Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lucyso
18. máj 2010

Ahojte, nemate niektora detsku lekarku Krizanovu?
mam 2mesacne dieta a chodime na poradne k nej. vybrala som si ju, nakolko som k nej chodila ako dieta. s lekarkou som spokojna, ale ta jej sestricka........ do zadku by som ju kopla 😉 😀 😠 ....
JE neskutocne mudra a z komara robi somara...!!!!
ked sme boli na prvej poradni, tak zistila ze malá ma žabu... lekarka normalne vysvetlila co treba a ako sa o to starat, ale ta jej sestricka, hned zhiiiiiiiiiiikla, ze AKÚ zabu ma.... akoby sa na to umieralo... !
dnes sme boli na poradni a sestricka opät vycitavo na mna pozrela, ze AKÉ ma lupiny !!!! pritom lekarka sa na jej hlavu pozrela a normalne povedala, ze jej to mame kremovat...
Ta sestrcka ma vzdy tam naserie 😠 a az ma vystrasi !!! potom si pripatam ako neschopna, akoby som sa o svoju dceru nestarala... !
nemate s nou ziadna takuto skusenost? a mozno som jej len nesympaticka🙂))

sissik
18. máj 2010

ja chodim ku krizanovej a doki fajn aj sestricka fajn. nikdy tak nehikala, alebo som to nepostrehla. som spokojna.
ale vraj doki dobre peruje, ked vidi, ze mamicka robi somariny

gabuliik
18. máj 2010

Čaute.
Križanovú nepoznám,takže neporadím ....

Vladi ako?

vladkaz1
18. máj 2010

normalka,chodim strasne curat ale vypila som flasu mineralky ..moze byt tym

krtko.
18. máj 2010

gabulik a ty ako spokojna s nasou dokinou?

gabuliik
19. máj 2010

Čaute.
Krtko,ja som s nou velmi spokojná.Vždy mi poradí a povie všetko na čo sa opytam.Prečo sa pýtaš?

amunet
19. máj 2010

Caute baby predavam kocar musim to aj sem dat 😀 a asi budem polali rozpredavat aj ruzove vecicky!! kedze sa nam podaril chlapcek 😵

gabuliik
19. máj 2010

Čaute.
Amunet,grtulujem ku chlapčekovi ... a zároven prajem vela šťastia pri predaji kočíka ... mne sa zatial nepodarilo predať ☹

Dnes sme odpratali nábytok a zajtra začíname búrať dvere do prístavby.Mám z toho depku,bo neznesiem ten prach a bordel. 😠

gabuliik
20. máj 2010

Čaute.
Pozerám,že si tu píšem sama so sebou .... ☹

amunet
20. máj 2010

no vies viac sa pise asi na facebooku

vladkaz1
20. máj 2010

Gabi ja chodim nakukam

stankatt
21. máj 2010

cafte, aj ja nakukam 🙂
Monika ma zas hnisavu anginu, tak ma asi svacne.... 😠 ☹ 😠 dobre ze sme dnes isli tej dokyne, som myslela ze teplotkuje zo zubov... a ona ma plne hrdlo hnisu... ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

vladkaz1
21. máj 2010

Stanka no boze ☹ nepotes chudakto malinke ,s vami sa to fakt vlecie 😔

macka7
21. máj 2010

ahojte no dlho som nic nepisala , ale sledujem ze co sa tu deje 🙂 Vladka ty uz by si mohla ist aj rodit nech to mas cim skor za sebou 😉 drzim palce nech to rychlo pride a hlavne bezbolestne 🙂

no ako pise Gabulik ze kocik sa nedari predat tak ja uz by som ho tiez rada predala , ale asi ho este budem kludne pouzivat aj tak sa asi preda pod cenu ☹

Stanka no je mi luto Monicku stale sa nieco na nu lepi uz by mohol byt pokoj 😠

vladkaz1
21. máj 2010

@macka7 ahoj ono to teraz s tym kocikom tak je bohuzial ,je ich vela v predaji a baby by chceli neviem co par korun ,ved vies jak som predala pod cenu ja minuly rok.

vladkaz1
21. máj 2010

frisbee skusam to som zvedava ci sa ti to hore zobrazi 🙂

stankatt
21. máj 2010

ahojte Mon uz spinka, chuda mala skoro 40 😠 snad ATB skoro zaberu 😒 praveze teraz sa celkom drzala, bola zdrava skoro 4 tyzdne. uz by ale mohol byt pokoj.

gabuliik
21. máj 2010

Čaute.
Stanka,to mi je luto,že ste choručký,prajem skoré uzdravenie.Naši sa zatial držia 2 týždne.Ale malému sa dnes spustil soplík a to neznačí nič dobre.Už mám normálne popredu strach ... Monika ... trochu som ju počula zakašlať,ale nič hrozné.Dúfam,že ešte aspon týžden vydržia,lebo ked budú marodoví cez hody,tak tu budú plakať,že chcú isť na kolotoč ... 😖

Inak,dnes MM prebúral dvere do prístavby.Hroooozný bordel,aj ked to bolo oblepené igelitom.Doteraz som to tam umývala ... nikdy v živote ... 😝

vladkaz1
21. máj 2010

caves kocky drzkam palce s chorobami ,ja idem zajtra do tej nemocnice koly tym pohybom ,ale nestresujem snad v pohode vsetko .
No Gabi tak makate doma ,ten bordel prach by ma asi zabil .. ale tak budete to mat pekne porobene 🙂

kala
22. máj 2010

ahojte kočeny kde chodíte nakupovať pre deti? myslím kde ste boli kúpiť kočík, káričku? a ste spokojné s obchodmi pre mamičky a deti v trnave?

vladkaz1
22. máj 2010

Kala ja si vzdy obzriem na nete ,ked nieco chcem porovnam ceny aj v TT a niekedy sa mi oplati take veci na kocik aj kocik oobjednat s postovnym s netu nez v predajni .
Co by si potrebovala?
V TT neni nic moc 😝 😀

stankatt
22. máj 2010

ahojte, tak dnes mame zatial len okolo 37,5 stupnov, tak sa vytesujem 🙂 snad sa to uz nepokazi, aj tak nechapem z malej, ze ako dobre to znasa... 😒 😉

vladkaz1
22. máj 2010

@stankatt mozes byt rada tes sa superko ,drzam vam palce ... ja dnes ficim prisli sme z nemocnice vsetko v pohode zas znova utorok poradna ,teraz tam chodim jak na klavir ...
No a upiekla som domace 2 pizze ktore sa doslova zozrali no priznam sa ze ja jednu urcite 😀 a robim este mex gulas ,idem povysavat aspon lebo tu mame hajzlaren .
Prdla mi zehlicka tece mi voda z nadrzky no ked sa sere tak sa sere ze?

sissik
22. máj 2010

kala ja mrknem net a nakoniec kupim vacsinu vaci v bambini na kapitulskej.
vladi vydrz,uz to mas za par 😉

vladkaz1
22. máj 2010

Sisik jasne ,v pohode ,aj som spokojnejsia ked je vsetko v poho a ked som dobre vysetrena .
na kapitulskej ked tam idem ,tak je tam plna rit ludi ,nerada sa niekde tlacim ,ani kocik sme si tam nemohli skusit

amunet
22. máj 2010

zistila som, ze co sa tyka obchodiku na kapitulskej je lepsie si to objednet cez net a potom osobne vyzdvihnut, niekedy nemaju pojem o tom co vlastne predavaju, ale da sa tam zohnat skoro vsetko. Asi naj obchod v trnave.

sissik
22. máj 2010

tak potom som mala stastie, lebo ked som bola ja, tak tam boli max. 2 okrem mna, vsetko mi vysvetlili v pohode, kocik tiez v pohode a na nic som necakala. ale je pravda, ze som vyberala dlho predtym na nete a vedela som, co chcem. a farbu som vzdy vyberala nejku univerzalnu, aby bolo aj pre druhe 😅

vladkaz1
22. máj 2010

@sissik asi ano ,my sme tam chceli kupovat golfky a boli pozriet tu maxi cosi muru ,narvane tam bolo ,nik nam neporadil a to sme tam boli 2X tak sme sa zvrtli a isli prec ,ja tak nerada nakupujem .
Inak som tam chodila kupovat vecicky so segru este volakedy,no asi jasne ze naj ked v TT okrem toho nic neni ine ,este Patka a co este take? 😅

sissik
22. máj 2010

este je obchod pri poliklinike - tam su bicykle aj kociky, postielky, dopnky.oblecko tam tusim nemaju.
a oblecko je fakt pekne v patke na pesej zone - maju aj predajnu v maxe.
nieco je v jednote, tam som nejak extra nekupovala. bodynka a tricka nakupujem v tescu a obcas nieco pekne kupim v patke.
v bambini uz koncia s oblecenim aj topankami, vraveli, ze nemaju kam davat.
@vladkaz1 a v akom case si bola nakupovat? skus doobedu alebo este pred 15hod. ja chodim v ramci prechadzky, ked potrebujem.
a na topanky som objavila obuju v jednote na 1 poschodi. odteraz nakupujem tam. elefanten sandalky za 16eur, v deichmane za 30. nie je sice taky siroky vyber, ale da sa kupit.

stankatt
22. máj 2010

tak vcera mala buntosila do 22hej 😉 najprv mala 40 stupnovu horucku tak driemala a ked zabral nurofen a teplota klesla, tak sa zacila jasit jak keby nic... a to isla spat o 22,15 prikazom, bo by zurovala aj do rana 😀 dnes v poho, ani neni moc vidiet, ze je chora... aj hnisu uz ubudlo v hrdielku, ale aj tak ho tam este je dost 😠 . a cely den bez teplot, teraz som jej zmerala 38 v zadocku, tak parada, nedavam ani lieky od teploty...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre