Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
3. apr 2010

Dik Lenka behnem tam ,chcem zajst aj do Diega ,zevraj tam maju mama mi vravela ...
Ako ste sa presli? Ja sa hrozne nudim ,Boris robi malej kasu krupicnu 😀

marcelkatt
3. apr 2010

Vladka vy chodíte šibať??? 😕 čo poznám zvyky tak, len chlapci nie? A. le neviem ako je to v TT. Inak Lucka pekne spinká v posteli 🙂 🙂
Naše decká už spia, boli riadne unavený obaja, veď prešli celé Bojnice peši... My si ideme zahrať nejakú spoločenskú hru asi. Varím zemiaky na ten šalát.

vladkaz1
3. apr 2010

Macka ano chodia len chlapci ,ale co neurobis pre deti nie? 😉 aby mala mala radost ,nasi nas zavolali aby sme prisli aj my
Moja a aky salat robis? taky vianocny?
Ja varim este kuraciu poliveku a spravili sme si teraz palacinky ,ale take hrubsie nechcelo sa mi pri tom stat vecnost 🙂 ,pochutili sme si este zostalo na zajtra.
A dnes som robila to dusene masko na stave ... take len neviem co k tomu ci zemiaky ci cestovinu a malej spenat so zemiakmi som robila na rychlovku a s vajcom ,ma aj na zajtra na obed ... sisi misi mi dnes no nudim sa

marcelkatt
3. apr 2010

Jáj, tak mojko, veď jasné 🙂 áno zemiakový šalát, taký ako aj na Vianoce zvyknem, mňamko 🙂
My sme mali špenát vo štvrtok, v piatok bola ryba losos, dnes strukový prívarok a zajtra máme plnenú papriku a kuraciu polievočku, ale aj rezne a šalátik 🙂
Nikis napiekla zas takže také spoločné rozdelené varenie 😉

vladkaz1
3. apr 2010

jasne moja dobre vam je pozeram a co ty ??? nieje nic nove ako //? 😉 ak chces napis ip .. alebo co 😀

marcelkatt
3. apr 2010

Vladka napíšem na FB

vladkaz1
3. apr 2010

dobre som tam .

bubadlo27
3. apr 2010

vladi na to linoleum, si kup, taky obrovsky bal papiera takeh vlnovkoveho, je to tusim okolo 20 m a nestoji vela, ja som tiez mala na parketach a parada.
my mame umyvatelnu farbu vsade,okrem obyvky, ale tu budeme na rok malovat a da sa farba umyt aj po zaschnuti, zas taka tragedia to neni ;-😉

vladkaz1
4. apr 2010

A ten papier kde kupim? vo farbach lakoch? 🙂
Viem ze mate umyvatelnu ,ved preto si ju chcem dat lebo je to velmi pekna farba

gabuliik
4. apr 2010

Čaute baby.som tu dlhšie nebola.Nebolo času ....
Malého mám chorého,včera sme boli na pohotovosti. v piatok v noci mal furt vysoké horúčky a nie a nie mu to zraziť.Dali mu atb.Suprax sa to volá a dnes doobeda už tu pobehoval.Ale neni to ono.Včera celý den nič nejedol a dnes tiež ešte nič.Furt pije len čaj ☹
A najhoršie na tom je,že sa na všetko jeduje a furt plače.Monika len okolo neho prejde a už chytí taký amok,že až.No a Mončadlo to zneužíva a provokuje ho.
A ešte aby toho nebolo málo,tak som stratila hlas a zas ma bolí hrdlo.MM do mna leje všelijaké čaje,tak uvidím či mi to pomôže.papa

bubadlo27
4. apr 2010

vladi normalne, tak kde farby, tak tam maju aj taky vlnovkovy papier, my sme kupovali farby na prednadrazi v chemolackej predajni 🙂

vladkaz1
4. apr 2010

gabi ahoj ,zasa je chory? nejako sa vam to toci ,malej skus vysvetlit nech ho neprovokuje.
bubi ved tam idem kupovat farby ,pootravujem tatina nehc am odveze ,uz som mu hovorila ,ocuj kolo ste asi minuli na tu chodbu farby? myslim kg ,segra maju s nou obyvaku a 2 steny dost velke im stacilo asi kilo ...oni mali tu farbu co sa neriedi .

vladkaz1
4. apr 2010

baby a kde ste vsetci .. snad tu nebudem chodit len ja ... 😅
Inak Domnica dufam, ze sme si to uz vysvetlili ,ze sa nic nedeje a pokracujeme dalej ...
macka kde ste ? Vonku?????

vladkaz1
4. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/ine/5vtb/kvalit... tieto navlecky chcem malej uplne ich zerem 😀

krtko.
4. apr 2010

vladi,si myslis ze kilo farby ti bude stacit?
najprv si odmeraj steny a oni ti to tam vyrataju kolko ti bude stacit a kolko to bude asi stáť.
aj my sme kupovali na prednadrazi v tej chemolackej ale uz si nepéamatam kolko to stalo
baby maju detsku ruzovu umyvatelnu
ked sa mm zobudi ja sa ho potom opytam kolko sme potrebovali farby aj kolko to stálo

vladkaz1
4. apr 2010

Krtko nie myslela som kilo farby na jednu stenu tak ...
Ak budes taka zlata skus mi zistit u muza ja som v tomto analfabet a pojdem na prednadrazie kupovat ....
len ja chcem akzdu stenu inej farby do detskej 🙂

marcelkatt
4. apr 2010

Ahojte, my sme dnes boli na pohotovosti s Erikom, mal vysokú teplotu a silnú nádchu, soplíky zeleno-žlté. Lekárka povedala že je iba prechladnutý, hrdlo a dýchanie má čisté, no zistila mu zápal nosových dutín. Dala mu ATB do nošteka a Nurofen. A ešte mu pichla injekciu na zníženie teploty.

vladkaz1
4. apr 2010

macka not eda a co tak zrazu? ved vcera vam nic nebolo nie? 😕
Posielam mu pusinu ,my sme boli sibat s malu ,napapkali sme sa ,nasi robili kacicu . 🙂

marcelkatt
4. apr 2010

Zlatko v noci dostal horúčku vysokú a silnú nádchu. Teplota mu neklesla ani po Panadole, tak sme dnes išli pre istotu a dobre sme spravili. Má tie ATB na tie dutiny nosové.

lyongirl
4. apr 2010

jasné, že sme si to vysvetlili, len sme mali oslavu, tak nebolo času...

krtko.
4. apr 2010

vladi,my sme malovali vsetky steny +strop ,ale mm daval 2 natery
kupovali sme 5kg a ostalo nam cca 4dcl
nas vysla ta farba okolo 2 tisic korun
ale ked si odmerias stenu a povies mu to tam,tak on ti povie kolko kg budes potrebovat.
a kup si hned aj novy valcek

vladkaz1
4. apr 2010

Krtko tak to spravim pomeram ,lebo moj mi to nepomera to si musim sama ked nieco chcem ... alebo ho namotat...
Sak jasne ze valcek musim kupit mam na to asi 4 ry tisic odlozenych tak snad sa zmestim aj s chodbou a 2 steny v obyvke ... 😕

krtko.
4. apr 2010

len tam maju moc druhov farieb.nezabudni si zobrat so sebou domov aj cislo farby aku ti namiesali 😉
to by si sa mala zmestit 😉

lyzenka
5. apr 2010

šibi ryby prajem všetkým žienkam... 😉 naši sú od rána preč, mám pohodku domácu... 🙂

lyzenka
5. apr 2010

bubi, my sme z Kamenáča tiež odchádzali s revom...a poriadnym....chcel totižto ísť do rybníka....furt tam volačo hádzal...a nakoniec tam aj chcel ísť...no hrúza.... 😀

vladkaz1
5. apr 2010

Ahojte ja od rana vraciam je mi na draka teda ,toci sa mi hlava ,moj muz vari ,aby sme mali co na obed aj na zajtra

vladkaz1
5. apr 2010

Ahojte ja od rana vraciam je mi na draka teda ,toci sa mi hlava ,moj muz vari ,aby sme mali co na obed aj na zajtra

bubadlo27
5. apr 2010

vladi, urob to tak , zmeraj si sirku a vysku izby kazdej steny a vyrataj si m2 , ak to budes chciet na dva krat malovat , jednoducho vynasob dvomi a tie m2 mu povies, ked si pojdes vyberat farbu, oni uz vedia, len musis vediet plochu 😉 , keby volaco, napis 🙂

vladkaz1
5. apr 2010

Bubi dik aj Krtko ,ja sa v tomto nevyznam preto sa radsej radim a mojeho muza take veci nazaujimaju ,tak si to musim sama kupit a tak vsetko ...

gabuliik
5. apr 2010

Baby čaute.
Som na nervy.Malý má furt teploty,od tých atb nevidím žiadnu zmenu.Furt je na tom rovnako a to ich má už 3tí den.A najhoršie je ,že nič nepapá.Len pije.Už tretí den.Pred chvilou zjedol 5 piškot a vypil asi 1dcl mlieka.A to je všetko. ☹ Som volala aj našej dr. na mobil,ale nedvíha to.Nečudujem sa.... Teraz mu klesla teplota na 37,5 tak je veselší.Uvidím čo bude do rána.

Vladi a čo si pojedla,ked grcáš? 😕

vladkaz1
5. apr 2010

gabi ahoj moja no teda tak stale este ?????
no dr neviem ci sa dovolas .. 😔 dufam ze mu je uz lespie .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre