Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
17. apr 2010

Vladka a Tebe je ako? Ako sa cítiš? Stále na Teba myslím moja, držkaj sa.

vladkaz1
18. apr 2010

Macka ,no dobre nic mi neni v podstate ,len som unavena ,takze nic budeme cakat na poradnu este kovacicovi a cech si ma dal do rizikovej poradne tak uvidime ,asi to bol plany poplach a ked je vsetko v poriadku treba vydrzat co najdlhsie .Dakujem

gabuliik
18. apr 2010

Vladi,išla som včera spať.sorry ... 🙂
Potrebujeme okno +balkonové dvere tak to MM zhana cez net.
No a k tej foto ... nebolo času .... možno dneska večer alebo v priebehu týždna,bo MM ide na nočnú,tak budem mať volný net. 🙂

vladkaz1
18. apr 2010

Dobre gabi tesim sa na foto ..
A co aj nieco cez net zohnal? Terz su uz neni tak drahe tie okna .
My dnes pohoda bola som v bile spravila som len slize tvarohove mojemu spagety a robi tie steny doraba teda hore tie pasy a somariny policu zavesil a mala zaspala takze ked sa zobudi tak s nou pojdem von a bude tu postielku lakovat ,nech to nedychame .
Inak dnes je krasne 🙂

marcelkatt
18. apr 2010

Držím Ti palce, aby Oliverko vydržal čo najdlhšie v brušku.

vladkaz1
18. apr 2010

Dakujem ved aj ja vam Macka ,uz mam aj plienky ,ta postielka neni dobra natreta tak to vybrusi este

stankatt
18. apr 2010

ahojte, zas nestiham - klasika....
Mala je uz ako tak v poriadku, ale mna to chytilo ja hovado.... furt mam zvysenu teplotu a je mi na draka.... zeby preto, ze to nemam moc kedy vylezat? tak aj dnes to tu asi zabalim a pojdem do duchen....

vladkaz1
19. apr 2010

ahojte tak krpatu zobrali do skolky ,aspon nieco sa dari 🙂

marcelkatt
19. apr 2010

Ahojte, aj my sme dnes oficiálne dostali prijatie do škôlky od 8.11.2010, tak sa teším, že si ho užijem naplno do 3 rokov doma a potom bude medzi rovesníkmi 🙂

gabuliik
19. apr 2010

Čaute.
Gratulujem budúcim škôlkarom ... 🙂
Monika bola dnes prvý krát v škôlke po 3och týždnoch.A v pohode,akurát že nič nezjedla.Konečne som mala doobeda ako taký klud,ale akonáhle prišla domov .... katastrofa.Taká bola urevaná,za všetko.Zobrala som ich do zahrady,že bude lepšie a bolo ešte horšie.No a pred chvilou mi rupli už nervy.Som na nu hrooozne nakričala,bo sa už nedalo vydržať.Všetko si privlastnuje a za všetko plače ... už neviem čo s nou ☹

marcelkatt
19. apr 2010

Gabika, ďakujeme 😉

gabuliik
20. apr 2010

Čaute.
To už sem nik nechodí,len ja a Marcelka? Kde ste všetky?

vladkaz1
20. apr 2010

Ale ved ja chodim 😀

gabuliik
20. apr 2010

Tak prepáč,ešte ty .... 🙂
Už si v poho?

gabuliik
20. apr 2010

baby,dajú sa zohnať lacné golfáče,ktoré sa dajú dať do lahu? lebo predávam môj milovaný x-lander,ale mne v nom malý spáva.on nechce byť cez obed v postielke,tak preto sa pýtam.stačili by mu golfky.máme jedny demáče,ale tie sa nedajú dať do lahu ☹

vladkaz1
20. apr 2010

Gabi no vselijake predavaju ... ale tie polohovania nemaju nic moc ... a aky by si si predstavovala? na nete si nieco nekukala ?
Ja zatial pohoda len unavena dnes som ledvaj presla od tecsa domov .. uz som teda fucala 😝

gabuliik
20. apr 2010

moja,pozerala som,ale zatial teda nič moc. ☹ ja nemám nejakú predstavu,len mi ide o to polohovanie ...

vladkaz1
20. apr 2010

aha no neviem moja ... fakt ked ani predstavu nemas 😀

timotej
20. apr 2010

Ahojte, no sto rokov som tu nebola ale čítam čo píšete, užívame si krásneho slniečka v týchto dnoch. Malý má trochu soplík ale to z toho že chodil ked pršalo v gumákoch po vonku a chodili sme ako prasiatka. Ozaj neviete čo je s tehulkou? Už sem nechodí? Boli sme spolu v pôrodnici pri malých.

vladkaz1
21. apr 2010

tehulka chodi ,napis jej do ip ... mozno len nema tolko casu ..
Timi super ze sa mate dobre a sopliky ma snad kazde dieta teraz ... malej chvalabohu presli uz

tehulka4
21. apr 2010

caute zeny.....jasne ze chodim, len bud sa sem dostanem az okolo 23, a to vas tu neni a nece sa mi sem pisat, alebo fakt chodim na net uz pomenej..nejak nestiham..stale niekde lietame..konecne som doobedovala a zapla umyvacku..absolutne nic sa mi nece..normalen sa do vsetkeho musim nutit..do pol 3 som dnes zehlila..om mala toho taaaaaaak vela az no..sa cudujem, ze mi maly mal este co nosit..nehovoriac o mm..🙂)

vladi, aty ako? inak nezabudla osm na teba, len ho stale nemam doma..musim dnes tej dotycnej zavolat, ze co je s nou,.....a hned ti ho aj donesiem...🙂 inak ako oliverko? pekne poslucha? uz si zacala chodit aj na poradnu do nemocky, ci nie?

vladkaz1
21. apr 2010

tehu no teda ,ved som ti aj pisala ,som si myslela ze mas toho moc ked neodpisujes .
Jasne ked budes mat cas teraz nesuri ... ak bude bude nebude nebude ,svet sa nezruti 😀
A inak ty ako? 🙂
Mala mi dnes spi obdivuhodne dlho od 12 tej tusim tak nejako este spiiiii ,teraz som este len dovarila 😀
Dnes som malej kupilaknizky v meste tak sa vytesovala ,riekanky ,puzlovu a moja prva abeceda tusim nieco take ale su tam aj slova spojenia a tak to sa zide ... 🙂

tehulka4
21. apr 2010

vladi, kde is pisala tu ci na FB? lebo tu nic nemam a na fb som dlho nebola,a le chodi mi tam segra obhospodarovat zahradku na FV..🙂) ma toho u seba asi malo..🙂))))tak mozno ona tam bola a preto neodpovedala, lebo ona mi vzdy potom vola a hovori, ze mi tam niekto pisala,ale uz nevie kto a ani co..takze neriesim..🙂)urcite bude, len netusim kedy...ale do pordou urcite...ale som nejaka unavena, nic sa mi nece, do vsetkehos a musim nutit..a stale som hladna...to neni ani normalne, co ja tolkopojem a furt osm unavena..uz mam aj termin..idem 27.4. tak uvidime co mi povie..

vladkaz1
21. apr 2010

som zvedava ,na fb som ti asi kazdy den pisala a nic uz som sa aj zlakla co je... 😀
Oki uz si sa prezradila? nik nevie... 😵

tehulka4
21. apr 2010

vladi, tak to tam bola asi segra..ked som tam ja, tak ti hned odpisem...nie, vsetko v pohode...este nie...cakam do toho utorka.. 😉

gabuliik
21. apr 2010

Čaute.
Tehu,ty si tehu? 🙂

vladkaz1
22. apr 2010

co ste kde ste? 😀

gabuliik
22. apr 2010

Ahojte.
No my sme boli dnes skoro celé poobedie vonku 🙂

vladkaz1
22. apr 2010

jaj aj my moja 🙂 potom mala vecer grcala jak tur, zajtra musim ist nahlaist uz matersku na maleho ci rodicovsky uz to odkladam od pondelka

gabuliik
22. apr 2010

no pekne.tak si musela upratovať .....
zajtra nehlásia bohvieaké počko,ale od soboty má byť supiš -pupiš .... sa teším,konečne niekam v nedelu vypadneme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre