Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

sissik
13. máj 2010

vladi to je otras taky pristup. ale keby nieco nebolo v poriadku, urcite by si to citila alebo tusila😉
mozno videl, ze druhorodicka, tak sa nenamahal a cakal, ze vsetko vies.
aj to sono si si asi mala spravit sama

vladkaz1
13. máj 2010

Sisik uz ma to preslo ,som si postavila hlavu, fakt dobojujem, uz nebudem sa rozculovat ,na co nema to vyznam .
Maly sa rozhodne sam kedy na svet a pri sebamensom pociteni nejakej bolesti ,alebo coho idem do nemocnice ..
Este sa ma pytal, ze kolko mala mala ked som ju porodila a ci v termine ,ja ze nie prenasala som a on ze dobre .. tak mozno aj tak jednal ja neviem ,fakt neviem ...
Kamoska bola po mne nejako asi o 3 kocky a ze prisiel taky mlady a jej sono spravil ,proste som mala len smolu ze po 3 hodkach necelych cakania ,som bola proste prva na rade ,ked nebol dostupny lekar 😝 ale ze prietoky jej nespravil ...islo to tam jak na pase aj ju dal 20 teho na poradnu .

timotej
13. máj 2010

Vladka to bol asi Dečkov ten mladý nie? Ja som ho mala vybaveného pre istotu a super skúsenosť, vždy ma zobral na minútu presne nikdy som nikde nečakala a porodila som v jeho službe.

vladkaz1
13. máj 2010

Timi nebol nejaky na H .... neviem teraz meno

vladkaz1
13. máj 2010

Hlavek

timotej
13. máj 2010

Určite bude všetko ok a zvládneš to dobre, nech tam bude ktokoľvek. A má ti na začiatok kto pomocť s dvomi deťmi?

vladkaz1
14. máj 2010

Timi ako pomoct doma?
No manzel nedostane dovolenku ,kedze ho povysili teraz sa skoli a chodi este do skoly ,takze mozem zabudnut a v ramci moznosti mi pomoze mama ...

timotej
14. máj 2010

Hej aspon vrámci možnosti mama. Ak ti ide pekne Lucka vedla teba tak môžeš chodiť von kočíkovať pekne aj s malou.

krtko.
14. máj 2010

vladi,ja som na hlavka nepocula nic dobreho
ja som mala na neho tazke srdco-lebo mi nechcel dat 2 dni nic jest po porode 😠
baby krtko je v novinach 😝 😀

marcelkatt
14. máj 2010

Ahoojte... mne stačil prístup v TT na pohotovosti, samá arogancia a neochota. Ledva mi odpovedali na otázku, či je všetko v poriadku... Fakt divné. Viem, že nie každý deň máme super náladu, ale tak si myslím, že trocha ľudskejšieho prístupu by nezaškodilo. Ja sa fakt nečudujem, že im mnoho rodičiek odchádza do Bratislavy, alebo iných pôrodníc. Veď si to robia sami takýmto prístupom k mamičkám.

Vladka úplne Ťa chápem, už nech to máš za sebou a ste doma, držím palce a prajem veľa zdravíčka a trpezlivosti 😉

vladkaz1
14. máj 2010

Ahojte no teda Krtko preco ti nedali jest ??? 😕 🙄
Timi ano Lucka ide pekne za rucicku aj kocik ,no sem tam ma vrtulku v ritke ako kazde dieta .
Macka mas pravdu toto ma strasne sklamalo ,ale snad som nemala len svoj den ,musim verit ze to dobre dopadne vsetko .
Poprala som vsetky plienocky krasne mi to tu voni len praskom .. juj nech to poschne a pozehlim to ..
Akurat som nahovarala muta nech mi vyrobi nejaky drziak do okna na obycko stvorcove plienky ,kedze nemame balkon a snad take plienky mi kradnut nik v okne nebude ,tie drahe tam nevyvesim 😀 ,len neviem ci sa to bude dat .

marcelkatt
14. máj 2010

Vladka, dá sa to spraviť a namontovať, aj ja som tak zvažovala... Akurát sa chystáme s mm k mojej krstnej, ( Erikova fiktívna starká 🙂 )

vladkaz1
14. máj 2010

hmm no len ako ,musim sa informovat niiekde bolo by to super ..

vladkaz1
14. máj 2010

uzite si navstevu ...

marcelkatt
14. máj 2010

Ďakujeme moja, už idem off, papa a pekný večer. Pusu Lucke a pohladkaj Oliverka. Cmuk moje, myslím na vás...

lenkahrehusova
14. máj 2010

ahojte dievčatá.
Ako sa máte.
Vladi, držím palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

vladkaz1
14. máj 2010

Ajhoj Leni uz pohoda konecne po chorobe a dakujem a vy ako? Lenka co???

gabuliik
15. máj 2010

Čaute.
Mám chvilu pokoj,decká sa hrajú so sesternicami,tak som sem mrkla.... 🙂

tehulka4
15. máj 2010

Caute maminecky..tak sa konecne hlasim z nasho lazaretu...maly mi od utorka strasne vracal a sragoril,a si smenieco niekde chytili..a aby toho nebolo amlo, tak to vo stvrtok chytilo aj mna..som bola vazne "nadsena"...uz sme z toho ako tak vonku, len ma este dost pobolieva zaludok a maly este dost sragori..tak uvidime, co bude do pondelka a potom s nim behnem k dokine..

inak dnes je 15. a vidim, ez vladka tu dnes nebola..takze ze by som vyhrala a vladka uz niekde vzdychala v porodnici?🙂))))

Vladi, ak este nie, tak v pohode este mas na to nieco vyse hodinky.. 😀 😝

vladkaz1
15. máj 2010

ale kdeze nic moja 😀

tehulka4
15. máj 2010

noooooo este neni konec dna..: 😀 😀 😀

vladkaz1
15. máj 2010

neverim aj sexik sme dali nic sa nedeje

tehulka4
15. máj 2010

no musis povedat borisovi, nech sa snazi viac.. 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
15. máj 2010

😀 😀 no ledvaj som ho prehovorila moja 😅

gabuliik
16. máj 2010

Čaute.
Tehu,prajem skoré uzdravenie .... 🙂

Vladi,tak si ho nakoniec ukecala ?.... 😀

vladkaz1
16. máj 2010

ani som nemusela nejako moc moja ..uz doliezol sam 😀 ,ale bolo to prd platne lebo Oliverkovi je v brusko dobre 😀

bubadlo27
16. máj 2010

cavte, tie ktore chodite na FB ak sa vam chce , tak za nas zahlasujte, da sa kazdy den

sutazime na dzemikoch, tak vas poprosim o hlasy
najskor treba klik na paci sa mi upne vpravo hore na

http://www.facebook.com/?ref=home#!/Dzemy.Schwa...

potom uz len za Matka a Sofinku zahlasovat

http://apps.facebook.com/soutez-schwartau/?acti...

krtko.
16. máj 2010

bubi,mas zahlasovane 😉

gabuliik
17. máj 2010

Čaute.
To tu nikto nebol???

vladkaz1
17. máj 2010

nik nik veru ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre