aj Andrejka s detičkami a Vladka s Luckou. Krásne bolo 🙂
Poobede sme boli zas pozrieť vláčiky na stanici, asi pol hodinku a potom sme išli k manželovej sestre akože na šibačku, lebo na sviatky budeme u dedka v Prievidzi. Malý sa už nevie dočkať, veľmi zbožňuje môjho ocina. A budú tam aj jeho dvaja bratranci, tak sa vyhrajú...
Gabulik, no veru ten vietor by sa už mohol trochu skludniť, náš malý ho neznesie od malinka. Keď bol miminko, plakal, tak som rýchlo plienku prehodila, aby ho neofúklo a nevadilo mu to a teraz už povie a hnevá sa ak fučí.

stankatt
27. mar 2010

ahojte 🙂 tak idem docitat co mam zameskane... sak ked chodim spavat vecer o 20,00... hned po malej 😀 . Ta nasa potvorka vstava rano o 5tej aj cez vikend.... dnes som odchadzala do roboty o 4,45 a este spala... ale zas len do 5tej.... tak ma mm radost 😝 😀

lyzenka
27. mar 2010

marcelka,

aj náš neznáša vietor....fúúúúkaaaa, fúúúúúka, pomoooc... 😀

vladkaz1
27. mar 2010

🙂 baby mne to mala nikdy tak nevnimala ,sama sa schova ,alebo otoci ... 🙂

marcelkatt
27. mar 2010

No Peťka máme asi rovnaké deti v tomto🙂 Vladka aj Erik sa otočí, schováva, ale povie, že mu to vadí. On od malička vietor nemá rád.
Dnes sme boli celý deň vonku, najskôr doobeda v meste, potom sme boli v parku Promenáda, tam bolo otváranie Trnávky a pálenie Moreny, rôzne súťaže, ktoré organizovali miestne noviny. Dostali sme tričko, malý balón a jojo s ich logom. Poobede sme išli na vystúpenie Mira Jaroša, bolo super, malý sa vyjašil, vytancoval. Hudbu má veľmi rád 🙂 no čo je po maminke... Domov sme prišli o 20.00h, napapal sa a hneď zalomil.

vladkaz1
27. mar 2010

macka ved ja viem ze nema rad vietor . 🙂

marcelkatt
27. mar 2010

Jasné moja, ja viem, že to vieš... len som písala, že Erik si to povie hneď krpec jeden.... čo ste robkali dnes?

vladkaz1
28. mar 2010

vcera sme hnili doslova moja,nic take extra ,,
Dnes si pridu pre malu nasi uz je ńachystana a idu do smolenic na zamok a tak prejst sa s nou a vyvencit ju ,jej je vsetko okolo auta vozenie sa vzacne .
Takze doma bude klud na pol dna a pojde smikat borisa v klude

marcelkatt
28. mar 2010

Super, aspoň si oddýchneš trošku. My sa chystáme na výlet pozrieť, asi do Hodonína ešte nevieme. Závidím v dobrom, že Ti občas vezmú malú. Využito a oddychuj 😉

marcelkatt
28. mar 2010

Inak chceme ísť aj na futbal pozrieť dnes, ale iba za bránou, lebo dnes tu bude dosť ľudí, tak aby sme niečo náhodou neschytali no....

vladkaz1
28. mar 2010

no ja by som to na futbal neriskovala ,Spartak- Slovan a to chcete ist s malym????? 😕
mne stacilo ked sme isli cez fotbal minule segre gratulovat a po ceste sa nam ozran skoro zvalil na kocik .. no des...
super uzite si vylet 😉

anesim
28. mar 2010

Marcelka, na štadióne už by mal byť aj sektor pre rodičov s deťmi, tuším na východnej tribúne, mala by tam byť aj miestnosť pre deti a ešte niečo. To som čítala nedávno na stránke spartaku, aj keď dnes tam asi budú padať všetky vybrané slová a policjtov bude všade 😉

vladkaz1
28. mar 2010

Anesim no super to som vobec ja napr. nevedela . 😉
Sme sa akurat s muzom bavili ,ze on by s malu isiel na fotbal ,ale ja by som ju nepustila. 😅
No prave prisla z vyletu s babku a s detkom priniesli mi jaburiatka a konvalinky 🙂

gabuliik
28. mar 2010

Čaute baby.Tak ja mám zas chorú Moniku.Od rána má hrozný kašel,až ju dusí a teplotuje od obeda .Teraz som jej merala a má 38,8.Takže zajtra pádime k dokine.Zas budeme týžden doma. 😝 ☹ Len dúfam,že to nelapne aj malý.

Vladi,do tých smoleníc som chcela isť aj ja.Ved bolo dnes krásne a hroooozne dlho sme nikde neboli.No len čo už,ked Mončátko ochorelo.Inokedy.....

stankatt
28. mar 2010

ahojte, tak Mon vracala od 4tej rana asi 4x a poobede sa dostavila zas hnacka.... mna asi dr.... tak zajtra padi mm s nou k dokyne.... a tiez asi do jasli az po velkej noci..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre