• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
som :grinning: a muz ma tu otravuje nehc o idem ostrihat bleee to mam zas ja robotu na viacje lebo to musim povysavat potom aj kzpelku umyt ,vlasy vsade nechce sa miiiiiiiiiiii
8. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vladi ty mas furt co robit :D
8. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
booze ja neviem pisat odstrelte ma ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stani vies co ja hnijem doslova ,fakt mam doma vybuch ani som nevarila ...tento raz to namna neplatiiiiiii
8. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neveriiiim :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: vazne priznavam sa, ze keby niekto teraz ku mne prisiel, tak sa hambim za neporiadok :grinning:
8. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to neverím ani ja :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a rodiť sa ti nechce???? :slight_smile:
8. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gabi uz by aj mohla , ze?
8. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mohla ... v 38.týždni som rodila malú a všetko v poho.ale zas chlapci sa neponáhlajú,tak ktovie dokedy tu bude ešte s nami vykecávať .. :grinning:
8. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gabi ja som mala malu v42tt :grinning: :grinning: a keby ju nevyvolavali este je tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak Vladi nenatahuj to a sup sup
8. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaaaaaj Vladka este nemoze rodit, najprv mosi upratat, navarit...... Vladi kde bude mala ked budes v porodnici? Tata bude na dovolenke?
8. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to si vystihla Stanka ....
8. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zabka tu uz dlho nebola....
8. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaj baby robte si zomna srandu ,..... to by som musela cely byt vydrhnut bo na vsetko serem v poslednej dobe vazne ,taky bordel mam vsade ze sa mi hlava toci .. ale kaslem to fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Inak Zabku som stretla v meste jaka je pochudnuta ze ma skolu maly zlaty :slight_smile:
Rodit nic no ale ja uz by som isla , ved 12 teho mam prvy termin tak uz aj mozem ne? :grinning: este ho budem nosit aj do juna uvidite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute.
Vladi,tak čo ešte nič??? :slight_smile:
9. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vladiiii podaj hlasenie :wink: :wink: :wink: :wink: my s Gabikou ta asi dozenieme k tomu porodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nic nic kocky ,bola som na stretku s kamoskami v maxe bolo super jaj som si odpocinula na paradu :slight_smile:
9. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja my sme boli v maxe :slight_smile: ze sme sa nestretli... skoda...
9. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme boli v maxe .... :slight_smile:
9. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vladi a ako sa cítiš?

Inak,mohli sme si dať stretko ... :grinning:
9. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NO kocky a neviete dat vedet ci co?
ja by som sedela ,len kocky uz bezali na bus do Ba a este niekam ... :grinning: len ta hudba tam bola hlasna .. dostali ste aj kvetinku? ja som bola bez malej
9. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme prišli až okolo 17tej,bo Monika mala u nás vystúpenie.Išla som jej pozrieť nejaké topánky k šatám,ale nič som nezohnala....
9. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme tam boli od 14 tej do vecera bolo supis :slight_smile:
9. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon si si oddýchla .... a s malou bol MM?
9. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano bol jasne,jasne bolo fakt super
9. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute.
Neviem čím to je,ale posledné dni sú moje deti zle ako čert.Stále sa len hádajú a otlkajú za hračky.Už ma z nich bolí hlava,lebo Andrej za všetko spustí srdcervúci plač.A dnes som monike strelila facku. :frowning2: Preto,lebo sa vozila na trojkolke po ulici a išlo auto.Tak som na nu kričala,že nech zabočí ku mne a ona sa začala smiať a na ten just po strede cesty.Tak som za nou behla a stiahla ju na kraj a hned dostala.Krpec jeden neposlušny ....Aj ma to zamrzelo,ale keby poslúchla,tak v pohode ... ale ved ju mohol zraziť ....

Vladi ,podaj hlásenie ... :slight_smile:
10. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, myslim, ze Vladka je este v kope :grinning:. Inak aj nase deti boli dnes jak certi. Maly nam pobehoval po obchode, nemohli sme ho chytit a ked sme ho chytili, tak reval jak tur. A Emka nam vysla z obchodu bez toho, aby nieco povedala. Keby sa za nou neobzrel manzel a nevidel ako ide do hrackarstva, tak ju marne hladame kade tade. Asi je nieco vo vzduchu. :slight_smile: Ale aspon, ze su zdrave.
10. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm,tak neviem či je to vo vzduchu :grinning: .... U nás to pretrváva už vyše tyždna ... :angry:
10. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gabi, to je asi taka doba... aj nasa vobec neposlucha... smeje sa mi do oci :angry: tak po riti dastava stale....
10. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok