• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Vladka a Tebe je ako? Ako sa cítiš? Stále na Teba myslím moja, držkaj sa.
18. apr 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka ,no dobre nic mi neni v podstate ,len som unavena ,takze nic budeme cakat na poradnu este kovacicovi a cech si ma dal do rizikovej poradne tak uvidime ,asi to bol plany poplach a ked je vsetko v poriadku treba vydrzat co najdlhsie .Dakujem
18. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi,išla som včera spať.sorry ... :slight_smile:
Potrebujeme okno +balkonové dvere tak to MM zhana cez net.
No a k tej foto ... nebolo času .... možno dneska večer alebo v priebehu týždna,bo MM ide na nočnú,tak budem mať volný net. :slight_smile:
18. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre gabi tesim sa na foto ..
A co aj nieco cez net zohnal? Terz su uz neni tak drahe tie okna .
My dnes pohoda bola som v bile spravila som len slize tvarohove mojemu spagety a robi tie steny doraba teda hore tie pasy a somariny policu zavesil a mala zaspala takze ked sa zobudi tak s nou pojdem von a bude tu postielku lakovat ,nech to nedychame .
Inak dnes je krasne :slight_smile:
18. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím Ti palce, aby Oliverko vydržal čo najdlhšie v brušku.
18. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ved aj ja vam Macka ,uz mam aj plienky ,ta postielka neni dobra natreta tak to vybrusi este
18. apr 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zas nestiham - klasika....
Mala je uz ako tak v poriadku, ale mna to chytilo ja hovado.... furt mam zvysenu teplotu a je mi na draka.... zeby preto, ze to nemam moc kedy vylezat? tak aj dnes to tu asi zabalim a pojdem do duchen....
18. apr 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak krpatu zobrali do skolky ,aspon nieco sa dari :slight_smile:
19. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my sme dnes oficiálne dostali prijatie do škôlky od 8.11.2010, tak sa teším, že si ho užijem naplno do 3 rokov doma a potom bude medzi rovesníkmi :slight_smile:
19. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Gratulujem budúcim škôlkarom ... :slight_smile:
Monika bola dnes prvý krát v škôlke po 3och týždnoch.A v pohode,akurát že nič nezjedla.Konečne som mala doobeda ako taký klud,ale akonáhle prišla domov .... katastrofa.Taká bola urevaná,za všetko.Zobrala som ich do zahrady,že bude lepšie a bolo ešte horšie.No a pred chvilou mi rupli už nervy.Som na nu hrooozne nakričala,bo sa už nedalo vydržať.Všetko si privlastnuje a za všetko plače ... už neviem čo s nou :frowning2:
19. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika, ďakujeme :wink:
19. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
To už sem nik nechodí,len ja a Marcelka? Kde ste všetky?
20. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved ja chodim :grinning:
20. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prepáč,ešte ty .... :slight_smile:
Už si v poho?
20. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dajú sa zohnať lacné golfáče,ktoré sa dajú dať do lahu? lebo predávam môj milovaný x-lander,ale mne v nom malý spáva.on nechce byť cez obed v postielke,tak preto sa pýtam.stačili by mu golfky.máme jedny demáče,ale tie sa nedajú dať do lahu :frowning2:
20. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi no vselijake predavaju ... ale tie polohovania nemaju nic moc ... a aky by si si predstavovala? na nete si nieco nekukala ?
Ja zatial pohoda len unavena dnes som ledvaj presla od tecsa domov .. uz som teda fucala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja,pozerala som,ale zatial teda nič moc. :frowning2: ja nemám nejakú predstavu,len mi ide o to polohovanie ...
20. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no neviem moja ... fakt ked ani predstavu nemas :grinning:
20. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no sto rokov som tu nebola ale čítam čo píšete, užívame si krásneho slniečka v týchto dnoch. Malý má trochu soplík ale to z toho že chodil ked pršalo v gumákoch po vonku a chodili sme ako prasiatka. Ozaj neviete čo je s tehulkou? Už sem nechodí? Boli sme spolu v pôrodnici pri malých.
20. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulka chodi ,napis jej do ip ... mozno len nema tolko casu ..
Timi super ze sa mate dobre a sopliky ma snad kazde dieta teraz ... malej chvalabohu presli uz
21. apr 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny.....jasne ze chodim, len bud sa sem dostanem az okolo 23, a to vas tu neni a nece sa mi sem pisat, alebo fakt chodim na net uz pomenej..nejak nestiham..stale niekde lietame..konecne som doobedovala a zapla umyvacku..absolutne nic sa mi nece..normalen sa do vsetkeho musim nutit..do pol 3 som dnes zehlila..om mala toho taaaaaaak vela az no..sa cudujem, ze mi maly mal este co nosit..nehovoriac o mm..:slight_smile:)

vladi, aty ako? inak nezabudla osm na teba, len ho stale nemam doma..musim dnes tej dotycnej zavolat, ze co je s nou,.....a hned ti ho aj donesiem...:slight_smile: inak ako oliverko? pekne poslucha? uz si zacala chodit aj na poradnu do nemocky, ci nie?
21. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu no teda ,ved som ti aj pisala ,som si myslela ze mas toho moc ked neodpisujes .
Jasne ked budes mat cas teraz nesuri ... ak bude bude nebude nebude ,svet sa nezruti :grinning:
A inak ty ako? :slight_smile:
Mala mi dnes spi obdivuhodne dlho od 12 tej tusim tak nejako este spiiiii ,teraz som este len dovarila :grinning:
Dnes som malej kupilaknizky v meste tak sa vytesovala ,riekanky ,puzlovu a moja prva abeceda tusim nieco take ale su tam aj slova spojenia a tak to sa zide ... :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi, kde is pisala tu ci na FB? lebo tu nic nemam a na fb som dlho nebola,a le chodi mi tam segra obhospodarovat zahradku na FV..:slight_smile:) ma toho u seba asi malo..:slight_smile:))))tak mozno ona tam bola a preto neodpovedala, lebo ona mi vzdy potom vola a hovori, ze mi tam niekto pisala,ale uz nevie kto a ani co..takze neriesim..:slight_smile:)urcite bude, len netusim kedy...ale do pordou urcite...ale som nejaka unavena, nic sa mi nece, do vsetkehos a musim nutit..a stale som hladna...to neni ani normalne, co ja tolkopojem a furt osm unavena..uz mam aj termin..idem 27.4. tak uvidime co mi povie..
21. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava ,na fb som ti asi kazdy den pisala a nic uz som sa aj zlakla co je... :grinning:
Oki uz si sa prezradila? nik nevie... :dizzy_face:
21. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi, tak to tam bola asi segra..ked som tam ja, tak ti hned odpisem...nie, vsetko v pohode...este nie...cakam do toho utorka.. :wink:
21. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Tehu,ty si tehu? :slight_smile:
21. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste kde ste? :grinning:
22. apr 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
No my sme boli dnes skoro celé poobedie vonku :slight_smile:
22. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj aj my moja :slight_smile: potom mala vecer grcala jak tur, zajtra musim ist nahlaist uz matersku na maleho ci rodicovsky uz to odkladam od pondelka
22. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne.tak si musela upratovať .....
zajtra nehlásia bohvieaké počko,ale od soboty má byť supiš -pupiš .... sa teším,konečne niekam v nedelu vypadneme :slight_smile:
22. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok