Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
10. máj 2010

Vladiiii prihlas sa nam 😀

gabuliik
10. máj 2010

no,ale ja už som z toho všetkého na nervy.... to obdobie vzdoru by mohol niekto zrušiť 😀

vladkaz1
10. máj 2010

som cela 😀

gabuliik
10. máj 2010

konečne ... som tu už sedela ako na ihlách .... tomu Oliverkovi sa dáko na tento svet nechce 🙂 trochu ho šťuchni 😀

vladkaz1
10. máj 2010

ale baby sak uvidime co vo stvrtok mi povie doktor .. do nedele rodim nebojte sa

gabuliik
10. máj 2010

baby ,stavme sa ,že kedy porodí 😀 ale nie,srandujem ...

vladkaz1
10. máj 2010

no dajte stavky 😀 to je teda ... biznis sa tu kona uz v brusku .. hehehe
ja hovorim ze nedelu asi ... alebo v pondelok

gabuliik
10. máj 2010

tak ja ta tipnem do piatku ... 😀

vladkaz1
10. máj 2010

no este mi dnes kamoska povedala ze porodim az 1 veho juna 😀 mi praje, ale nic neni nemozne

gabuliik
10. máj 2010

tak prvého je riadne daleko .... by si sa načakala ... 🙂

tehulka4
10. máj 2010

zudravim maminecky...co sa tyka tych malych certiskov doma, tak ja sa pridavam..tiez mi taky doma zatial jeden vyrasta...a strasne je "jedovity"..ked nie je po jeho uz je na zemi, tak co, uz s nim castokrat nevladzem, tak po nom zhuknem nech sa svihne este raz...

a vladi, co sa tyka teba, tak ja to vidim na toho 15...🙂))

vladkaz1
10. máj 2010

Tehu to je dobre mala jak je chora zachvaty zlosti ,ale ju to prejde o nedlho ... bude musiet nic ignorujeme ju a ked uz ma taky zachvat ze grca z nervu tak studena voda ladova namocim jej ruky v nej umyjem tvar a sokne sa ....

vladkaz1
10. máj 2010

Vy mi prajete .. no mozem to mat az na dalsi termin do 26 teho kocky ak sa nic nebude diat tak ma do tedy necha nosit 😉

timotej
10. máj 2010

13.5. tipujem

vladkaz1
10. máj 2010

Timi ty este nespis? 😀

stankatt
11. máj 2010

Vladi a co takto 9. juna na moje meniny? neskoroooooo??????? 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
11. máj 2010

Stani ty ma zabijas ... potvornica si 😝 😀

stankatt
11. máj 2010

Vladi sak ja len aby si si este vela odpocinula 😀

vladkaz1
11. máj 2010

😀 ale sak aj to moze byt ,ale snad ma do tedy nenecha .. ale druhy termin mam 26 teho takze do tedy mozem kludne byt po kope .. veru to je svata pravda

stankatt
11. máj 2010

a citis sa ako?

vladkaz1
11. máj 2010

dnes dobre za na chorobu

tehulka4
11. máj 2010

no ja si stojim za tym 15-tym...🙂)))
vladi, co je s mackou? dlho sa tu neukazala, alebo som to len mozno nepostrehla..je vsetko ok?

vladkaz1
11. máj 2010

tehu macka je v PD ,viem ze ma dalsie lieky ,ale co presne neviem moja nepise mi ze vela spi .

dadulaa
11. máj 2010

ahojte maminy, moc sa ospravedlňujem, že som vám sem vtrhla, ale potrebujem súrne zistiť, koľko sa pohybujú ceny podnájmu 2-izbových bytov v Trnave. Keby mi niekto odpísal, bola by som veľmi rada. Díky za odpovede a ešte raz sorry 😉

vladkaz1
11. máj 2010

dadila podla toho kde v TT v akej lokalite od tych 8.5 aj to je minimu ,takych 10 sat .. ale daj si nejaku inzerciu na nete ale do googlu ze prenajom TT a tolko ti toho vyhodi ... 😉

gabuliik
11. máj 2010

Čaute.
Vladi,ty si ešte tu? 😀

dadulaa,môj brácho mal v prenájme garsónku a platil mesačne okolo 10000sk ...

vladkaz1
11. máj 2010

Baby prosim nerobte si zomna srandu ci som este tu ,som a napisem ak nebudem 😉
Dnes som mala narocny den .

gabuliik
11. máj 2010

moja,prepáč,nechcela som ťa uraziť .... 😉

vladkaz1
11. máj 2010

Nic pohoda ,ja som sa neurazila len mi to nepadlo vhod momentalne 🙂 boli ma brucho a som sama mala spi ale pockam na muza uvidim co sa bude diat asi nic ja uz tyzden nic

gabuliik
11. máj 2010

tak sa drž .... možno sa to už začína ... to čakanie je na nervy,že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre