Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
2. apr 2010

Makca uzite si to ..
NO mala nespala ,teraz papa fazulovu polievku mliecnu mame len dnes a maso ma moj ako inak s cestovinu ..
Ja mam nejaku kyselinu ,mojemu idem hokej v telke a ja sa pojdem prejst nasim ,nic sa mi nehcce som nejaka lemrava 😅 😝

marcelkatt
2. apr 2010

Vladka, ďakujeme 🙂 pozdravujem vašich a Lucku... papa zatiaľ..

amunet
2. apr 2010

Baby, chapem, ze vam je to jedno, ale napr ja mam nepriatela, ktory by vsetko co by sa docital otocil a pouzil proti mne a to sa mi aj stalo, treba si davat na niektore veci velky pozor. Preto mam zmeneny nick a zaheslovanu svoju webstranku. Neviete si ani predstavit co dokaze ex mojho mm a to ju osobne vobec nepoznam 😠 😠

vladkaz1
2. apr 2010

Amument ved si zalozte ,akoze nik nic nepovedal na SS ..... dajte pristup vsetkym komu uznate za vhodne a kazdy sa rozhodne kde chce pisat ...
Ved ja som sa nenasrala ani nedohadovala o sukromnej skupine ,mna nastvala ina veta ... ale to je uz jedno ..... mozno som si to vysvetlila po svojom a mne je tu uz vsetko jedno ...nebudem riesit somariny na knovi ,som rada ze si sadnem a pokecam s babami

lenkahrehusova
2. apr 2010

Ahojte....
Vladi,tak už som sa dočítala.......už chápem 🙂

lenkahrehusova
2. apr 2010

Inak želám vám krásne sviatky apohodovú šibačku 🙂)))))))

Zajtra sa chystám s malou von na ihrisko k Amfiku, hlásia pekne slnečno........kto chcete pridajte sa 🙂))) budem rada, pokecáme 🙂))

amunet
2. apr 2010

Vladi sat to nema vyznam nemyslis to si tam budeme pisat dve?! 😀 sak vsetko je v poriatku klud pokracujeme dalej tu 😉
Lyon sa len opytala.
ja momentalne dorabam kolac len akosi sa mi navydarila cokolada nejaka je moc husta a to by sa mala liat 😅 asi som nieco pos..la 😀

marcelkatt
2. apr 2010

Ahojte, my sme dnes boli u Erikových krstných, bolo fajn, deti sa zahrali a my sme poklebetili. Zajtra chceme ísť do Bojníc pozrieť, ak bude pekne a nebude vietor.

amunet
2. apr 2010

do Bojnic do zoo? aj by sme chceli ale az ked bude este krajsie, rozmyslali sme ist do zoo do rakuska alebo zlina no nemam pas tak neviem ci by stacili na decka rodne listy, neviete nahodou niektora?

lyongirl
2. apr 2010

sorry, že som si dovolila chcieť založiť súkr. skupinu a písať si tam s vami všetkými.
a Vladi prepáč, že som napísala niečo čo ťa nasralo, aj ostatným sa ospravedlňujem za to, že som si dovolila napísať vlastný názor...
A ja som neni vôbec nasraná, nemám byť na čo, ani som sa neurazila a neviem ani o tom, že by som sa hádala. Iba som napísala vlastný názor a to, že sa niekoho dotkol, alebo urazil, to neovplyvním, každý si to vysvetľujeme po svojom.
Len toľko som chcela ešte napísať pred tým, než odtiaľto vypadnem...

marcelkatt
2. apr 2010

Nie iba okolie a tak. Do ZOO tiež až keď bude teplejšie. Máme to kúsok, keď sme u dedka, takže niekedy v lete plánujeme, aby sa malý aj zahral tam a pozreli sme všetko už.

marcelkatt
2. apr 2010

Lion ja osobne som sa nenahnevala, tiež som napísala iba môj názor, že mi je jedno, ak bude súkromná skupina, alebo nie. Je to myslím nestranná odpoveď. Nie som proti ani za. Ak bude, tak bude, ak nie, tak nie. Mne súkromná skupina nechýba, ale ak by sa založila a písali by sme si tam, tak nemám problém, no aj tak by sa moje písanie nejak nezmenilo, keďže nič také sem nepíšem, čo by mi prekážalo, ak by niekto iný čítal.

lyongirl
2. apr 2010

mne neišlo o to zmeniť písanie, tiež by som písala všetko, to čo sem, len by si nás nikto nečítal, len o to mi išlo, ale to už nie je podstatné, pretože Vlaďa sa uráža a neviem za čo. Jednoducho je nás tu pár báb, nikto iný okrem nás sem aj tak neprispieva, tak prečo by sme si nemohli vytvoriť vlastnú skupinu, kde by sme chodili my a písali si...stratilo to pre mňa zmysel a príde mi už zbytočné to aj rozoberať...

lyongirl
2. apr 2010

pretože to nikam nevedie

marcelkatt
2. apr 2010

Nemá význam to už riešiť a doťahovať sa takto. Ak vznikne súkromná skupina, tak bude a ak nie, tak nie. Každý sa predsa sám vie rozhodnúť, či prejde do súkromnej skupiny, alebo nie. Hádam sa teraz nebudeme dookola ospravedlňovať a hnevať a podobne.. Riešime tu somariny a unikajú nám iné krajšie a podstatnejšie veci 😉

amunet
2. apr 2010

co krajsie nam tu unika 😀 vobec nic. Lyon nikto tu za to nestoji!!

lenkahrehusova
3. apr 2010

Ahojte 🙂
Tak dnes síce svieti slniečko, ale aj tak dosť zima. Na ihrisko sme nakoniec nešli. Fúka taký jemne studený vetrík. Tak sme išli na prechádzku a malá mi hneď zaspala. A spinká ešte aj teraz.
Babule, nechajme to "nedorozumenie" tak, a ide sa ďalej, píšeme sem .......... ja som rada, že si môžem s vami popísať, že mi má kto poradiť 🙂 a snáď keď bude teplejšie, tak dáme stretko s detičkami 🙂
Zatiaľ sa majte krásne 🙂 a užite si víkend a šibačkovský pondelok 🙂

vladkaz1
3. apr 2010

Do prdele 2 dni mi nejde net a co sa nedozviem 😀 ,tak nakoniec som najhorsia ja presne som si len povedala svoj nazor ... ja neviem preco Dominika riesis stale mna ked ja som povedala ze mi to je jedno ...
Ano je zbytocne mas pravdu ... 😝
Ja vobec niesom urazena ,mna sa dotkla presne len veta tak s vami pocitam a vy si teda piste tu .. akoze co sme v materskej skolke ?
Ja sa budem rozhodovat zas seba ,vzdy ako uznam za vhodne a nie sa tu dotahovat len tolko som chcela ... ja neviem preco by som si aj ja nemohla svoj nazor povedat to nieje nejake utocenie ,na teba alebo co ... len som povedala ze mi to je jedno ..riesit to uz dalej nebudem ,berem to z nadhladom ,este co ze ja nemam za potrebu aby som sa na konovi teraz dohadovala ...dajte mi s tym pokoj dakujem 😉

vladkaz1
3. apr 2010

Leni mas pravdu ,u nas svieti slniecko ,ale je chladno ....
Od ranka som si dobre makla ,nesiel nam notebook ,od vcera musel vsetko preformatovat ... inak som zavislak ,lebo som bola nezvozna ze nejde ani net 😀
Mala sa kupe ,navarila som este vcera v noci ,tak mam klud ale nieco chcem este poslekulovat ,aby sme isli v nedelu vecer na prechdzku v klude nasim ,bez toho aby som musela doma lietat a upratovat.
Peciete nieco dobre na sviatky teraz ?
Ja som sa na vsetko vyflakla ozaj nic nerobim ,co sa tyka nejakej vyzdoby ,alebo pecenia .

lenkahrehusova
3. apr 2010

Vladi, ani ja nič nepečiem a ani nevyzdobujem 🙂 My sladké nemusíme, zase by to išlo všetko do koša.
To je dobre, že si si všetko porobila, aspoň môžeš byť teraz v kľude 🙂 a oddychovať 🙂
Ja som teraz aj s malou u drahého v práci, tak uvidíme, či sa trošku otrplí a pôjdeme na ihrisko alebo sa len poprechádzame.

vladkaz1
3. apr 2010

Leni ja pecie ako kedy,mala chce kolacik .
Vcera som jej robila s maruhlami jednoduchy kysnuty ... marhule do kosa a ostatne spapkala ,ale je pravda ze muz sa ho ani nedotkol a mala mala 2 kusky ostatne zas ja 😀 ,jak keby mi bolo treba ze?
Chcela som sa domacnost vyflaknut uplne ,ale nedalo mi to rano ako som vstala ,prichodom maleho sa to budem musiet teda ucit ....budu prednejsie ine veci .. no o tyzden este malujeme ,tak si musim zohnat niekoho kto mi pomoze umyvat ,neviem ci to zvladnem sama 😒 😅 a zevraj tie umyvatelne farby sa musia hned ,ze to nejde dobre ked to uschne .
Inak na to ihrisko do amfika chcem vybehnut aj ja volakedy ,este zakal sa gulam tu u nas je vsetko obsrate ... 😝
Muz mi akurat hovori ,ze ked sa mala vyspi tak pojde s nou hrat fotbal ..

lenkahrehusova
3. apr 2010

Tie umývateľné farby , presne ako hovoríš, je lepšie umyť hneď, lebo potom to budeš musieť ako sa zo špachtlou oškrabovať 😒 😒 😠 a to nie je sranda. My sme tiež malovali keď som bola skoro pred pôrodom a škrabkať so špachtlou s takým bruchom nieje sranda.
Svokra mi našťastie umyla okná a balkóny a ja som umývala podlahy v byte.

lenkahrehusova
3. apr 2010

Vladi, nechce sa ti prísť na ihrisko k amfiku? 🙂 môžeme pokecať 🙂 ak nie, tak nič sa nedeje 🙂

vladkaz1
3. apr 2010

Fuuu no to si ma nepotesila ,no budem musiet ,muz chce len detsku ,ale to este nevie ,ze ja som si vymyslela aj chodbu aj obyvku 2 steny 😀 .. pri najhorsom zavolam tatovi ,nech mi pride pomoct ...
Este ostava potom vybrusit staru postielku a s tym sa mu tiez moc nechce povedal mi nech si kupim novu 😀 ,no urcite nebudem kupovat novu ... na co ked mam dobru 23 rocnu doma 😅 co sluzi ... aj ked na oko nieje taka efektna ,no a uz len garnizu deckam a zaluzie do detskej kupit niekde ,alebo dat sparvit .
Okna si umyjem Leni pred malovku a zalepi sa takou foliou a vobec sa nezaspinia ,predavaju to vo farbach ... super vec fakt 😀 ... len horsie bude to lino otrasne co mame ,neznasam ho ,kto to sem aj dal neviem 😝

vladkaz1
3. apr 2010

Leni nemozem mam mokre vlasy a mala ide hajat ,uz lezi v posteli, na buduce ak sa nenahnevas .. 🙂

lenkahrehusova
3. apr 2010

jasné, nabudúce 🙂 nech si Lucka dobre pospinká 🙂 sladké sníčky želáme 🙂

marcelkatt
3. apr 2010

Ahojte, u nás dnes od rána je krásne. Doobeda bol mm s Erikom a Ľubkom vonku, my so sestrou sme poumývali všetky okná. Poobede ideme do tých Bojníc, deti sa tešia, zaspali rýchlo...
Večer robím šalát a sestra pečie nejaké veľkonočné hniezda 🙂

vladkaz1
3. apr 2010

Macka toto je super ,zavidim ze tam mas celu rodninu okolo seba .... a tak celkovo ..
Nasi mi volali ci neprideme,ale dala som dusit masko na zajtra nech mam klud a malu tu poraza ,pojdem s nou von asi na motorku ... len deticky deticky ,no moc sa mi nic moc nechce .
Sibat pojdeme asi zajtra ako som napisala 🙂
Leni ,mas pravdu na buduce ,krpata sa akurat zobudila a pc mi okupoval MM ... 🙂
takto sa nam haja v novej postielke ,ale v noci pride jak smrad k nam ,vcera prisla asi o pol 3 tej 😝

vladkaz1
3. apr 2010

baby este ma napadlo ,ci neviete nahodu ,kde zozeniem lacnejsie garnizu do detskej izby ... nahoda ci ste nepoculi o akcii ?????

lenkahrehusova
3. apr 2010

Vladi, ja keď sa chodím prechádzať vyše mestskej veže je obchod s garnižami a záclonami a tam som na dveroch videla vicapené, že majú akciu na garniže 🙂 je to na tej strane ako je mestská veža a je to asi tak oproti VÚBky, tej novej čo je na Štefánikovej. Tak skús tam 🙂 možno niečo budú mať 🙂
A malá zlatučko spinká 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre