Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
15. jan 2007

mate 😅

rainbow
15. jan 2007

ahoj mel, ano chodim cvičit každú stredu, a snad sa mi podarilo nalakat bubačku, až jej doktor dovolí? a ty ako , máš dovolené cvičit?

melory
autor
15. jan 2007

ja mam dovolene cvicit aj by som chodila, ale za prve manzel mi chodi z roboty po 18hod a v stredu mam do 18hod vodicak. 😒

rainbow
15. jan 2007

no tak to jasné, ten vodičák je prednejší 😉 , škoda býva to len v stredu

melory
autor
15. jan 2007

sice mi bude za dva tyzdne koncit, ale svokra ma toho uz dost varovat

rainbow
15. jan 2007

😀

melory
autor
15. jan 2007

co je vyhoda ze sa cvici pri mojom dome ani daleko by to nebolo, ale poviem ti, ze pri hugovi som cvicila kazdy den, a chodila som aj na cvicenia a nic mi nepomohlo, dokonca, ze zle dycham, dychala som ako nas naucili a mala som tazky porod.

rainbow
15. jan 2007

mel, ja hlavne chodim, lebo už teraz som ako velryba, a to som teda pribrala asi 3 kg, a hlavne chcem posilovať telo, a cítim sa dobre, aj sa tam odreagujem, je tam príjemne, a porodu sa tiež bojím 😨

rainbow
15. jan 2007

aj sestrička hovorila, že na cvičení si to možme simulovať perfektne, ale príde porod a baba uplne zostresuje, a robí všetko uplne naopak, zavisí od situácie

melory
autor
15. jan 2007

tak je dobre, hlavne viera je dolezita, ale ja mam svoju skusenost.

rainbow
15. jan 2007

mala si dlhý porod?

melory
autor
15. jan 2007

16 hodin som rodila a ked som uz ledva zila a ledva dychal;a tak mi prisla sestricka vynadat, ze neviem dychat, ved som ledva lapala po dychu... 😠

rainbow
15. jan 2007

tak si si vytrpela, ja som tu niekde čítala o 30hodinovom, hned som sa prepla na druhú temu, bojim, bojim, snád nebudem stresovat, ale ja neznášam taký prístup, ved tá sestra je tam od toho, aby ti pomohla, nie aby ti ešte psychicky ubližovala

melory
autor
15. jan 2007

ta sestra co vedie cvicenie je uzasna, ta ma tam drzala pri zivote, fakt poklad.

melory
autor
15. jan 2007

teda ak je tmavsia ciernovlasa a mila. 😀

bubaczik
15. jan 2007

mel budem v 22tyz,takze mozno aspon bude lepsie vidiet..prave som prisla od vypalnika..mal naladu vrazdit,2hod som cakala same babky(mozno s toho bol taky mily)a ja bola dnu max 5min..urobil usg,a cau...afp vyslo dobre,takze mam pokoj na srdci.bola som kuknut kocik oproti poliklinike,nasla som aj postielku,3tis,v meste ta ista 5tis!!!!!tak som oznamila muzickovi kam sa zajtra vybereme..nech to mem uz nakupene,zacinam mat uz ten syndrom robenia hniezda 😀 dnes ideme so synom sa zapisat do skoly,dnes je jeho velky den..som zvedava aky tam bude hrdina...a cvicit mozem,v ramci moznosti,ale urcite tam stojky robit nhebudeme 😀 tak rainbow dame rande?ja som uz tez ako tulen...

bubaczik
15. jan 2007

a inak..asi to bude chlapec...

melory
autor
15. jan 2007

to by si mala bubaczik super ze chlapec, dve segry a dvaja braskovia. 😀

rainbow
15. jan 2007

ahojte, tak fajn, bubaczik, ak budeš stredu moct, tak sa ozvi na konikovi, začína to o 16.30, možme sa tam stretnut 😉 , doktor ti povedal , že asi chlapec? ja idem vo štvrtok na 3D, tak uvidime

mitinka
15. jan 2007

baby je tu niekto????potrebujem radu mala mi spadla na zem.....

rainbow
15. jan 2007

mitinka, radšej chod, pre istotu.

melory
autor
15. jan 2007

mitinka sleduj malu, ci jej daco nieje, napriklad dako podozrivo rychlo spat, alebo tak. moj tiez spadol na hlavu, ked mal 4 mesiace - muzovi z gauca.

jankamanikova
15. jan 2007

mitinka - to je nic. Ked dieta spadne na hlavu, potrebuje pit vela tekutin a kontrolovat ocka a hlavicku. Kontroluj ju take tri dni, ak by sa Ti daci nezdalo, tak chod k dr. Inac este tolkokrat TI spadne na hlavu, nie je to zart, aj ked to tak vyzera. Ale uvidis - ked zacne lozit, chodit ... Drzte sa!

jankamanikova
15. jan 2007

rainbow - Ty si na tej fotke taka krasna! Naozaj!

melory
autor
15. jan 2007

janka a kedy budes mat ty foto? ved pockaj ja pridem aj s fotakom 🙂 🙂 🙂

jankamanikova
15. jan 2007

No, dobra otazka. To musim ist najpr ku kadernicke, ku kozmeticke, k vizazistkovi a potom k fotografovi 🙂 . Je jasne, ze pre mojich chlapov som najkrajsia na svete, ale predsa, ked sa mam ukazat svetu 🙂 ... Snad si nejaku tu fotku uz dam urobit ...

bubaczik
16. jan 2007

mel no tak ci to bude chlapec tak tomu zatial neverim (alebo nechcem)bo vypalnik je nespolahlivy....idem o 3tyz do hlohovca tak uvidim..mne je to taaak jedno..v prvom rade nech je zdrave,a v druhom,nech je to dievca 😀 😀 😀

bubaczik
16. jan 2007

no dnes idem logy fogy do ba 😀 idem trocha vyvetrat satnik..mozno naposledy..uz mi je vsetko male ☹ konecne po neviem kolatom tyzdni vybehnem aj niekam dalej ako je max a plk druzba 😀

rainbow
16. jan 2007

ooo, dakujem Janka, to tá krásna zima v pozadí.. 😀 , aj ja som bola v ba na nákupoch, kupila som si konečne tehu rifle, aj som dobre natrafila boli zlacnené o polovicu, ved som už chodila ako v uniforme v jedných gatiach

kala
16. jan 2007

babulky nechcete niektorá kúpiť ohrádku sieťovú neo nato, postieľku, alebo chodítka jedno interactívne chicco a druhé klasický behák jané pre detičky my to už nepotrebujem v okolí trnavy aj doveziem na cene sa dohodneme
ozaj čo to stretko kedy si ho dáme?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre